Browsing "Įdomu ir naudinga"
2016 09 23

Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu

Kažkas uber super neraliai kieto! :) Kad A. Tapinas, žurnalistas, rašytojas, keliautojas šaunuolis – anokia naujiena. Tokie projektai kaip “Pinigų karta”, knyga “Vilko valanda” ar “Laisvės piknikas” ir pan. jį senokai iškėlė į Lietuvos didžiavyrių gretas. Bet čia – WOW. Ši laida turėtų būti privalomai rodoma pamokų metu moksleiviams ir darbovietėse, pertraukėlių metu. Tik tuomet glėtumėme tikėtis blaivesnio mąstymo kiekybinės ir kokybinės persvaros prieš visus daarbas parcyjas, ex-komunisutu, raudonai zaliuju ir put`in`tomosewskiu rinkejus!

LOL`ekai, get the fc*k out!

OSOM!

Skubu prisidėti pats ir kviečiu kitus prisidėti prie šio projekto gyvavimo. Ne formaliu palaikymų ir like`ais o realiai, finansiškai: http://www.patreon.com/laisvestv


Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai, Įdomu ir naudinga, Humoras, pokštai    Komentarų: 0
2012 01 02

Marketplace on FaceBook

Kai užsiimi daugeliu veiklų ir įvairių hobių, tai su laiku prisikaupia įvairiausios įrangos, aprangos, faiktų. Su laiku, su patirtimi viskas keičiasi – įsigyjama vis geresnės įrangos, kažkas keičiama, atnaujinama, tobulinama “nuotykių arsenale”, tad natūralu, kad kažkas senesnio, bet pakankamai gero atlieka ir galima realizuoti kažkam, kam irgi reikia analogiškų, bet nebūtinai naujausių daiktų, perleidžiant už mažesnę kainą. Tą ir darau eilę metų, kaip ne dažnas lietuvis, aktyviai daugelį metų (nuo 2005) naudojuosi eBay.co.uk, esu pirkęs ir pardavęs ten šimtus dalykų. Šio, didžiausio pasaulyje, aukciono pranašumas – milžiniška rinka kuriai įmanoma parduoti praktiškai viską. Bet yra ir savų niuansų – dideli skelbimo kaštai ir sėkmingo pardavimo komisiniai, pinigų gavimas ir išgryninimas per PayPal, prekių siuntimas į užsienį ir t.t. Tad tai “apvalgo” nemažą ir taip pigiai parduodamų daiktų kainos dalį :(

Bandžiau ir Lietuvoje veikiančius projektus, tokius kaip TukTuk.lt, šį tą pardaviau, kažką nusipirkau. Bet kažkas ne to – perekūpų užverčiami tokie projektai absoliučiu šlamštu, kurį visi, jei kiek pasidomėtų, galėtų patys, be tarpininkų ir antkainių įsigyti iš DealExtreme ar pan. Ir toje jūroje dažnai “paskesta” normalių prekių skelbimai. O ir auditorijos mentalitetui tikrai toli iki Ebay – pasitaiko absoliučiai kretiniškų klausimų, bandymų apgauti ir kitų nacionalinių “vertybių” :))

Ai… prisiminiau dėl ko pradėjau šį įrašą :) Taigi nuo ilgoko įvado, prie reikalo: šiandien kažkaip netyčiom užtikau FaceBook`o platformoje veikiančią “tugavietę” – Marketplace on facebook. Po pirmo pabandymo galiu konstatuoti, kad tikrai neblogai įgyvendintas (pasirinkus, kad mano šalis “Lithuania”, automatiškai susiproti, kad nurodyta kainą yra LTL :)) ir naudingas įrankis, kurio pagalba galima nemokamai ir patogiai paskelbti apie kažką parduodamo. O esminis pranašumas, suteikiamas susiejimo su FB profiliu, kad žmonės žino kas parduoda, gali susisiekti su konkrečiu žmogumi, o ne kokiu “seller_96367” iš neaišku kur, ir juk draugai, bendraminčiai, siejami tų pačių ar panašių veiklų, kaip ir pardavėjas, yra potencialiai geriausi pirkėjai, kuriems reikia būtent tų daiktų, jei kalbame, kaip mano atveju, apie įvairią įrangą hobiams, kelionėms ir pan.

Pabandykit ;)


Įdomu ir naudinga    Komentarų: 0
2011 11 22

“AIC” ypatinga nuolaida Lapkričio 23 d. proga!

UAB “Baltijos arsenalas” parduotuvių tinklas “Armijai ir civiliams” sveikina karius su Lietuvos kariuomenės diena!

Lapkričio 23 dieną pateikus kario pažymėjimą (LK PKT, KASP, LŠS) – taikoma 15% nuolaida.

Pateikus pažymėjimą ir nuolaidų kortelę – nuolaidos sumuojamos, pavyzdžiui jei turite ar galite gauti 20% VIP nuolaidų kortelę, VISOMS prekėms gali būti pritaikyta net 35% nuolaida ;)


Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai, Įdomu ir naudinga    Komentarų: 0
2011 11 15

Valdas Adamkus – Paskutinė kadencija

Prezidento dienoraščiai, jau liaudyje vadinami “lietuviškais WikiLeaks” arba tiesiog “AdamkusLeaks”…

Nepaprastai gerbiu ir didžiuojuosi bene vieninteliu LR Prezidentu – butent Adamkumi. Turiu ir su pasimėgavimu skaičiau jo knygas “Likimo vardas – Lietuva”, bei “Be nutylėjimų”. Šią taip pat įsigysiu prie progos popierinę. Tačiau, gyvename tokiais laikais, kad el. variantas pateko pirmiau į rankas ir jau dalinai perskaitytas. Nesu nei už nei prieš “piratavimą” – tiesiog šiuo atveju laikausi pozicijos, kad reikia turėti ir realią knygą ir e-knygą, nes joje patogiau ieškoti info, cituoti kažką ir pan. Tad dalinuosi nuorodomis ir su Jumis:

Parsisiųsti iš: “Linkomanija.net” arba “RapidShare.com

“85 metų jubiliejų švenčiantis V. Adamkus knygą parašė su literatūriniu bendraautoriu žurnalistu Valdu Bartasevičiumi.

Dešimt metų (1998-2003 ir 2004-2009 m.) šaliai vadovavusio Prezidento V. Adamkaus knygoje skelbiami jo dienoraščiai, atspindintys laikotarpį po 2003 metų Prezidento rinkimų ir jo antrosios kadencijos įvykius.
Prezidentas V. Adamkus dienoraščius rašo jau kelis dešimtmečius, bet ypač nuosekliai fiksuoti įvykius stengėsi jau tapęs Prezidentu. Dienoraščiai žiniasklaidos susidomėjimą sukėlė po to, kai būsimos knygos pristatyme V. Adamkus užsiminė apie esą buvusius šantažavimo atvejus, tačiau atsisakė ką nors įvardyti.

Tuomet pristatydamas būsimą knygą Prezidentas žadėjo palikti istorijai “įdomių dalykų”, skelbtinų gal tik po pusšimčio metų, kai daugelio liudininkų jau nebūsią tarp gyvųjų. “Jeigu pradėsiu kalbėti, nepalengvinsiu mūsų gyvenimo, yra dalykų, apie kuriuos geriau nekalbėti”, – sakė V. Adamkus.

Anot leidėjų, dviejų kadencijų Prezidento dienoraščiuose pateikta daug net politologams nežinomų faktų, vertinimų, politikų portretų.

Leidyklos “Tyto alba” išleisti užrašai skaitytojui leidžia žvilgtelėti į politinių debatų užkulisius ir kartu su Lietuvos Prezidentu tarsi dalyvauti pasitarimuose, kuriuose buvo sprendžiamos Lietuvos ir pasaulio politikos problemos. Prezidentas ne vien detaliai aprašo įvykius, bet ir juos atvirai vertina, komentuoja, pateikia politikų portretų.

Dienoraščių puslapiams jis patiki net ir savo išgyvenimus.

Šioje knygoje dienoraščiai papildyti V. Adamkaus pastabomis ir mintimis, kilusiomis jam sklaidant savo paskutinės kadencijos užrašus. Taip iš asmeninių Prezidento įžvalgų ir minčių susidėlioja Lietuvos politinio gyvenimo panorama.”


Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai, Įdomu ir naudinga    komentarai 2
2011 11 05

1968: Informeris vietoj laikrodžio

Norit tikėkit, norit ne, bet tai iškarpa iš 1968 metų laikraščio! Džiugu, kad turime TOKĮ lietuvį mokslininką, savo pritrenkančiomis įžvalgomis prilygstantį Žiuliui Vernui :) Juk mokslo ir apskritai pasaulio pažanga būtent ir yra “varoma” žmonių, drįstančių svajoti atrodytų apie nerealiausius dalykus…


Mokslas, technologijos, išradimai, pažanga, Įdomu ir naudinga, Istorija, archeologija, paveldas, legendos    komentarai 3
Puslapiai:123456»