Browsing "Nardymas, plaukiojimas, vandens pramogos"
2011 03 21

Kon-Tiki

Viena iš paauglio vaizduotę, kelionių troškimą ir polėkį skatinusių knygų buvo Turo Hejerdalo “Kon Tikiu per vandenyną”. Ir štai, pagaliau, kad ir maža, bet įgyvendinta dar viena svajonė – paskutinės kelionės metu, lankant Barseloną ir Oslą, apsilankyta Kon-Tiki muziejuje, pamatyta, paskaityta plačiau, pačiupinėta šis tas originalaus. Man tai svarbu :)

Borders? I have never seen one. But I have heard they exist in the minds of some people. Thor Heyerdahl

Borders? I have never seen one. But I have heard they exist in the minds of some people. Thor Heyerdahl

Bendrai imant tai buvo nutrūktgalviškai drąsi ir avantiūriškai įdomi kelionė, eksperimentas. Vėliau, po dokumentinio filmo, apdovanoto oskaru, išleidimo pasaulyje ši kelione sulaukė labai daug atgarsio ir jos dalyviai – pripažinimo. Čia Jūsų dėmėsiui PILNAS dokumentinis ekspedicijos filmas, bet labiau, kas neskaitę, patariu perskaityti knygą ;)


Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Įdomu ir naudinga, Nardymas, plaukiojimas, vandens pramogos    Komentarų: 0
2010 06 21

Vilnius Challenge 2010

Pagaliau! Ilgai lauktas Baido video treileris “Vilnius challenge 2010”! Lenkiu galvą – tikras trileris. Taip reikia daryti reklamą. Pats pamatęs pirmą kartą manau iškart užsikabinčiau išbandyti save šiame renginyje :)

O jei kada kariuomenė susiprotės susisukti koki propagandinį savireklamos klipą, kad patraukti ir sužavėti jaunimą perspektyva tarnauti ginkluotosiose pajėgose, labiau vakarietišku – išdidžiu ir pakiliu stiliumi, o ne Povilionėnies pavyrkavimais… tuomet būtinai rekomenduosiu samdyti Operatorius.lt ;)


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje, Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Nardymas, plaukiojimas, vandens pramogos    Komentarų: 0
2010 06 02

Free Fall at Dean’s Blue Hole

Žinomi narai Guilllaume Nery ir Julie Gauter be plaukmenų panėrė į 115 metrų giliausioje pasaulyje skylėje po vandeniu. Bahamų salose esanti Deans Blue Hole skylė – 202 metrų gylio. Po vandeniu prancūzai nufilmavo įspūdingą filmuką, kuriame ne tik nardymas, bet ir B.A.S.E. bei uolų laipiojimo elementai.

115 metrų gylyje be plaukmenų ir akvalango – Prancūzijos rekordas.

Tiesa, 2010 metų balandžio 25 dieną austrų naras Herbert Nitsch panėrė net į 120 metrų gylį: nėrimo laikas – 4 minutės 28 sekundės.

Prancūzai narai giliausioje skylėje po vandeniu elgėsi it aktoriai: žaismingai priartėjo, po to, filmuojamas Prancūzijos nardymo čempionės Julie Gauter, jo kolega, 27 metų Guillaume Nery inscenizavo laisvąjį kritimą lyg po B.A.S.E. šuolio, o iš Deans Blue Hole neišplaukė, o lipo tarsi uolų laipiotojas.

Deans Blue Hole yra netoli Ilgosios Bahamų salos Clarense miesto. Skylė susiformavo maždaug prieš 15 tūkstančių metų. Ir ji visuomet viliojo narus ekstremalus.

2007 metų balandį William Trubridge sumušė daugelį rekordų ir skylėje panėrė į 84 metrų gylį be plaukmenų!

2009  metų balandį australas Walter Steyn panėrė į 100, o po metų, kaip jau rašėme, austras H.Nitsch, į 120 metrų gylį.

Ekstremalas.lt


Nardymas, plaukiojimas, vandens pramogos    Komentarų: 0
2010 02 17

Veiksmo kamera ContourHD Lietuvoje!

Prieš gerą pusmetį įsigijau ir pradėjau naudotis veiksmo kamera ContourHD. Likau labai patenkintas rezultatais, todėl vis rezgiau mintį pradėti prekiauti šiomis puikiomis kameromis Lietuvoje :) Ir štai šiandiena pirmoji siunta pasiekė firmos sandėlius ir greitai atsiras prekybos lentynose, o aš kaip tik baiginėju informacinį, gana išsamiai pristatantį šį gaminį, galimybes ir specifikacijas, pranašumus ir panaudojimo pavyzdžius, todėl čia nebesiplėsiu :) Tiesiog aplankykite: eXtremeSports.lt ;)

ContourHD Lietuvoje

<…>Visų modernių laikų tyrinėtojų ir adrenalino fanatikų – sportininkų, ekstremalų, keliautojų, nuotykių ieškotojų ir bendrai aktyvaus laisvalaikio entuziastų džiaugsmui pristatome naujieną Lietuvoje – dėl savo kokybės, kainos, priedų gausos ir aktyvios bendruomenės populiariausią pasaulyje, aukščiausios FULL HD filmavimo kokybėsveiksmo kamerą ContourHD, kuri padės perteikti pirmo asmens akių įspūdžius Jūsų draugams, pasidalinti jais su bendraminčiais internete!

Nesvarbu Jūs dievinate slidinėjimą ar čiuožimą snieglente, šokinėjate parašiutu ar skraidote parasparniu, lipate į kalnus ar leidžiatės nuo jų dviračiu, važinėjate motociklu ar automobiliu, keturračiais ar sniego motociklu, atliekate triukus su riedučiais ar riedlente, jodinėjate ar plaukiojate baidare, o gal žaidžiate airsoft`ą ar dažasvydį, svarbu, ar norite visą tai įamžinti puikios kokybės video filmukuose bei pasidalinti jais su bendraminčiais?

Tuomet ši kamera būtent Jums!<…>


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje, Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Šuoliai su virve - "RopeJumping", Karyba, tarnyba, misijos, ginklai, taktika, Apžvalgos apie viską, Mokslas, technologijos, išradimai, pažanga, Parašiutizmas, BASE, Taktinis ir pramoginis šratasvydis - "AirSoft", dažasvydis, Nardymas, plaukiojimas, vandens pramogos    Komentarų: 0
Puslapiai:123»