Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Esu Vandenis ir tuo labai patenkintas!

Esu Vandenis ir tuo labai patenkintas!

Visa tiesa apie mane, kaip Asmenybę 🙂 Žinoma vieniems vienoks atrodau realybėje, kitiems kitoks. Būna situacijų, kad kažkam pasirodau tikrai ne geriausiomis pusėmis… gyvenimas toks 🙂 Būna, kad kažkas manes nekenčia, o kažkas – tiesiog dievina ir garbina 8) Ir visi savotiškai teisūs 🙂

O čia koncentruoti apibrėžimai, analizės kas tai per daiktas tas vandenis… Vieniems gal labiau tinka, kitiems mažiau, tačiau nuo pirmo karto kai tai perskaičiau 1996 metais, tikiu ir patvirtinu savianalize, savo gyvenimu beveik viską kas aprašyta žemiau 😉

Vandenis

Vandenis (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis – oro ženklas (nešališki ir logiški), globojamas Saturno ir Urano (XI būstas). Šio ženklo žmonės nepastovūs: energingi ir svajingi, pasyvūs ir aktyvūs, įžvalgūs ir originalūs. Vandeniai gali būti turtuoliai ir skurdžiai, tinginiai ir darbštūs, tačiau visada žmogiški. Nelaimėje visada padės. Jie žavūs savo humaniškumu ir dvasios kilnumu, visada siekia tiesos. Didžiausia jų vertybė – intuicija ir protas. Didžiausias potraukis – mokslas. Kadangi vandenis turi dvi jį globojančias planetas, tai jos abi ir įtakoja šio ženklo žmones.

Vandenį pažinsite iš vieno žodžio, kuriuo jie pradeda savo klabą – “bičiuliai” (chebra, kolegos ir t.t. ;)).

Svarbiausia savybė – smalsumas. Jį domina viskas, pradedant Jumis ir baigiant kaimynų šuneliu. Taigi, jei reikia žmogaus, kuris domėtųsi tik Jumis, Vandenis Jums netinka.

Atkreipkite dėmesį į jo išsiblaškiusį žvilgsnį, kuriame slepiasi mistinis pasaulio pažinimas, kuris pasiekiamas ne kiekvienam.

Vandeniai linkę analizuoti situacijas, draugus ir nepažįstamuosius. Susidomėję kuo nors, jie gali būti įkyrūs ir netaktiški. Tačiau, radę atsakymą į juos dominusį klausimą, Vandeniai pamiršta tą žmogų ar reiškinį ir jautriam asmeniui tai gali atrodyti įžeidžiančiai.

Nors Vandenį nuolat supa daugybė žmonių, tačiau draugų tarp jų beveik nėra. Pirmenybę teikia kiekybei, bet ne kokybei ir retai su kuo bendrauja ilgiau.

Gimusieji po šiuo ženklu lieka vieniši ir nesuprasti. Žmonės sunkiai suvokia tuos, kurie gyvena ateitimi (!).

Astrologinėse knygose rašoma: “Tai, apie ką mąsto Vandenis, žmonija supras tik po pusšimčio metų !”. Po Vandenio ženklu gimsta daugiau genijų negu po bet kuriuo kitu. Tačiau tarp jų daugiau ir psichiškai pažeistų žmonių. Juk sakoma, kad tarp genijaus ir psichinio ligonio yra labai pažeidžiama riba.

Susitarti su Vandeniu dažnai sunku. Jis nemėgsta, kai yra varžomas įsipareigojimais. Tačiau jeigu Jums pavyks iškovoti jo pritarimą, viskas bus atlikta puikiai ir laiku.

Apdovanotas aktyviuoju pradu, jis puikiai tarnauja kitų žmonių gerovei, yra kilniaširdis, todėl aukosis labiau negu vidutinybė.

Turi aštrų loginį mąstymą, todėl komercijos srityje jam kils puikių idėjų, kurias dosniai dalys kitiems, jausdamas atsakomybę už tai ir tuo pasitenkindamas. Tačiau jeigu sugebės nugalėti pernelyg didelį savo jautrumą ir pasitikėti savimi, neliks nieko, ko jis negalėtu pasiekti.

Vandenis reiškia savo nuomonę tiesiai ir atvirai, bet neprimeta jos kitiems. Jis gerbia kitus.

Neagresyvus, nors bailiu jo nepavadinsi. Paprasčiausiai kova – ne jo filosofija. Bet savo nuomonės nekeis. Vandenis nepuls į glėbį pirmam pasitaikiusiam, nes turi iš pagrindų pažinti žmogų, kad priimtų į draugų ratą. Bet jeigu jau esate draugas, jokios paskalos nepakeis jo nuomonės.

Vandenio sveikata susijusi su kraujotaka. Žiemą jam šalta, o vasarą jis kenčia nuo karščių. Jiems reikia daugiau būti gryname ore, gerai išsimiegoti ir daugiau judėti.

Vandenis nėra apdovanotas gera atmintimi, tačiau ji jiems lyg ir nereikalinga. Jie apdovanoti sugebėjimu pajusti visa, kas vyksta aplinkui. Besikalbėdamas su Jumis, jis sugebės matyti ir girdėti, kas vyksta už jo nugaros ar kitame kambaryje.

Vandeniai turi puikią intuiciją, sugeba atspėti Jūsų mintis ir troškimus. Jie niekad nemeluoja ir neapgaudinėja, nemėgsta skolinti ir skolintis. Jie – žodžio žmonės. Pasistenkite įvykdyti tai, ką jiems pažadėjote.

Ir mintys ir kūnas turi būti laisvi. Vandenis nesugaunamas kaip saulės zuikutis. Šio ženklo žmonės apdovanoti aiškiaregyste, simbolizuoja žmonijos mintis ir aukštus idealus.

Vandenio metalas – radioaktyvus uranas, o akmuo – skaidrus tamsiai mėlynas safyras, kuriame praeities išmintis siejasi su tolimos ateities paslaptimis.

“Pirmadienis” 1995 m. sausio mėn. 2 – 8 d. Vilnius
Važiavom su mama iš Vilniaus traukiniu… perskaičiau… nuo tada tikiu ir pasitikiu ne dienos, o tokiais, asmenybės horoskopais 😉

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Nepriklausomi ir mėgstantys reformas, Vandeniai yra individualistai, retai pritariantys įsigalėjusiai nuomonei. Jie labiau už kitus linkę į naujoves ir gali būti kategoriški.

Gimusieji po šiuo ženklu gali ištisais mėnesiais nieko nenusitverti. Užtat jie labai kremtasi, kai prisieina atsiimti algą. Kai pasyvumo laikotarpį pakeičia aktyvumas, Vandenis griebiasi visko, netausodamas nei savęs, nei pavaldinių. Jis dažnai jaučia nepasitenkinimą, bet slepia jį demonstruodamas puikiausią nuotaiką. Kartais jam atrodo, kad tuoj pat bus atleistas, ir kaip tik tada jį paaukština, palikdami tą patį atlyginimą. Vandenis niekada nieko neprašo, bet tai netrukdo jam turėti viską. Vandenis gali rasti netikėtą problemos sprendimą, bet jam reikia bendraautorių, kad turėtų su kuo pasidalyti šlove.

Šis ženklas simbolizuoja gyvastingumą, valdo kraują. Vandenių protas itin guvus, tad koks nors nerimas – ne į sveikatą.

Vanduo ir šviežias oras – Jūsų geriausi bičiuliai. Tačiau jei vengsite protinių pratybų – kryžiažodžių sprendimo, šachmatų, šaškių ir pan. – puikiai nesijausite. Nevalgykite aštraus ir kraują jaudrinančio maisto.
Jūsų akys itin jautrios. Tad tikrinkitės ir stiprinkite jas, vos apniks koks negalavimas.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

VANDENIS – KOVOTOJAS UŽ TAIKĄ IR HUMANIŠKUMĄ.

Kai saulė įkopia į Vandenio Zodiako ženklą, dar tvyro gili žiema. Bet po sniegu, dengiančiu žemę, jau kaupiasi naujos jėgos ir laukia atgijimo. Ši gamtos nuotaika šiek tiek persiduoda ir žmonėms, tuo metu išvydusiems pasaulį.
Vandenio žmonės tiki slapta galia, glūdinčia juose. Jie turi retą būsimų įvykių nuojautą ir gyvybingą fantaziją. Jiems tik pažanga yra pageidautina, siektina. Jie kovoja už taiką, nes nori humaniškumo.
Vandeniai yra kilniaširdžiai ir pasirengę padėti. Jie tolerantiški, bet to paties reikalauja ir iš savo bičiulių. Savo energija jie nugali įvairias sunkias ligas ir sulaukia senyvo amžiaus. Tik kraujotaka ir medžiagų apykaita pridaro jiems rūpesčių.
Valdančios planetos – įtampos pilnas Uranas ir neigiamos įtampos turintis Saturnas. Šios abi planetos įneša nervinės nerimasties, bet taip pat suteikia ir aštrų protą, kuriuo reikiamu laiku Vandenis įgyja pranašumą prieš kitus.
Vandeniai niekuomet nepasikliauja atsitiktine laime ar sėkme, jie pasitiki tik savo jėgomis. Jie numoja ranka į tai, kad jų laimingas metalas yra platina.
Jie nešioja ametistą, violetinės spalvos pusiau brangakmenį tik todėl, kad jiems patinka, bet ne todėl, kad neša sėkmę meilėje ir saugo nuo girtumo. Mėlynasis safyras skatina jų ištikimybę.
Nėra linksmesnio tipo po Saule, kaip žmogus – Vandenis. Nepaisant to, jis vis bando šokiruoti savo draugus baisiu užsispyrimu. Nepasiduoda kitų vadovavimui. Nori būti laisvas, kiek jam tai bekainuotu.
Oro stichijos ženklo Vandenio žmonės yra inteligentiški. Jie panaudoja savo žinias tam, kad įtikinamai pagrįstu opozicines pažiūras. Priešinasi viskam kas įprasta – tikri revoliucionieriai.

Žmogus turintis tyrinėtojo dvasią.
Vandenis daug galvoja, mąsto. Dažnai nugrimzta savose mintyse, kai mano, kad jam pasiseks įminti kokią mįslę. Paprastai jam gerai sekasi visose profesijose, bet geriausia ten, kur laisviausiai gali pasireikšti jo tyrinėtojo dvasia. Jis gyvena tarsi ateityje, iš kurios sugeba nuspėti kai kuriuos rezultatus.
Kolegos vertina Vandenį kaip ištikimą draugą. Jis nesiveržia į priekį kaip kiti. Į viršų jis kyla tik savo dalykiškumu ir tvirtomis žiniomis. Jo idėjos padeda firmai sukurti naują produktą, bet gali būti ir taip, kad jis kelias dienas nesirodo darbe, nes medžioja kokį fantomą
Antroji medalio pusė: kadangi dėl savo būdo jis nori draugauti su visais, tai dažnai į jį nežiūrima rimtai ar tiesiog nesiskaitoma su juo.
Tai žeidžia jo išdidumą. Tik vienas pripažinimo žvilgsnis ir jis vėl žvaliai imasi naujų darbų. Jei Vandenis apsiėmė dirbti, tai nenurims, kol sėkmingai nepabaigs darbo.
Dauguma Vandenio vyrų ir moterų dirba laisvose profesijose, kur gali geriausiai įgyvendinti savo idėjas ir planus, o taip pat gali nevaržomai spręsti patys. Jie nekenčia griežtai nustatytų darbo valandų. Tuomet jie jaučiasi tarsi suveržti, jiems trūksta oro.
Vandeniai gali dirbti psichologais ar nervų gydytojais, nes sugeba įsijausti į savo pacientų problemas, o taip pat visose į ateitį orientuotose profesijose, tokiose kaip kompiuterių specialistai, atomo fizikai ar kosmoso tyrinėtojai.
Vandeniai gali daug pasiekti kaip mokslininkai, nes jie – rimti tyrinėtojai. Jie drįsta peržengti ribas arba iš tūkstantmečių senumo medžiagos sukurti mokslą, kurio neįmanoma paneigti.
Vandenio žmogus neapsiriboja viena profesija. Per visą savo gyvenimą jie gali imtis įvairių darbų, o gavus rezultatą, juos nutraukti. Jei statistika teisi, niekas kitas taip dažnai nekeičia savo profesijos ir savo vidinės nuostatos, kaip Vandenis.

Pats sau viršininkas.
Idealizmas leidžia Vandeniui padaryti tai, kas kitiems yra sunkiai suprantama. Jam nerūpi galimi pavojai, jis paprasčiausiai nori būti patenkintas tuo, ką daro. Koks nors gautas rezultatas ir yra jo guvaus proto priežastis.
Vieno žmogaus įmonėje jis pats geriausias viršininkas. Išsiversdamas vien tik savo jėgomis, pasiekia puikių rezultatų. Kadangi tai puikiai žino, dažnai atsisako jam siūlomų aukštų postų.
Vandenis nemato reikalo paisyti kitų nustatytų taisyklių, kai jis nesugeba laikytis net savų taisyklių. Šis ženklas neleidžia žmonėms diktuoti jam sąlygų ir aiškinti, ką jis turi daryti ar nedaryti. Šio ženklo atstovai retai kada pasiduoda svetimos nuomonės įtakai. Vandenis gyvena dabarties momentu. Jis paprastai sako tai, ką galvoja, ir stengiasi nesigailėti ir nenusiminti, kai kas nors vyksta ne taip, kaip jis tikėjosi.
Vandenis gerai pažysta žmones, todėl visuomet rūpinasi gera atmosfera darbe. Besikeičiantys Vandenio idealai įneša nerimo, bet dažniausiai jų įtakoje gimsta teigiami pokyčiai. Kiekvienas biznis suklestės jam vadovaujant, tik klausimas, ar Vandenis ilgai užsibus.
Vandenio santykiai su pinigais – nebūtinai patys geriausi. Juos galima greitai išleisti, jie gali išbyrėti tarsi smėlis tarp pirštų, nes tokiu būdu Vandenis gali suteikti džiaugsmo kitam. Gali būti ir labai taupūs, jei tik horoskope viešpatauja atitinkamas Ascendentas.
Jis medžioja moterį, “paskelbta už įstatymo ribų”
Tai tyrinėtojo dvasia, kuri Vandeniui – vyrui sukuria prastą reputaciją. Jis jaučiasi šauniu vaiduokliu, stebinčiu moteris kaip žmones, paskelbtus už įstatymo ribų, ir jas medžiojančiu. Oro stichijos ženklas Vandenis garantuoja, kad jis pasidarys vėjavaikis, kuris, vos apsiplunksnavęs, pakeliamas į “padaužas”.
Gimęs po Vandenio ženklu, mielai įsivelia į debatus ir turi daug fantazijos. Kas nors, ką jis sako, vis tiek bus tiesa. Tik, galimas daiktas, jis pasakodamas pakeis realius dalykus savo fantazijomis.
Šis žvaigždžių tipas yra visuomet draugiškas, ypatingai su moterimis. Jis galvoja, kad galima paimti kiekviena merginą, reikia tik to panorėti. Tai neturi nieko bendro su moterų paniekinimu; jis paprasčiausiai ir šioje srityje oponuoja visiems žinomoms, paplitusioms pažiūroms.
Tokiu būdu jis renka patirtį, kaip kiti pašto ženklus. Jis beveik nerodo savo jausmų, bet tikrina, testuoja kitų jausmus, šiuo atveju – moterų. Jos tam tikra prasme yra tyrimų objektas jo studijoms.

Kada jam niežti nagai…
Jis nėra “padauža”, bet jis lengvai pasigauna “vėjavaikes merginas”, kurios žino, kaip apsisukti aplink jį. Jos užmezga, pavyzdžiui, giliamintiškus pokalbius apie naują šešiacilindrį variklį. Vandenis aiškins ir pamokslaus ir netrukus pats pajus susidomėjęs šia moterimi.
Daug kas Vandeniui nėra susiję tarpusavyje, pavyzdžiui, viena karšta meilės naktis nieko nepakeičia. Jam seksas – natūraliausias dalykas pasaulyje, tik nereikia jo pervertinti.
Iš esmės jo “bandymai” yra ne kas kita, kaip nuolatinė “supermoters”, turinčios visas teigiamybes, paieška.
Moteris, trokštanti Vandenio, yra jam lygiavertė jam kilmės ar sugebėjimų atžvilgiu. Ji yra triušelis ir dama viename asmenyje, o, be to, gali kalbėti temomis, reikalaujančiomis šiokio tokio supratimo. Tai yra jo idealas. Bet jis turi ir dar 99 idealus, kuriuos bet kuriuo metu gali keisti. Būtent tai daro įspūdį moterims, kad Vandenis yra užsidaręs žmogus. Jei kas trokšta jo, turi dėl jo kovoti. Jo visiškai neužvaldys nė viena moteris. Moteris, einanti su juo per ugnį ir vandenį, labiausiai įtikina jį. Tai gali būti bičiulė, kurios jis ieško, bet tik ne vaikystės draugė.

Pratęsimas besišnabždant lovoje
Sekse jam moteris yra ir tyrimų objektas, ir lygiavertis partneris. Jis yra draugiškas žmogus, atsižvelgiantis į kito interesus ir nepuolantis kaip laukinis prie to, kas jam siūloma. Jis labai vertina tai, kad moteris apsimeta viliotoja. Ir čia jis yra tyrinėtojas, stebėtojas, kiek žaidimas dar tęsis. Toks susižavėjimas gali prasidėti ir prie kitų, o baigtis tarp keturių akių partnerės apartamentuose.
Įžangai Vandenis mėgsta dvasingus pokalbius, kurie gali tęstis pašnibždom ir lovoje. Ten, kur partnerė pritrūksta viliotojos sugebėjimų, jis užpildo šią spragą savo fantazija. Lovą jis laiko žaidimų aikštele, kur galima maloniai pasiausti, padūkti. Jei jis nenori vieno žaidimo, pradeda kitą.
Vandenis turi pakankamai kantrybės ištęsti kiekvieną intymų žaidimą. Bet taip pat gali kiekvienu momentu jį staiga nutraukti ir palikti savo nepatenkinta partnerę, jei jam pasirodys, kad kažkas ne taip.
Jis visuomet praktikas. Jausmus, kaip teoriją, jis atmeta. Nepaisant to, jis vertina ne tik kūnišką, bet ir dvasinį partnerės pasaulį. Jis nėra audringas mylimasis, norintis turėti savo auką. Taip gali atsitikti iš susijaudinimo, kurio priežastis – moteris. Jis puikiai išmano kaip ištirpdyti moterį – ledkalnį. Jo atsargus ir rūpestingas būdas padeda pasiekti šį tikslą. Jis kantriai laukia jos reakcijos, kol pagaliau tai baigiasi jausmų srautu.
Jis visuomet už naujoves. Įprastinės pozos jam nusibosta. Jis nori išbandyti ką nors nauja. Į tai turėtu būti įtrauktos jo erogeninės zonos – kulkšnys ir blauzdos. Tai jį stipriai erotizuoja.

Jo numylėtinės
Vandenis prieštarauja pats sau. Protingos moterys elgiasi su juo kaip su vaiku, kuriam rūpi tik tai, kad jam būtu įteigiama priešinga nuomonė, viliantis, kad užsispyrėlis jai oponuos. Žinoma, nėra taip lengva susidoroti su senu psiaudorevoliucionieriumi. Bet pabandyti galima. Reikia sutelkti daug jėgų, dėti pastangas ir Vandenis vis tiek užkibs ant meškerės. Vandenis gali bendrauti su kiekviena moterimi, bet jis turi savo numylėtines. Pavyzdžiui, jis mielai juokiasi su Dvynių moterimi, kuri, kaip ir jis, meistriškai moka pereiti nuo labai rimtų pokalbių prie abiem rūpimos bendros temos.
Su Svarstyklių moterimi jis nori eksperimentuoti. Šalia šios žavios, meilios, grakščios ir patrauklios moters jis tampa minkštesniu, švelnesniu ir, galbūt, kartais jai pataikaus.
Su Vandenio moterimi pakankamai rimta įtampa. Gerai, kad šio ženklo žmonės turi jumoro.
Su Avino moterimi prieinama ligi aštrių, smarkių susidūrimų tiek kūniškoje, tiek dvasinėje plotmėje. Kai Vandenis stipriai ir ryžtingai atakuoja, Avino moteris pasiduoda – ji jaučiasi nugalėta.
Su Jaučio moterimi jis turi pasirodyti kaip kurstytojas. Jos aistros skatina tyrinėjimus: jokia kita moteris taip nepasiduoda eksperimentavimui, kaip ši karštakraujė Venera iš Jaučio ženklo.
Daug nuotykių būna Vandenio ir Šaulio moters santykiuose. Čia kiekvienas didžiuojasi savo dvasine laisve ir leidžiasi partnerio žavimas, patraukiamas. Kaskart, paskraidžius su rojaus paukščiu iš Šaulio ženklo, Vandenį apima entuziazmas, pakilimas.
Šaltąsias Ožiaragio ir Mergelės moteris jis vertina kaip tyrinėjimo objektus. Jų nuolatinis susilaikymas leidžia jam moksliškai studijuoti gyvus objektus.
Vidiniai jausmai, kuriuos jam parodo meilės žaidimo metu Vėžio ar Žuvų moteris, jam atrodo mieguisti, nepriimtini. Su laiku Vėžio moteris jį perauklės, o Žuvų moters ašaros jį suminkštins. Tik ar to užteks ilgalaikiams santykiams ?
Pagaliau labiau kūniškos Liūtės ir Skorpionės užmena jam daugiau mįslių, kurias jis mielai norėtų įminti. Seksualiai jis apgirsta nuo jų, jį apima liguista nepasotinama aistra.

Per didelė globa jį trikdo
Vandeniui santuoka yra tik sandėris, kuris kažkada turi baigtis. Be to, nesvarbu, kas padės paskutinį tašką.
Kiekvienu atveju jis tariasi esąs labai nelaimingas dėl nutrūkusių santykių. Jis mieliau išeina pats, nelaukdamas, kol juo pasišlykštės namuose. Vyras turi turėti charakterį, – taip sako jis sau.

Teigiami Vandenio bruožai
Vandenis yra aktyvus ir pasižymi valia. Jis greitai pelno savo bičiulių simpatiją, nes yra jiems draugiškas. Jis nori įrodyti sau, kad gali viską padaryti. Kartais jis įsivelia į nuotykius, kurie dažniausiai baigiasi gerai. Jis atviras viskam, kas nauja. Šis žmogus supranta kiekvieną, kuris, kaip ir jis, priešinasi. Tai pozityvi Vandenio nuostata, nenuteikianti prieš jį aplinkinių, jam esant opozicijoje. Humoras – stipri jo savybė.
Vandenio žmonės noriai padeda socialiai silpniems. Santykiuose su žmonėmis jis parodo daug užuojautos. Gerai žinomas visiems jų grožio suvokimas.

Neigiami Vandenio bruožai
Vandeniai dažnai paviršutiniškai vertina kitus žmones. Jie yra linkę aklai laikytis savo principų. Jie tarsi nuolat ieško progos pasiginčyti. Pervertindami save, jie drįsta imtis tokių dalykų, kurie jiems ne pagal jėgas.
Savo malone jie savavališkai apdalina kiekvieną, kuris tik prisiekia jiems ištikimybe. Savo sprendimais jie kartais sunaikina, ką patys yra pasiekę. Jie gali tvirtai laikytis savo pažiūrų, nuostatų, nors ilgainiui jiems pasidarytu aišku, kad kitas sprendimas būtu geresnis, teisingesnis.

“Didžioji horoskopų knyga” 1998 m. Vilnius

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Žvaigždės pranašauja – Jūs ypatingi !

ASMENYBĖ.
Jūs rūpinatės žmonija ir padarysite viską, kad pagelbėtumėte vargstantiems. Esate idealistai ir reformatoriai, todėl lengvai įtakojate dideles žmonių grupes. Visų pirma rūpinatės pasauliu, tik po to savimi. Vandeniai puikiai jaučiasi kolektyve, jie visuomet linkę padėti, tačiau kartais nutolsta nuo draugų ir šeimos. Jūs dažnai nuspėjami, maištingi, netgi ekscentriški, besąlygiškai vertinate nepriklausomybę.

BRUOŽAI.
Jūsų drabužiai pabrėžia individualumą. Jūs vienodai vertinate tiek įprastinę, tiek proginę aprangą, tiek ir tą, kuri būdinga tam tikrai žmonių grupei. Jūsų namai vėsūs, juose daug oro. Interjerą pagyvina įvairūs daiktai, juos radę ilgai saugojate. Jeigu turite pomėgių, tai, greičiausiai, susiję su mechaniniais daiktais ir veikla gryname ore – kelionėmis, sklandymu, važinėjimu kabrioletu.

MEILĖ.
Kadangi mėgstate laisvę, pasistenkite susirasti partnerį, kuris Jūsų nesisavintu. Renkantis porą Jums prireiks laiko apsispręsti, tačiau priimtas sprendimas bus grįstas draugyste ir bendrais interesais. Meilėje Jūs būnate ištikimi, atlaidūs ir pasiaukojantys, tačiau Jūs taip pat galite virsti tolimu, šaltu, nepastovių nuotaikų žmogumi. Sėkminga pora su Liūtu, ypač, jei turite vaikų, kurių gerbūviu galite sutartinai rūpintis. Jūsų meilė nestokos žavesio, pasirinkus Dvynius ar Aviną.

KARJERA.
Rutina Jums varo nuobodulį, todėl ieškokite darbo, kuris nevaržytu savarankiškumo ir leistu diegti naujoves. Vandeniai – gimę mokslui, jie ypač puikūs srityse balansuojančiose tarp kelių mokslo šakų, kaip kad astronomija, okeanologija ar archeologija.
Jautrūs visuomenės problemoms Vandeniai būna talentingi sociologai, politikai, socialiniai darbuotojai, ekologai.

ŽYMŪS VANDENIAI:
Galileo Galijėjus, Mocartas, Francas Šubertas, Mocartas, Klodas Mone, Čarlzas Dikensas, Žiulis Vernas, Abraomas Linkolnas, Franklinas Ruzveltas, Edgaras Po, Džordžas Baironas, Čarlzas Darvinas, Antanas Maceina, Sigitas Geda, Marija Gimbutienė, Regimantas Adomaitis, Dmitrijus Mendelejevas, Tomas Edisonas, Čarlzas Dikensas, Ronaldas reiganas, Borisas Jelcinas, Jūratė Onaitytė, Raimondas Paulsas, Ieva Simonaitytė, Rūta Staliliūnaitė, Maiklas Džordanas, Kipras Petrauskas, Tomas Edisonas, Mikalojus Kopernikas, Džonas Travolta & Dainius Pilypas 8)

Dosnūs. Idealistai. Maištininkai. Ištikimi. Entuziastai. Išradingi.
Atvirutė “Vandenis”. Hallmark cards inc. 1999 – 2000 m.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
http://soldier.lt/nucleus/index.php?action=itemedit&itemid=82
Sportiški, gražūs, energingi, patikimi Vandenio ženklo žmonės įpratę daug dirbti, yra ištvermingi, skvarbaus proto. Šios retos charakterio savybės užtikrins sėkmingą verslą, tik reikia tikėti savimi ir pasauliu. Jų išmintis, pastovumas, organizuotumas žavi visus.

Įgimtas dorumas, sąžiningumas, artimo meilė bei pasiaukojimas persiduoda ir kitiems žmonės. Šie bruožai Vandeniams padeda tapti geresniais, nors už tai jie yra žiauriai baudžiami.

Jų interesai dažnai šokteli gerokai aukščiau kasdienybės. Vandeniai sklando nematomose Visatos erdvėse, norėdami nuspėti ateities įvykius. Tokiais momentais pasireiškia nebudingas, daug ir laisvai bendraujantiems Vandeniams, tylėjimas.

Toleina Auma “Vandenis. 2002 m. horoskopas”

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Vandenio ženklo žmonės turi išreikštą laisvės ir nepriklausomybės siekimą. Jie yra individualistai ir turi poreikį išsiskirti iš daugumos. Retkarčiais tai juos paverčia ekscentrikais, snobais ir maištininkais. Vandeniai yra draugiški ir jiems nieko nėra svarbesnio kaip draugų ratas ar grupė bendraminčių. Vandeniai mėgsta permainas, ir nieko taip nepakenčia kaip rutinos ir senienų. Jie yra idealistai, visuomet turi idėjų ir planų, kaip ką nors padaryti geriau. Tiesa, idėjų įgyvendinimas ne jų jėgoms, nes dažnai į galvą šauna jau naujos idėjos, kol dar senosios nebuvo įgyvendintos. Jie tvirtai laikosi savo nuomonės ir yra sunkiai perkalbami. Vandenių galima sutikti visose srityse, kur jie gali savarankiškai dirbti ar reikalingi improvizacijos sugebėjimai.

Vandenis meilėje
Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.

Kaip suvilioti Vandenio vyrą:
Vandenis yra sąmojingas, nepriklausomas ir visada užsiėmęs kokia nors veikla. Jį paprasta suvilioti, tačiau sunku išlaikyti. Jo negalima atitolinti nuo draugų ir būtina palikti jam reikalingos laisvės. Jis mėgsta prabangą, yra imlus naujienoms ir visuomet įneša pakilimą į santykius. Patarimas: visada renkitės madingai.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Pitagoro lentelė susideda iš šių skaičių:

111
22222
3
5
7
8
9

Trys vienetai – „aukso vidurys”. Ramus, subalansuotas charakteris. Toks žmogus komunikabilus, nelabai mėgsta paklusti, bet ir nesiekia visur ir visiems vadovauti. Atvirai su juo pasikalbėjus visuomet galima pasiekti kompromisą.
Keturi ar daugiau dvejetų. Jeigu jūs kada nors sutikote moterį, kurią vos tik pamatę įsimyli visi vyrai, arba vyriškį, pavergiantį visas moteris, žinokite, jog tas žmogus priklauso būtent šiai kategorijai. Tačiau šiems žmonėms su stipriausia bioenergetika verta būti atsargesniems – būtent juos nesuklysdami suranda turintys „šėtono ženklą” ir kaip įmanydami stengiasi „nusiurbti” jų energiją.
Vienas trejetas. Tai vadinamieji „nuotaikos žmonės”. Nemėgsta taupyti, plačių užmojų, dažnai prieštarauja patys sau. Jų namuose arba siaubinga netvarka, arba ideali švara ir tvarka. Įgimtas polinkis į psichologiją.
Ketvertų nėra. Sveikata gana silpna. Žmogus nuo pat vaikystės dažnai sirguliuoja. Kuo daugiau šioje lentelėje dvejetų, tuo dažniau sirgs, nes bus priverstas vienaip ar kitaip atiduoti savo energiją.
Vienas penketas. Informacinio ryšio kanalas atviras. Šie žmonės kur kas rečiau klysta, jei sugeba teisingai įvertinti situaciją ir visus rezultatus panaudoti savo interesams.
Šešetų nėra. Toks žmogus atėjo į žemę įsigyti amatą. Jam būtinas fizinis darbas, nors jis to, kaip taisyklė, nemėgsta. Pasižymi nestandartiniu mąstymu, lakia vaizduote bei menininko skoniu. Nors ir subtilaus charakterio, toks žmogus gali padaryti bet ką.
Vienas septynetas. Tokiems žmonėms gyventi kur kas lengviau, nors vargu ar galima juos pavadinti „laimės kūdikiais”, nes jų sėkmė – tai sunkus protinis darbas. Kuo daugiau šie žmonės dirba, tuo didesnį atlygį gaus kitoje inkarnacijoje. Apdovanoti talentu, deja, ne itin pasireiškiančiu.
Vienas aštuonetas. Galima sakyti, kad šie žmonės turi tai, kas vadinama pareigingumo suvokimas – visuose reikaluose jie sąžiningi ir stropūs. Tiesa, kartais gali nepateisinti pasitikėjimo dėl ne nuo jų priklausančių priežasčių.
Vienas devynetas. Nuo pat gimimo šie žmonės turi normalius protinius sugebėjimus tačiau reikia labiau juos tobulinti.
Atsiminkite kad su šiomis savybėmis žmogus ateina į šį pasaulį ir begyvendamas jame tobulėja tuo pačiu įgaudamas naujų savybių.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Profesiniai polinkiai
Vandeniai visada eina mokslo gyvenimo priešakyje. Jų stichija – išradimai, naujausi mokslo atradimai, teoriniai ieškojimai, tyrinėjimai. Visi pažįsta šiuos legendinius mokslo veikėjus: Č. Darviną, D. Mendelejevą, L. Landau, T. Edisoną. Vandenių išradimai keičia gyvenimą ir rodo perspektyvas. Šie žmonės ne tik jaučia naują tendenciją, bet ir geba ją išreikšti reikiamame moksliniame lygyje.
Globojami Urano – originalumo, altruizmo ir vidinės laisvės planetos – jie būna puikūs švietėjai, dvasiniai mokytojai ir ganytojai. Jų tikėjimas išauga iš žinių apie pasaulį ir pakelia juos virš jo rūsčios realybės, todėl jų gyvenimas įdomus, ryškus ir jie visada randa pasekėjų. Vandenių filosofija – tai menas gyventi. Jie nagrinėja įvairius žmonių laisvės pavidalus.
Vandeniui artima visa tai, kas susiję su kelionėmis, neįprasti tyrinėjimai, tokie kaip NSO.
Vandeniai – puikūs medikai ir neretai savo žinias taiko netradicinės medicinos srityje.
Vandeniams artimos su žodžiu susijusios profesijos. Jie aukštai vertina kalbą pirmiausia dėl to, kad supranta jos universalumą ir geriau nei bet kuris kitas mato, kad kiekvienas kalbos žodis gali turėti be galo daug prasmių. Todėl jie yra puikūs reklaminių tekstų kūrėjai ir redaktoriai.
Gimusieji po Vandenio ženklu turi puikių meninių ir muzikinių gabumų. Jei jie kuria muziką, kuri išsiskiria melodijos tobulumu ir harmonija. O jei tapo, pagrindiniai jų paveikslų siužetai būna humanistiniai.

Reikalavimai charakteriui ir darbo sąlygoms
Po šiuo žvaigždynu gimę žmonės, darbo sąlygoms dažnai kelia gana aukštus reikalavimus. Jiems svarbu viskas, o pirmiausia – darbo grafikas. Kadangi dauguma šio zodiako ženklo atstovų yra kūrybingi žmonės, jie labiau mėgsta laisvą grafiką. Daugelis mėgsta dirbti naktį, todėl kai kurie Vandeniai ima darbą į namus ir atlieka jį tuomet, kai pajunta įkvėpimą. Ne paskutinėje vietoje yra ir darbo atlyginimas. Jei Vandenis manys, kad jo kvalifikacija ir profesionalumas nusipelno didesnio materialinio atlygio, jis nieku gyvu neis ten, kur jam negalės pasiūlyti jo verto atlyginimo.
Vandenis visada mieliau dirbs solidžioje, žinomoje įstaigoje ar gerą reputaciją turinčioje bendrovėje. Jį visada traukia dideli mastai, todėl jis su dideliu malonumu pažįstamiesiems ir giminaičiams pasakos apie tai, kokioje stambioje ir prestižinėje bendrovėje jis dirba.
Vandeniui svarbi darbo kolektyve susiklosčiusi aplinka. Ten, kur tarp darbuotojų nėra geranoriškų santykių, jis ilgai neužsibus; jei kolektyvo santykiai draugiški, šiomis sąlygomis Vandenis dirbs su dideliu užsidegimu.

Darbštumas ir atsakomybė
Vandeniai gali dirbti entuziastingai, greitai ir kokybiškai. Jie nebijo smulkmeniško darbo ir yra pasiruošę pamažu siekti tikslo.
Jei norite išnaudoti visą Vandenių potencialą, turite jam suteikti visą įmanomą informaciją. Jis turi žinoti viską apie problemą, kuria užsiima. Jei, be to, pagirsite Vandenį už profesionalumą ir išreikšite susižavėjimą jo darbu, jis galės nuversti kalnus. Bet kad Vandenis neapviltų jūsų ateityje, vien susižavėjimo maža. Padėkite jam rasti tokią jo gabumų pritaikymo sritį, kuri jam leistų pajusti, kad jo darbas yra naudingas žmonėms.
Vandeniui labai svarbu suvokti, kad yra mylimas kolektyvo. Įtemptoje, nesveikoje aplinkoje Vandenis ilgai neišdirbs. O jei darbas atneš naudos visuomenei ir turės perspektyvos, stipraus Urano globojamas žmogus dirbs pasiraitojęs rankoves.
Vandeniai yra dalykiški žmonės. Jie niekada nepainioja draugystės su tarnyba ir visada veiks darbo labui. Darbo metu Vandeniai gali koreguoti savo veiksmus ir ramiai bei apskaičiuotai judėti tikslo link. Jų emocijos greitai virsta mintimis, o mintys – veiksmais. Jie moka staigiai nukreipti savo dėmesį į kitą reikalą, intuityviai jaučia kolektyvo mąstyseną.
Nors kartais būna ir taip, kad Vandeniai nesugeba užbaigti darbo iki logiškos pabaigos. Tai atsitinka tais retais atvejais, kai darbas jiems netenka prasmės.
Vandeniams būdingos savybės – nepriklausomybė ir anarchizmas, todėl jų nereikia varžyti, o geriau suteikti visą laisvę, kad darbas būtų rezultyviausias.

Gebėjimas valdyti ir paklusti
Vandenis puikiai dirba kolektyve. Bet jis reikalaus, kad kolegos darytų taip, kaip nori jis, nes jis lyderis, asmenybė, ir su juo reikia skaitytis.
Vandenis supranta, kad viena galva gerai, o dvi – dar geriau, todėl niekada neatsisako kolektyvinio darbo. Jam malonu suvokti, kad atlieka dalį bendro darbo ir dirba vieningoje bendraminčių komandoje.
Vandenis viršininkas puikiai mato žmonių silpnąsias puses ir geba suprasti kiekvieno savo pavaldinio poreikius. Jis mano, kad aplinkiniams reikia suteikti laisvę būti tokiais, kokie jie iš tikrųjų yra, o nevaržyti jų savo vizijomis. Toks požiūris į darbą leidžia jam išnaudoti visas pavaldinių galimybes ir organizuoti darbą taip, kad būtų pasiektas norimas rezultatas.
Tačiau kartais Vandenis lyderis gali elgtis be ceremonijų ir skirti per mažai dėmesio žmonių, su kuriais dirba, poreikiams. Vandenis, visą savo dėmesį sutelkęs ties savo asmeniniais interesais ir pamiršęs apie pavaldinius, žlugdo visą darbą.
Tik Vandeniai sugeba darniai įgyvendinti reformas. Jie iš karto įsisavina visas naujas ir pažangias idėjas ir, jei šios pasirodo vertos Vandenių dėmesio, priima jas su diddžiuliu entuziazmu. Vandeniai gali įgyvendinti bet kokią idėją, jei požiūriai bus ideologiškai nuoseklūs ir stabilūs.
Vandeniai būna idealūs pavaldiniai tik tuomet, kai jų profesinis lygis tik formuojasi. Paprastai šiuo laikotarpiu Vandeniai nesiginčydami ir skrupulingai atlieka visus vadovybės nurodymus ir niekada nekonfliktuoja su viršesniaisiais. Bet tik Vandenis pradeda suprasti, kad jo profesionalumo lygis nė kiek ne mažesnis nei viršininko, jo elgesys visiškai pasikeičia. Nevalingai jis lyg ir ima varžytis su vadovu, stengdamasis įrodyti sau ir kitiems, kad ir pats gali užimti aukštą postą. Ši kova paprastai baigiasi tuo, kad arba šio zodiako ženklo atstovas atleidžiamas iš darbo, arba paaukštinamas.
Vandeniai – neblogi vadovai, o jų pagrindinė stiprioji vieta – įstabus gebėjimas reformuotis. Renkantis personalą jis vadovaujasi puikia intuiciją, tad kuriant komandą jiems visada galima patikėti atsakingiausią uždavinį.

Gebėjimas mokytis
Kai žinių stoka trukdo dirbti, Vandeniai ima mokytis. Juos traukia tikslieji mokslai ir kolektiviniai tyrimai. Jei Vandenis siekia išsilavinimo, jis mokosi tikslingai ir užsispyrusiai. Skatinti ir remti jo nereikia, nes jis mano, kad mokytis geriau vienam.
Idealus variantas Vandeniui –mokymasis neakivaizdžiai. Jis visada mėgsta viską suprasti savo protu. Šie žmonės, mokydamiesi tik iš vadovėlio, gali išmokti nuostabiai groti muzikiniu instrumentu, tobulai kalbėti užsienio kalba ar įvaldyti visas darbo kompiuteriu subtilybes.
Visi Vandeniai puikiausiai įsimena didelę informacijos apimtį, o visos įgytos žinios ilgam išlieka jų galvoje. Praėjus ir dešimčiai metų po mokyklos baigimo, jie puikiausiai mokės visus dalykus, įtrauktus į mokymo programą.

Karjera ir orientavimasis į sėkmę
Vandenis tiki tuo, kad yra nepakartojamas ir išskirtinis žmogus, todėl vertas kažko ypatinga. Jis siekia socialinės sėkmės ir deda dideles pastangas. Dažnai būna ir taip, kad šių pastangų rezultatai nustebina net patį Vandenį. Jis gauna pinigus ten, kur siekė gerų pareigų, ir atvirkščiai.
Jei ne per daug skuba ir nesavivaliauja, Vandeniai lengvai sprendžia sudėtingiausias problemas. Jie nebijo priimti sprendimų ir prisiimti atsakomybės, todėl paprastai jiems gerai sekasi. Aukštų pareigų Vandeniai netrokšta; svarbiausia – kad darbas patiktų ir už jį atitinkamai mokėtų.
Į paaukštinimą jie reaguoja su dideliu entuziazmu. Greitai pasiekęs tam tikrą socialinį statusą, Vandenis dirba kur kas efektyviau nei tas, kuris lėčiau kyla karjeros laiptais. Paaukštinimas visada verčia Vandenius dirbti uoliau. Pakilęs iki viršininko kėdės, toks darbuotojas niekada nenurims ir visada išliks toks pat darbštus, kaip ir buvęs.
Vandeniui visada malonu tapti garsenybe. Daugelį jų mintys išgarsėti, verčia elgtis labai ekstravagantiškai. Ir visai nesvarbu, kokia bus toji šlovė: skandalingas populiarumas visada jiems mielesnis nei kuklus nežinomumas.
Dėl įgimtų gabumų, darbštumo ir entuziazmo, daugelis Vandenių toli nužengia karjeros laiptais, net jei karjeros ir socialinės sėkmės klausimai pradėjo juos dominti gerokai vėliau, nei kitus.

Šaltinis: pagal „Verslas ir astrologija” (autoriai J.V.Usova, N.M.Ahmadejeva, O.A.Amirgamzaeva)
 • 1 289 views
 • 9 Komentarai
9 thoughts on “Esu Vandenis ir tuo labai patenkintas!
 • Mantas

  Nu blyn, kaip taikliai vandenis apibudinamas. Nors minciu skaityti nemoku, dideliu protu nepasizymiu, bet kita visa lyg ir man 🙂

 • Dainius

  Viskas pasakyta kaip pirstu i aki , kartais gal perdeta , bet man tinka viskas 🙂

 • Zhucka

  Paskaitai tokius ir susimąstai, kad gal visgi horoskopai sako tiesą 😉 Tik ne tie kasdieniai, kurie iš kavos tirščių rašomi kiekvieno paeiliui redakcijoje :), o tokie… kažkuo brandesni ir tikresni, kur kas taiklesni ir pagrįsti analize.

 • Vismantas

  kaip pirstu y aki taj jau tikraj 😀 tik as apie karjera negalvoju, noriu uzsidirbti man primtinu budu, nors nelabaj legaliu bet juk as vandenis ir siekiu savo tikslo! 🙂

 • Horoskopai

  Geras straipsnis.

 • Sarunas

  Tikrai labai puikus straipsnis. Skaiciau,bet jauciu, kad ne paskutini karta. Daugiau tokios info .

 • kLEINas

  Sveiki. Taip, labai patiko, praktiskai pirstu i akyte 🙂 Ir jus teisus zmogus perskaito horoskopa ir zino kaip su juo yra ir bus. Tiek, kad is jo reikia mokintis greiciausiai, kur musu silpnosios vietos, kad isvengt kalnu pakalniu savo kelyje. Va del ko anksciau cia 100 proc, o dabar jaqu 98 proc. nes as juos turbut ir skaiciau, kai spausdinti ir buvo. Tik ar visi matome 50 metu i prieky, ar visi prasvite Vandeniai? Aisku kad 100 proc, ane?

 • Vytautas

  Tikėti horoskopais ar ne? Paskaitykite ir netikėkite kad viskas bus taip kaip parašyta.Bet -paskaitykite ir prisiminkime ar prieš tai viskas buvo kaip parašyta.Tik nepritaikykite jo vien tik su juo susijusiais įvykiais, nes atrodys kad jie idealūs.Ir jus vistiek nugalės tikėjimas į GERĄ jūs pats eisite paskui to Žmogaus , kuris sukūrė tikėjimą į horoskopus ,gerąsias mintis skirtas jūsų horoskopui. Ir jums dėka tikėjimo į gėrį -seksis.

 • Domas

  Tikrai įspūdingas straipsnis! Puikiai perteikėte esmę to, ką reiškia būti Vandeniu. Daug sužinojau apie jų unikalų intuicijos, logikos ir laisvos dvasios derinį. Akivaizdu, kad Vandeniai yra giliai mąstantys, turintys polinkį į naujoves ir stiprų individualumo jausmą. Jūsų rašinys leido šias savybes atskleisti labai suprantamai. Ačiū už pamokantį skaitymą!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti