Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Valdas Adamkus – Paskutinė kadencija

Valdas Adamkus – Paskutinė kadencija

Prezidento dienoraščiai, jau liaudyje vadinami „lietuviškais WikiLeaks” arba tiesiog „AdamkusLeaks”…

Nepaprastai gerbiu ir didžiuojuosi bene vieninteliu LR Prezidentu – butent Adamkumi. Turiu ir su pasimėgavimu skaičiau jo knygas „Likimo vardas – Lietuva”, bei „Be nutylėjimų”. Šią taip pat įsigysiu prie progos popierinę. Tačiau, gyvename tokiais laikais, kad el. variantas pateko pirmiau į rankas ir jau dalinai perskaitytas. Nesu nei už nei prieš „piratavimą” – tiesiog šiuo atveju laikausi pozicijos, kad reikia turėti ir realią knygą ir e-knygą, nes joje patogiau ieškoti info, cituoti kažką ir pan. Tad dalinuosi nuorodomis ir su Jumis:

Parsisiųsti iš: „Linkomanija.net” arba „RapidShare.com

„85 metų jubiliejų švenčiantis V. Adamkus knygą parašė su literatūriniu bendraautoriu žurnalistu Valdu Bartasevičiumi.

Dešimt metų (1998-2003 ir 2004-2009 m.) šaliai vadovavusio Prezidento V. Adamkaus knygoje skelbiami jo dienoraščiai, atspindintys laikotarpį po 2003 metų Prezidento rinkimų ir jo antrosios kadencijos įvykius.
Prezidentas V. Adamkus dienoraščius rašo jau kelis dešimtmečius, bet ypač nuosekliai fiksuoti įvykius stengėsi jau tapęs Prezidentu. Dienoraščiai žiniasklaidos susidomėjimą sukėlė po to, kai būsimos knygos pristatyme V. Adamkus užsiminė apie esą buvusius šantažavimo atvejus, tačiau atsisakė ką nors įvardyti.

Tuomet pristatydamas būsimą knygą Prezidentas žadėjo palikti istorijai “įdomių dalykų”, skelbtinų gal tik po pusšimčio metų, kai daugelio liudininkų jau nebūsią tarp gyvųjų. “Jeigu pradėsiu kalbėti, nepalengvinsiu mūsų gyvenimo, yra dalykų, apie kuriuos geriau nekalbėti”, – sakė V. Adamkus.

Anot leidėjų, dviejų kadencijų Prezidento dienoraščiuose pateikta daug net politologams nežinomų faktų, vertinimų, politikų portretų.

Leidyklos “Tyto alba” išleisti užrašai skaitytojui leidžia žvilgtelėti į politinių debatų užkulisius ir kartu su Lietuvos Prezidentu tarsi dalyvauti pasitarimuose, kuriuose buvo sprendžiamos Lietuvos ir pasaulio politikos problemos. Prezidentas ne vien detaliai aprašo įvykius, bet ir juos atvirai vertina, komentuoja, pateikia politikų portretų.

Dienoraščių puslapiams jis patiki net ir savo išgyvenimus.

Šioje knygoje dienoraščiai papildyti V. Adamkaus pastabomis ir mintimis, kilusiomis jam sklaidant savo paskutinės kadencijos užrašus. Taip iš asmeninių Prezidento įžvalgų ir minčių susidėlioja Lietuvos politinio gyvenimo panorama.”

 • 289 views
 • 2 Komentarai
2 thoughts on “Valdas Adamkus – Paskutinė kadencija
 • Sigitas

  Didelis dėkui.

 • siGis

  Aciu uz nuoroda.

  Suprantu taip – prezidentas ne rasytojas. Jeigu raso tai nori dalintis mintimis, buti sakitomas. Kad
  knygos nepirksiu tai tikrai. Elektronini pavidala, jeigu ne visa, tai bent trecdali manau iveiksiu.
  Priesingu atveju prezidentas liks neskaitytas ir prarades galimybe itakoti mano mastyma ir
  sprendimus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti