Browsing "Dosjė, dienoraštis, asmeninės mintys"
2012 02 17

Stylish Blogger Award

Dėkui už šiltą paminėjimą Laimės Kūdikiui, bet aš, turbūt iš principo, nedalyvauju blogosferos gyvenime kaip socializacijoje, tad jei nuoširdžiai – išvis dzin kažkokie konkursai, matavimaisi, VIP`u konferencijos ir t.t.

Tinklaraštis man visad asocijavosi su fundamentais, t.y. dienoraštis + internetas. Tik tiek. Ir tie garsūs pamąstymai, turbūt visada pirmiausia skiriami sau, nes balsu išakyta (užrašyta) mintis įgauna naują prasmę ar kryptį, o neišsakytos mintys – bevertės. Toliau jau seka tiesiog dalinimasis tuo kuo tiki, kuo gyveni. Tai niekaip nesusiję nei su įvaizdžiu, nei su stiliumi, “elitu ar varguoliais” blogosferos :)

Mano atveju – džiugu, jei kažką kažkuo sudomini. Tikslas ne pristatyti save, pasakoti pikantiškas smulkmenas ar susikurti įvaizdį. Tuo klausimu, nors ir daug bendraujantis, bet aš tikras intravertas, man visad svarbiau niša, savotiška vienatvė, o ne minios klegesys, asmeninė ramybė, užtikrintinumas tuo ką darai, kuo tiki, o ne kitų nuomonė apie tai.

Tikslas taipogi nėra ir blog`o rašymas – jis tik priemonė. Tikslas yra, kad kuo daugiau žmonių pasidomėtu kuo įvairesnėmis veiklomis, praplestų akiratį, savo “ribas”, savo “negaliu”, atrastų, kad gyvenimas – tai dovana, pasaulis ir Lietuva – labai įdomi ir graži vieta, kur galima nuveikti labai daug ko įdomaus, kol esi gyvas. Jei išvis gyvas ;)


Dosjė, dienoraštis, asmeninės mintys    Komentarų: 1
2011 10 27

Tavo pasaulis

Šiandien tarp naujienų radau įdomią nuorodą į Jungtinių tautų puslapį 7billionandme.org/you/ kur įvedus savo gimimo datą ir dar keletą duomenų pateikiami įdomūs skaičiai :)

Tarkim iki dienos kai aš gimiau, pasaulyje visais laikais jau buvo gyvenę (tikėtina) 79,241,799,320 (~80 milijardų) žmonių! Mano gimimo momantu žemėje gyveno apie 4,577,193,414 žmonių, o kartu su manimi, tą pačia dieną gimė net 347,781 naujagimis :) Dar beveik 4 milijardai (3,973,662,767) spėjo gimti vėliau už mane…

Yra ten ir daugiau įdomių stat`ų. Pasibandykit patys ;)


Dosjė, dienoraštis, asmeninės mintys    Komentarų: 0
2011 10 07

Mano fantastiškas pasaulis

Heh… kai sekasi, tai sekasi :) Nors šiaip Pliusas.fm pati mylymiausia radijo stotis, bet dažniausiai neatkreipiu dėmesio į kokias akcijas ar konkursus, tiesiog nėra laiko ir dėmėsio, kurį galėčiau skirti dar ir tam. Tad visai atsitiktinai prieš porą savaičių akys užkliuvo už FaceBook`e paskelbto fotografijų konkurso “Mano fantastiškas pasaulis“.

Berods buvau tarnyboje, tad radau keliatą minučių brukštelėti laiškutį ir prisegti porą foto į temą. Foto atrinkti – kur kas sunkiau nei jas pasiųsti :)) Pas mane tikrai daug įdomių kelionių, veiklų, nuotykių jau buvo, tad yra aibė foto kurios gerokai pranoksta standartinę masių kasdienybę ir puikiai atspindi būtent tokio konkurso temą – kad pasaulyje yra tiek daug nuostabių vietų, veiklų, reiškinių, įvykių, kad Gyvenimas yra Nuostabus!.. tad galėjau ir 50 nusiųsti, bet apsiribojau dvejomis, iš kurių vieną jie patys pasirinko ir publikavo :)

Tai akimirka iš šių metų kelionės į Alpes, užfiksuota jau leidžiantis po antro sėkmingo įkopimo į Monblaną, kai realiai prisėdau atokvėpiui ir grožėjausi supančiu pasauliu:

Ši foto iškart sulaukė nemažai dėmesio ir “patinka”, tad jei nuoširdžiai – iškart, giliai širdyje, tikėjausi laimėti :) Nes ten buvo dar keliatas gražių foto, bet tikrai iš įspūdingų vietų ar įvykių – ne tiek ir daug…

Prieš kelias dienas buvau prisimines, kad šiandien, penktadienį, išrinks nugalėtojus. O vat šiandien, per darbus ir reikalus pamiršau pasitikrint :) Ir tik vakare, pavėlavęs keliom valandom, prisiminiau užmesti akį ir aptikau savo foto tarp nugalėtojų!! Ir tikrai, nesvarbu ko tikėjausi ar nesitikėjau prieš tai, labai nuoširdžiai apsidžiaugiau ir nustebau :)

Dar smulkmenų nežinau, bet iš M-1 plius komentarų galima nuspėti ko tikėtis: “5-iems laimingiesiems paversime jas bilietais į JMJ show Kaune. Dar ne viskas, tiksliau, tai ir yra pagrindinis prizas – susitikimas su JARRE!” ir “penki bus įtraukti į sąrašą, kuris spalio 16 dieną Kaune įgis magiškų galių. Tie penki, į sąrašą galės įtraukti dar po vieną vardą.”  (rock)

Kiečiausia tai, kad dar ir draugas vienas įmetė vieną jo/mano foto (jis šoka nuo tilto / aš fotografavau :)) ir irgi laimėjo :D Tad 2 iš 5 nugalėjusių foto – mano :) Beje ta ana foto jau antrame konkurse laimėjo 8-)

Ir tas draugas gerai pastebėjo – “numanau, kad yra žmonių, kurie nužudytų už galimybę susitikti su Jarre :)”. Taip… kažkas gal netyčia laimėjo, o kažkam tai taip svarbu. Aš asmeniškai pagatavas spiegti iš džiaugsmo, o man tai retai būną :) Kad kojos nutirptu iš jaudulio… :D Man tai reiškia tikrai labai labai daug! Pvz. paauglystėje turėjau JMJ koncertų video kasetę kuri buvo žiūrėta sužiūrėta, trinat sutrinta 10x daugiau nei kokie “rembo”, kaip ir vienintelis kažkada senai senai įsigytas originalus muzikos CD, tuo metu kainavęs beprotiškus pinigus, buvo Mike Oldfield “Tubular bells”… (inlove) Tad susitikimas su Tokiu žmogimi, savotiškai perrašiusiu muzikos istoriją, tai ne su kokiu suknistu Prezidentu pasimatyti – tie tai ateina ir išeina :))

Ryt išskrendu į Maljorką, grįžęs dalyvauju naktiniame žygyje, o tiesiai iš jo – į Kauno areną, į JMJ koncertą!!!

Gyvenimėli… kada tu pablogėsi :D


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje, Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Dosjė, dienoraštis, asmeninės mintys, Muzika, audio klipai, dainų žodžiai    Komentarų: 3
2011 08 31

51m2

Mėnesio ieškojimo, domėjimosi, popierizmo tvarkymosi maratonas jau turi pagaliau kažkokį baigtinį tašką – dar pats nelabai suvokiu kam man to reikia, bet prieš 12 val tapau… buto savininku… :))

51 m2 man vienam? Nzn, man atrodo ir 2 m2 pakaktų pagal mano poreikius :D Kaip juokauju jau kelias sav – neturėjau problemų, tai va, prisireikė įsigyti butą – bus ir problemų pakankamai :D

Iki išnaktų tvarkymasis, įrankiai, dulkių siurblys, pašluostės ir valikliai, skaičiavimai ir matavimai, senų baldų ardymas ir išmetimas, naujų užsakinėjimas, buitinės technikos rinkimasis po parduotuves ir kitos nesąmonės, be kurių bučiau lyg ir mielai visą gyvenimą apsiėjęs…

Na bet žingsnis žengtas, reikia tvarkytis. Arba viskas, arba nieko :) Tad iki realių įkurtuvių ir jaukumo sukūrimo, kad pats galėčiau jaustis “kaip namie”, manau dar koks mėnesiukas prabėgs, kaip nieko…

… tad atleiskit tie, kam pamiršiu ką pažadėjęs, vėluosiu kažką padaryti ir pan. – ir aš dabar turiu pasiteisinimą, kaip visi kiti anksčiau turėdavo visokių pasiteisinimų kažko nespėti, nedaryti, nekeliauti ir t.t. :D


Dosjė, dienoraštis, asmeninės mintys    Komentarų: 5
2011 08 12

Perėjus į „Tele2“ sąskaitos sumažėja…?!

Čia nei reklama nei anti reklama, tiesiog faktai. O išvadas kiekvienas pasidaro sau kokias tik nori :)

Bene 10 metų naudojausi Pildyk be jokių sutarčių – jų nemėgstu iš principo. Už pokalbio minutes mokėjau imho kažkiek brangiau nei “abonentai”, bet išsimokėdavau, paprastai 50-60 lt/mėn užtekdavo per akis. Vienintelis trūkumas išankstinio mokėjimo paslaugos – neveikdavo kai kur užsienyje…

Nuo praeito spalio pasirašiau sutartį, na ir prasidėjo :) Pirma sąskaita ~90, antra ~180 ir t.t. ir pan. Jie gudručiai paslepia senas sąskaitas, tai nebesimato bendros suvestinės, o čia tik pastarųjų 6 mėn įmokos:

Daug daugiau kalbu? Ne atrodo… “Drožiu internetą ar pan?” – irgi ne, tam turiu dar atskirai ir namų, ir darbų ir dar mobilų internetą ir t.t. Tad sąskaitos gana pagrįstai ėmė atrodyti kažkokios “už orą”…

Būčiau nerašęs tokios smulkmės, bet labai kažkaip pastaruoju metu už ausų kliuvo tos jų reklamos:

“Mobiliojo ryšio vartotojai, perkėlę numerius į „Tele2“ tinklą, teigia gaunantys vidutiniškai 37 proc. mažesnes sąskaitas už ryšio paslaugas – tai atskleidė į „Tele2“ tinklą perėjusių privačių klientų nuomonių tyrimas, kurį šių metų gegužę atliko rinkos analizės ir tyrimų bendrovė „RAIT“.

Tyrimo metu 80,3 proc. vartotojų nurodė, kad jų sąskaitos už mobiliojo ryšio paslaugas sumažėjo. Iš jų penktadalis už ryšį ėmė mokėti iki 20 proc. mažiau, ketvirtadalis – nuo 20 iki 40 proc. mažiau, o trečdalis – iki 60 proc. mažiau nei ankstesniam operatoriui. Apibendrinus duomenis paaiškėjo, kad pasirinkę „Tele2“ vidutiniškai klientai sutaupo per 37 proc. ankstesnės sąskaitos dydžio.”

  (fubar)


Dosjė, dienoraštis, asmeninės mintys    Komentarų: 6
Puslapiai:1234567891011»