Browsing "Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai"
2016 09 23

Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu

Kažkas uber super neraliai kieto! :) Kad A. Tapinas, žurnalistas, rašytojas, keliautojas šaunuolis – anokia naujiena. Tokie projektai kaip “Pinigų karta”, knyga “Vilko valanda” ar “Laisvės piknikas” ir pan. jį senokai iškėlė į Lietuvos didžiavyrių gretas. Bet čia – WOW. Ši laida turėtų būti privalomai rodoma pamokų metu moksleiviams ir darbovietėse, pertraukėlių metu. Tik tuomet glėtumėme tikėtis blaivesnio mąstymo kiekybinės ir kokybinės persvaros prieš visus daarbas parcyjas, ex-komunisutu, raudonai zaliuju ir put`in`tomosewskiu rinkejus!

LOL`ekai, get the fc*k out!

OSOM!

Skubu prisidėti pats ir kviečiu kitus prisidėti prie šio projekto gyvavimo. Ne formaliu palaikymų ir like`ais o realiai, finansiškai: http://www.patreon.com/laisvestv


Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai, Įdomu ir naudinga, Humoras, pokštai    Komentarų: 0
2012 04 10

Exploring Bilateral Relations

Kompanijos Nepal Pavilion Company vardu norėčiau pakviesti Jus į renginį Exploring Bilateral Relations, skirtą Nepalo turizmo pristatymui ir Lietuvos alpinisto p. V.Vitkausko pagerbimui , skirtą paminėti pirmojo Lietuvos alpinistų kopimo į aukščiausią pasaulio viršukalnę Everestą 20 –metį.  Renginio tikslas –  generuoti idėjas , leisiančias paskatinti prekybos ir turizmo ryšius tarp Lietuvos ir Nepalo.

Renginys vyks š.m. balandžio 12 d. 11 .00 – 12.30 val. viešbutyje „ Karolina“ adresu  Sausio 13-osios g. 2, Vilnius.

Renginyje taip pat dalyvaus Nepalo turizmo ir verslo kompanijos.

Preliminari renginio programa:
11.00-11.20 val.                         Nepalo turizmo ir verslo sektoriaus pristatymas (anglų k.). Pranešėjas : p. Naresh Shrestha, Nepal Pavilion Company generalinis direktorius
11.20-11.40 val.                         Lietuvos turizmo sektoriaus pristatymas . Pranešėjas :  Daiva Chetcuti, Valstybinio turizmo departamento prie LR Ūkio ministerijos tikslinių rinkų skyriaus vedėja
11.40-12.00 val.                         Alpinisto V.Vitkausko pagerbimas minint pirmojo kopimo į Everestą 20-ies metų sukaktį  ir jo indėlį plėtojant Lietuvos –Nepalo ryšius
12.00-12.30 val.                         Diskusija prie kavos

Trumpai apie kompaniją Nepal Pavilion Company . Ši kompanija įkurta 1997 m., jos veiklos sritis –  renginių organizavimas bei dvišalių ryšių plėtra pristatant Nepalą įvairiose pasaulio šalyse. 2007 m. kompanija apdovanojo Naujosios Zelandijos alpinistą p. Edmund Hillary , kuris pirmasis pasaulyje 1953 m. užkopė į Everestą. 2011 m. Nepal Pavilion Company kartu su LR Ambasada Indijoje ir Nepalui  šios šalies sostinėje Katmandu organizavimo lietuviškų filmų festivalį , kuriame Nepalo publikai buvo pristatyti 6 lietuviški filmai. Kompanijos vadovas p. Shrestha yra Nepalo prekybos rūmų ir Nepalo tarptautinių prekybos rūmų ICC Nepal tarybos narys.

Maloniai lauksime Jūsų renginyje

Pagarbiai,
Naresh Shrestha
Nepal Pavilion Company Pvt.Ltd generalinis direktorius


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje, Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai    Komentarų: 0
2011 12 15

Dokumentinis filmas “Laisvės trajektorijos”

Naujas Lietuvos televizijos dokumentinis filmas „Laisvės trajektorijos” — lietuvių režisieriaus Juozo Saboliaus ir švedo Jono Ohmano filmas apie pusę amžiaus — nuo 1940 iki 1990 m.– trukusią Lietuvos okupaciją.

„Laisvės trajektorijos” pasakoja apie praėjusio amžiaus antroje pusėje Lietuvos patirtas fizines ir dvasines netektis, apie tremtį, holokaustą, sovietizaciją ir laisvės vilties netekimą. Kita vertus, filmas kalba ne tik apie netektis, bet ir atskleidžia žmonių ryžtą apginti save ir savo įsitikinimus, apie ginkluotą ir neginkluotą pasipriešinimą iki Sąjūdžio ir laisvės susigrąžinimą — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą.


Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai, Istorija, archeologija, paveldas, legendos    Komentarų: 1
2011 11 22

“AIC” ypatinga nuolaida Lapkričio 23 d. proga!

UAB “Baltijos arsenalas” parduotuvių tinklas “Armijai ir civiliams” sveikina karius su Lietuvos kariuomenės diena!

Lapkričio 23 dieną pateikus kario pažymėjimą (LK PKT, KASP, LŠS) – taikoma 15% nuolaida.

Pateikus pažymėjimą ir nuolaidų kortelę – nuolaidos sumuojamos, pavyzdžiui jei turite ar galite gauti 20% VIP nuolaidų kortelę, VISOMS prekėms gali būti pritaikyta net 35% nuolaida ;)


Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai, Įdomu ir naudinga    Komentarų: 0
2011 11 15

Valdas Adamkus – Paskutinė kadencija

Prezidento dienoraščiai, jau liaudyje vadinami “lietuviškais WikiLeaks” arba tiesiog “AdamkusLeaks”…

Nepaprastai gerbiu ir didžiuojuosi bene vieninteliu LR Prezidentu – butent Adamkumi. Turiu ir su pasimėgavimu skaičiau jo knygas “Likimo vardas – Lietuva”, bei “Be nutylėjimų”. Šią taip pat įsigysiu prie progos popierinę. Tačiau, gyvename tokiais laikais, kad el. variantas pateko pirmiau į rankas ir jau dalinai perskaitytas. Nesu nei už nei prieš “piratavimą” – tiesiog šiuo atveju laikausi pozicijos, kad reikia turėti ir realią knygą ir e-knygą, nes joje patogiau ieškoti info, cituoti kažką ir pan. Tad dalinuosi nuorodomis ir su Jumis:

Parsisiųsti iš: “Linkomanija.net” arba “RapidShare.com

“85 metų jubiliejų švenčiantis V. Adamkus knygą parašė su literatūriniu bendraautoriu žurnalistu Valdu Bartasevičiumi.

Dešimt metų (1998-2003 ir 2004-2009 m.) šaliai vadovavusio Prezidento V. Adamkaus knygoje skelbiami jo dienoraščiai, atspindintys laikotarpį po 2003 metų Prezidento rinkimų ir jo antrosios kadencijos įvykius.
Prezidentas V. Adamkus dienoraščius rašo jau kelis dešimtmečius, bet ypač nuosekliai fiksuoti įvykius stengėsi jau tapęs Prezidentu. Dienoraščiai žiniasklaidos susidomėjimą sukėlė po to, kai būsimos knygos pristatyme V. Adamkus užsiminė apie esą buvusius šantažavimo atvejus, tačiau atsisakė ką nors įvardyti.

Tuomet pristatydamas būsimą knygą Prezidentas žadėjo palikti istorijai “įdomių dalykų”, skelbtinų gal tik po pusšimčio metų, kai daugelio liudininkų jau nebūsią tarp gyvųjų. “Jeigu pradėsiu kalbėti, nepalengvinsiu mūsų gyvenimo, yra dalykų, apie kuriuos geriau nekalbėti”, – sakė V. Adamkus.

Anot leidėjų, dviejų kadencijų Prezidento dienoraščiuose pateikta daug net politologams nežinomų faktų, vertinimų, politikų portretų.

Leidyklos “Tyto alba” išleisti užrašai skaitytojui leidžia žvilgtelėti į politinių debatų užkulisius ir kartu su Lietuvos Prezidentu tarsi dalyvauti pasitarimuose, kuriuose buvo sprendžiamos Lietuvos ir pasaulio politikos problemos. Prezidentas ne vien detaliai aprašo įvykius, bet ir juos atvirai vertina, komentuoja, pateikia politikų portretų.

Dienoraščių puslapiams jis patiki net ir savo išgyvenimus.

Šioje knygoje dienoraščiai papildyti V. Adamkaus pastabomis ir mintimis, kilusiomis jam sklaidant savo paskutinės kadencijos užrašus. Taip iš asmeninių Prezidento įžvalgų ir minčių susidėlioja Lietuvos politinio gyvenimo panorama.”


Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai, Įdomu ir naudinga    Komentarų: 2
Puslapiai:12345678»