Browsing "Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje"
2012 04 10

Exploring Bilateral Relations

Kompanijos Nepal Pavilion Company vardu norėčiau pakviesti Jus į renginį Exploring Bilateral Relations, skirtą Nepalo turizmo pristatymui ir Lietuvos alpinisto p. V.Vitkausko pagerbimui , skirtą paminėti pirmojo Lietuvos alpinistų kopimo į aukščiausią pasaulio viršukalnę Everestą 20 –metį.  Renginio tikslas –  generuoti idėjas , leisiančias paskatinti prekybos ir turizmo ryšius tarp Lietuvos ir Nepalo.

Renginys vyks š.m. balandžio 12 d. 11 .00 – 12.30 val. viešbutyje „ Karolina“ adresu  Sausio 13-osios g. 2, Vilnius.

Renginyje taip pat dalyvaus Nepalo turizmo ir verslo kompanijos.

Preliminari renginio programa:
11.00-11.20 val.                         Nepalo turizmo ir verslo sektoriaus pristatymas (anglų k.). Pranešėjas : p. Naresh Shrestha, Nepal Pavilion Company generalinis direktorius
11.20-11.40 val.                         Lietuvos turizmo sektoriaus pristatymas . Pranešėjas :  Daiva Chetcuti, Valstybinio turizmo departamento prie LR Ūkio ministerijos tikslinių rinkų skyriaus vedėja
11.40-12.00 val.                         Alpinisto V.Vitkausko pagerbimas minint pirmojo kopimo į Everestą 20-ies metų sukaktį  ir jo indėlį plėtojant Lietuvos –Nepalo ryšius
12.00-12.30 val.                         Diskusija prie kavos

Trumpai apie kompaniją Nepal Pavilion Company . Ši kompanija įkurta 1997 m., jos veiklos sritis –  renginių organizavimas bei dvišalių ryšių plėtra pristatant Nepalą įvairiose pasaulio šalyse. 2007 m. kompanija apdovanojo Naujosios Zelandijos alpinistą p. Edmund Hillary , kuris pirmasis pasaulyje 1953 m. užkopė į Everestą. 2011 m. Nepal Pavilion Company kartu su LR Ambasada Indijoje ir Nepalui  šios šalies sostinėje Katmandu organizavimo lietuviškų filmų festivalį , kuriame Nepalo publikai buvo pristatyti 6 lietuviški filmai. Kompanijos vadovas p. Shrestha yra Nepalo prekybos rūmų ir Nepalo tarptautinių prekybos rūmų ICC Nepal tarybos narys.

Maloniai lauksime Jūsų renginyje

Pagarbiai,
Naresh Shrestha
Nepal Pavilion Company Pvt.Ltd generalinis direktorius


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje, Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai    Komentarų: 0
2011 11 01

Pradėta registracija kopimui į Monblaną

Laiko dar tikrai labai daug, bet ir pasiplanavimo, pirkinių ir t.t. žmonėms nemažai reikia ruošiantis tokiam iššukiui, tad ir skelbiame labai iš anksto:

2012 m. birželio 15-24 dienomis planuojama penktoji (pirmoji 2012 metų) organizuota alpinistinė kelionė į Alpes – Monblanas.lt organizuojamas ir vedamas kopimas į aukščiausią Vakarų Europos viršukalnę – Mont Blanc 4810,45 m klasikiniu maršrutu. Puiki galimybė išbandyti save, susipažinti su alpinizmu!

Ši viršukalnė tai iššūkis tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam alpinistui. Jūs turite galimybę laiką praleisti neįtikėtinai šaunioje kompanijoje. Kelionės metu pradedantieji padedami patyrusių instruktorių gaus visas būtinas žinias apie kopimo subtilybes, alpinistinės technikos ir įrangos panaudojimo galimybes, kalnų kelionių technikos (KKT) pradmenis, saugumo teorija.

Keliones kaina: tik 2199 Lt

Į kainą įskaičiuota:

• Kelionė nuo namų iki namų autobusiuku, kuras, kelių mokesčiai
• Kelionės draudimas (sportinis + alpinistinis)
• Bendras grupės inventorius (virvės, virtuvės įrangapalapinės ir t.t.)
• Asmeninis alpinistinis ir saugos inventorius (kalnų bataialpinistinės “katės”vaikščiojimo lazdosapsauginis šalmaslaipiojimo apraišai, savisaugos kilpos, karabinai ir t.t.)
• Nakvynės kempinge Chamonix (dušai, internetas)
• Pusryčiai, pietūs, vakarienė viso kopimo metu.
• Visą kelionę filmuos profesionalus operatorius, po kelionės bus sumontuotasfilmukas, kurio kopija gausite.
• Profesionalios nuotraukos
• Gera nuotaika ;)
• Neišdildomi įspūdžiai ir prisiminimai!

>> REGISTRACIJA <<

Į kelionės kainą ne įskaičiuota:

• Asmeninis turistinis inventorius (kuprinėžieminis miegmaišismiegojimo kilimėlis, ). Šiuos daiktus patartina nusipirkti – pravers visad gyvenime. Taip pat galima pasiskolinti iš turistaujančių draugų. Iš bėdos – galima ir išsinuomuoti, bet nelabai verta ;)
• Maistas baruose ir degalinėse pakeliui pirmyn ir atgal, valgiai ir naminis vynas Chamonix.
• Suvenyrai ir kitos asmeninės išlaidos ;)

Išankstinė vietos rezervacija:

Po preliminarios registracijos pateikimo ir  patvirtinimo Jūs privalėsite sumokėti 500 lt avansą – vietos rezervacijos mokestį. Likusią kelionės kainos dalį įmokėsite ~14 dienų iki išvykimo. Dėl bet kokių, nuo mūsų nepriklausančių, priežasčių (Jūsų liga, pasikeitę darbiniai planai ir t.t.) neišvykus į kelionę avansinė įmoka negrąžinama!


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje, Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas    Komentarų: 1
2011 10 07

Mano fantastiškas pasaulis

Heh… kai sekasi, tai sekasi :) Nors šiaip Pliusas.fm pati mylymiausia radijo stotis, bet dažniausiai neatkreipiu dėmesio į kokias akcijas ar konkursus, tiesiog nėra laiko ir dėmėsio, kurį galėčiau skirti dar ir tam. Tad visai atsitiktinai prieš porą savaičių akys užkliuvo už FaceBook`e paskelbto fotografijų konkurso “Mano fantastiškas pasaulis“.

Berods buvau tarnyboje, tad radau keliatą minučių brukštelėti laiškutį ir prisegti porą foto į temą. Foto atrinkti – kur kas sunkiau nei jas pasiųsti :)) Pas mane tikrai daug įdomių kelionių, veiklų, nuotykių jau buvo, tad yra aibė foto kurios gerokai pranoksta standartinę masių kasdienybę ir puikiai atspindi būtent tokio konkurso temą – kad pasaulyje yra tiek daug nuostabių vietų, veiklų, reiškinių, įvykių, kad Gyvenimas yra Nuostabus!.. tad galėjau ir 50 nusiųsti, bet apsiribojau dvejomis, iš kurių vieną jie patys pasirinko ir publikavo :)

Tai akimirka iš šių metų kelionės į Alpes, užfiksuota jau leidžiantis po antro sėkmingo įkopimo į Monblaną, kai realiai prisėdau atokvėpiui ir grožėjausi supančiu pasauliu:

Ši foto iškart sulaukė nemažai dėmesio ir “patinka”, tad jei nuoširdžiai – iškart, giliai širdyje, tikėjausi laimėti :) Nes ten buvo dar keliatas gražių foto, bet tikrai iš įspūdingų vietų ar įvykių – ne tiek ir daug…

Prieš kelias dienas buvau prisimines, kad šiandien, penktadienį, išrinks nugalėtojus. O vat šiandien, per darbus ir reikalus pamiršau pasitikrint :) Ir tik vakare, pavėlavęs keliom valandom, prisiminiau užmesti akį ir aptikau savo foto tarp nugalėtojų!! Ir tikrai, nesvarbu ko tikėjausi ar nesitikėjau prieš tai, labai nuoširdžiai apsidžiaugiau ir nustebau :)

Dar smulkmenų nežinau, bet iš M-1 plius komentarų galima nuspėti ko tikėtis: “5-iems laimingiesiems paversime jas bilietais į JMJ show Kaune. Dar ne viskas, tiksliau, tai ir yra pagrindinis prizas – susitikimas su JARRE!” ir “penki bus įtraukti į sąrašą, kuris spalio 16 dieną Kaune įgis magiškų galių. Tie penki, į sąrašą galės įtraukti dar po vieną vardą.”  (rock)

Kiečiausia tai, kad dar ir draugas vienas įmetė vieną jo/mano foto (jis šoka nuo tilto / aš fotografavau :)) ir irgi laimėjo :D Tad 2 iš 5 nugalėjusių foto – mano :) Beje ta ana foto jau antrame konkurse laimėjo 8-)

Ir tas draugas gerai pastebėjo – “numanau, kad yra žmonių, kurie nužudytų už galimybę susitikti su Jarre :)”. Taip… kažkas gal netyčia laimėjo, o kažkam tai taip svarbu. Aš asmeniškai pagatavas spiegti iš džiaugsmo, o man tai retai būną :) Kad kojos nutirptu iš jaudulio… :D Man tai reiškia tikrai labai labai daug! Pvz. paauglystėje turėjau JMJ koncertų video kasetę kuri buvo žiūrėta sužiūrėta, trinat sutrinta 10x daugiau nei kokie “rembo”, kaip ir vienintelis kažkada senai senai įsigytas originalus muzikos CD, tuo metu kainavęs beprotiškus pinigus, buvo Mike Oldfield “Tubular bells”… (inlove) Tad susitikimas su Tokiu žmogimi, savotiškai perrašiusiu muzikos istoriją, tai ne su kokiu suknistu Prezidentu pasimatyti – tie tai ateina ir išeina :))

Ryt išskrendu į Maljorką, grįžęs dalyvauju naktiniame žygyje, o tiesiai iš jo – į Kauno areną, į JMJ koncertą!!!

Gyvenimėli… kada tu pablogėsi :D


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje, Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Dosjė, dienoraštis, asmeninės mintys, Muzika, audio klipai, dainų žodžiai    Komentarų: 3
2011 09 15

REEL ROCK Film Tour 2011

Lietuvos alpinizmo asociacija LAA pirmą kartą didžiajame ekrane pristato jums ekstremalaus kino filmų festivalį. REEL ROCK Film TOUR atvyksta į Lietuvą! Gruodžio pirmąjį savaitgalį Forum Cinemas Vingis vyks mėgėjiškų kalnų filmų festivalis. Jo metu LAA pristatys įdomiausius pastarųjų metų ir dar niekur viešai nerodytus Lietuvos alpinistų, uolų laipiotojų, speleologų, upių turistų, kalnų turistų ir galbūt snieglentininkų darbus. Apie tai jau skelbėme!

Taip pat LAA ketina šį renginį daryti kasmetinį ir norėdama motyvuoti filmų kūrėjus pasiruošę jums parodyti geriausio, kas yra sukurta ekstremalaus šiais metais. REEL ROCK Film TOUR šeštus metus iš eilės, skatindami profesionalius outdoor kino operatorius, rinko geriausius kalnų tematikos filmus. Jūsų dėmesiui – šeši švieži Reel Rock 2011 metų filmai!

Alpinist.lt


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje    Komentarų: 0
Puslapiai:1234567...13»