Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
Slinkti žemyn
//Laukiamas filmas – Sanctum

Laukiamas filmas – Sanctum

James‘o Cameron‘o prodiusuoto 3D veiksmo trilerio „Sanctum“ veiksmas vyksta povandieniniame pasaulyje. Filmavimo kamera seka nardytojus ekspedicijoje į patį didžiausią ir mažiausiai atrastą, sunkiai prieinamą planetos lobį – povandieninius urvus.

Kai tropinė audra nuotykių ieškotojus nuneša į olų gilumą, jie, kad rastų nežinomą išeitį ir paslėptą kelią į jūrą, priversti kovoti su vandens stichija, mirtį sėjančia vietove ir šiurpą keliančia panika. Narų vadas McGuire (Richard Roxburgh) daug mėnesių tyrinėjo olas, tačiau, kuomet jo žinomas išėjimas iš urvų akimirksniu tapo atskirtas potvynio, komanda, kurioje ir jo 17-metis sūnus Josh (Rhys Wakefield) bei finansininkas Carl Hurley (Ioan Gruffudd), yra priversti visiškai pakeisti savo buvusius planus. Senkant atsargoms, komanda orientuojasi povandeniniame labirinte taip, kad kuo greičiau ištrūktų. Netrukus jiems iškyla klausimas: ar yra tikimybė, jog jie išsivaduos, ar liks įkalinti amžinai?

Pagal įvairius gandus naujojo filmo „Avatar“ veiksmas vyks povandeniniame pasaulyje. Tad prodiusuodamas „Sanctum“, James Cameron lyg ir tai patvirtina.

Premjera 2011 vasario 4 d.

SanctumMovie.com

  • 383 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti