Browsing "Pramogos, žaidimai"
2011 01 11

Laukiamas filmas – Sanctum

James‘o Cameron‘o prodiusuoto 3D veiksmo trilerio „Sanctum“ veiksmas vyksta povandieniniame pasaulyje. Filmavimo kamera seka nardytojus ekspedicijoje į patį didžiausią ir mažiausiai atrastą, sunkiai prieinamą planetos lobį – povandieninius urvus.

Kai tropinė audra nuotykių ieškotojus nuneša į olų gilumą, jie, kad rastų nežinomą išeitį ir paslėptą kelią į jūrą, priversti kovoti su vandens stichija, mirtį sėjančia vietove ir šiurpą keliančia panika. Narų vadas McGuire (Richard Roxburgh) daug mėnesių tyrinėjo olas, tačiau, kuomet jo žinomas išėjimas iš urvų akimirksniu tapo atskirtas potvynio, komanda, kurioje ir jo 17-metis sūnus Josh (Rhys Wakefield) bei finansininkas Carl Hurley (Ioan Gruffudd), yra priversti visiškai pakeisti savo buvusius planus. Senkant atsargoms, komanda orientuojasi povandeniniame labirinte taip, kad kuo greičiau ištrūktų. Netrukus jiems iškyla klausimas: ar yra tikimybė, jog jie išsivaduos, ar liks įkalinti amžinai?

Pagal įvairius gandus naujojo filmo „Avatar“ veiksmas vyks povandeniniame pasaulyje. Tad prodiusuodamas „Sanctum“, James Cameron lyg ir tai patvirtina.

Premjera 2011 vasario 4 d.

SanctumMovie.com


Pramogos, žaidimai    Komentarų: 0
2010 02 11

Trakų oro šventė

Aviacija tiesa sakant niekad labai nesidomėjau, be savotiškas jos “naujadaras” pastarieji keli meti neprasprūsta pro akis ir vilioja pasidomėti, išbandyti. Tai – paraspariai, ypač motorizuoti :)

Žinoma visko gyvenime niekaip nespėju o ir pinigų viskam, ką norėtųsi išbandyti, kur nuvykti ir ką pamatyti niekada nė iš tolo ne gana, bet taip sakant stengtis verta, tad tikiuosi kokią dieną išbandysiu ir skraidymą parasparniu (happy)

O tam kartui – pakvietimas į Trakų oro šventę, kur patys su draugais pasistengsime apsilankyti šeštadienį arba sekmadienį, paganyti į parasparnių tikslumo varžybas, sudalyvauti užgavėnių ir Valentino dienos minėjimuose (party)

Tad kviečiu ir kitus, kaip visad, nesėdėti namie ir pasidžiaugti vis dar gražia žiema ir šventėmis ;)


Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Valstybė, visuomenė, šventės, renginiai, Pramogos, žaidimai    Komentarų: 0
2010 02 01

Žiemiška šventė Kalviuose

Šeštadienį, sausio 30, važiavome į Kalvius, pas senokai nematytus draugus į pirtį. O pataikėme dar ir į seniūnijos šventę, kur miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai susirinkę ant užšalusio ežero linksminosi ir rungtyniavo įvairiuose žiemiškose varžybose :)

Prisijungėme ir mes :) Pirmiausia tūlas Tomas kilnojo dvipūdę girą ir užėmė 2 vietą, tada manoji bėgo su tomis giromis ir irgi užėmė 2-vietą – juokavom, kad atvažiavę prašaliečiai negalim išplėši pirmų vietų iš vietinių, nes Tomui (kitam, pas kurį svečiuojamės) čia dar gyventi reiks :D

Toliau sekė įspūdingiausias turnyras – futbolas ant užšalusios ežero… kai komandos nariai tarpusavyje surišti viena virve :) Mes nedalyvavome, tik aktyviai sirgome ir fiksavome šio “sporto” akimirkas :)

Visai į vakarą, besišildant prie laužo buvome  pakviesti sudalyvauti ir virvės traukimo rungtyje (muscle)

Iš pažiūros kaimo vyrai drūti ir stiprūs kaip meškos, tokius akivaizdu pigiau nušaut nei išmaitint :D bet pasivaržyti neatsisakėme, nes mūsų pusėje metodika – kas karininkas, kas policininkas, tad grupė susirinko išmananti komandinį darbą ir šiek tiek oficialią virvės traukimo metodiką :)

Iš pradžių sekėsi neblogai – pirmą priešininkų komandą nutraukėme 2:0 – matyt dar didesni mėgėjai nei mes :D Na o tada stojome prieš kitus pusfinalio nugalėtojus – tuos “meškas”… pirmas trukt, ir akivaizdu, kad trauki tarsi sieną 8-| Uch, lengva nebus… (sweat) Bet kovojo, kovojom ir… pralaimėjom. Na bet visai ne gėda prieš akivaizdžiai galingesnius :)

Tad gavosi taip, kad likome su trečia vieta – vis šis tas. Užtat fiziškai nusiplūkėme prieš pirtį gerai :)

Na o toliau sekė vakarojimas ir pirtis su senais, retokai bematomais draugais. Tad nors ir turėjau puikių planų ir pilną automobilio bagažinę įrangos, kad ryt iš ankstyvo ryto dalyvauti airsoft taktiniame žaidime Vismaliukuose greta Vilniaus, bet vakarui užsitęsus iki… 4 ryto planai tapo niekiniais :)

Bet užtat apie pietus pajudėję pagaliau į Vilnių, netoli Kruonio pamatėme nuostabų dalyką – dar iš toli pastebėjau kažką šuoliuojančius baltais laukais, bet kažkaip keistai… Kad būtų arkliai, tai šuoliai kažkokie ne tokie, nerangūs… Krypavimas gal kaip karvių kokių, bet pats susijuokiau – kam toms karvėms šokinėti :) ir šiaip korpuso kontūrai visai ne tokie… Kadangi gyvūnai bėgo lygiagrečiai kelio link mūsų, prilėtinome pažiūrėti. Ir pagaliau paaiškėjo, kad tai briedžiai! Ir negi trys! Wow (y) Retas atvejis, manau, taip laisvėje, laukuose o ne miškų masyve pamatyti šoliuojančius briedžius ir dar tris (party) O galiausiai būdami vos ne lygiagrečiai su mumis, jie pasisuko ir metėsi skersai kelio – visai priešais mašiną. Šį tą spėjau nufotografuoti 8-)


Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Pramogos, žaidimai    Komentarų: 0
2010 01 23

Baltijos arsenalo metinės

Nors namo po Kėdainių “kalnų šturmo” grįžome tik ~4 val nakties, bet 9+ jau teko važiuoti į Kauną, į kasmetinį UAB “Baltijos arsenalas” darbuotojų susirinkimą, veiklos aptarimą ir metinių šventimą :)

Šįkart kolegos iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos  susirinko Lietuvos policijos mokymo centre kur kelias valandas aptarinėjome įmonės veiklos rezultatus ir ateities planus, o po pietų bandėme akies ir rankos miklumą lazerinėje šaudykloje – taktiniame treniruoklyje. Šaudymas šiame situaciniame treniruoklyje tikrai paliko gera įspūdį, nėra ko lyginti su kariuomenėje naudojamais linijinio šaudymo treniruokliais :)

Na o vakarinė šventės dalis persikėlė į išnuomotą restoraną greta Kauno marių, kur jaukaus židinio šilumoje prie gausiai nukrauto vaišių stalo prasitęsė pokalbiai apie darbą ir gyvenimą neformalioje aplinkoje :)

Po pasivaišinimo užstalėje prasidėjo linksmiausia vakaro dalis – vakaro vedėjo organizuojami žaidimai, dainos ir šokiai, įvairios improvizacijos užduotims atlikti. Buvo velniškai linksma :)

O visai į vėlumą šventė persikėlė į pirtį ir kubilą lauke :) Ech… sėdi karštame vandenyje, gurkšnoji alų, aplink -19 :)


Įdomu ir naudinga, Pramogos, žaidimai    Komentarų: 0
2009 07 01

Pasiplaukiojimas Kauno mariose

Pagalvojom, kad pats laikas “išgryninti” dovanų kuponą gautą… 2008 sausį naujametinaime firmos žiburėlyje :) ir pagaliau prisiruošėm pasinaudoti galimybę išbandyti dar vieną vandens pramogą – pasiplaukiojimą vandens motociklu po Kauno marias.

Atvykome į Kauno “Žalgirio jachtklubą”

Susiradomę firmą “Baracuda

Čia buvome maloniai priimti, instruktuoti ir po parašų padėjimo gavome tikrą žvėrį – vandens motociklą Bombardier Sea 400

Po trumpų pasibandymų arti kranto buvome paleisti visai valandai “pasiganyti” į “plačiuosius vandenis” :)

Motociklas tikrai galingas, išvysto iki 100 km greitį, tad didžiulės Kauno marios pasirodė… kaip bala :) Na perdedu bet vis tik, su dideliu greičiu atstumai tirpo greitai, švyst viename šone, švyst kitame :)

Na ka galiu pasakyti įvertinimui – super! Žinoma pinigai nemaži (400+ lt, bet koks hobis ar malonumas nekainuoja?!), bet ir įspūdžių gana aštrių daug. Žinoma statinės foto to neperteikia, bet bent jau nupasakot galiu, kad visa jausmų paletė perlieja širdį kai lekiant tokiu greičiu lietus čaižo veidą arba pvz. staigiau pasuki ir apima jausmas, kad tuoj apsiversi arba būsi bent jau išsviestas nuo pasostės į vandenį :) Visiem vertą pabandyti ;) Na o mūsų laukia “sekantis etapas” – reiks būtinai pabandyti jūroje per bangas…


Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Pramogos, žaidimai    Komentarų: 0
Puslapiai:12»