Browsing "Internetas, informacinės technologijos, e-Projektai"
2011 08 17

Hostingas ir domenas – ženkliai pigiau

Nedažnai dedu ką reklaminio, bet šiandien kaip tik tvarkiausi su šia sistema susijųsius reikalus, tad prisiminiau ir galimybe pasidalinti nuolaidų kodais, kuriais pasinaudojus bus geriau ir man ir Jums ;)

Jei planuojate įsigyti hostingo (tinklapio talpinimo serveryje) paslaugą, tai kodėl nesirinkus geriausio serverių centro Lietuvoje – Serveriai.lt, o užsiregistravus per čia pateiktą nuorodą Jums bus suteikta net 50% nuolaida bet kuriems talpinimo planams:

– Planas Mini: 500MB vietos / 50GB duomenų srauto už 4 2 lt mėn.
– Planas Asmeninis: 1GB vietos / 100GB duomenų srauto už 9 4.5 lt mėn.
– Planas Universalus: 5GB vietos / 500GB duomenų srauto už 14 7 lt mėn.
– Planas Verslui: 10GB vietos / 1000GB duomenų srauto už 19 9.5 lt mėn.
– Planas Didmeninis: 25GB vietos / 2500GB duomenų srauto už 49 24.5 lt mėn.

O įsigyti domeną (internetinį adresą / vardą) iš IV.lt šiuo metu galite tik už 15 lt metinį registracijos mokestį (įprastai 25 + PVM), o registruojantis per mano nuorodą – Jums dar bus sugražinta 10% nuo užsakymo sumos premijos pavidalu:


Internetas, informacinės technologijos, e-Projektai    Komentarų: 0
2011 05 13

“Google” pristato “ChromeBook”

Pagaliau :) Po poros metų laukimo :))

„Google“ pristatė nešiojamuosius kompiuterius „Chromebook“, kurie naudos jos sukurtą operacinę sistemą „Chrome OS“. Ji išsiskiria tuo, kad kompiuteryje nėra įdiegiama programinė įranga, vietoje to naudojamos internete esančios virtualios programos.

Kompanija skelbia, kad „Samsung“ ir „Acer“ pagamintus kompiuterius vartotojai Didžiojoje Britanijoje ir dar 6 šalyse galės įsigyti nuo birželio 15 dienos. Jie kainuos nuo 349 dolerių (840 Lt). Taip pat kompiuterius bus galima „išsinuomoti“ be jokių įsipareigojimų: studentai už jį per mėnesį turės mokėti 20 dolerių, verslo įmonės – 28 dolerius, rašo Telegraph.co.uk.

„Samsung“ sukurtas kompiuteris turės 1,66 GHz „Intel Dual Core“ procesorių, 16 gigabaitų talpos standųjį diską ir 12,1 colio įstrižainės ekraną. Jo elementas be įkrovimo leis kompiuteriu dirbti 8,5 valandos. „Acer“ kompiuteris bus panašios komplektacijos, tik kiek mažesniu ekranu.

Be kita ko, šie kompiuteriai turės 3G ryšio modemus, taigi vartotojai galės jais dirbti būdami praktiškai bet kur.
Anot „Google“, šie kompiuteriai yra įdomūs ne tuo, ką turi, o ko neturi – tai programų, netvarkingų darbalaukių ir vietiniame diske laikomų dokumentų.

„Chromebook“ iš esmės net nėra kompiuteris – tai internetas „į kompiuterį panašiame daikte“. „Google“ įsitikinusi, kad internete galima atlikti viską.

Operacinė sistema „Chrome OS“ buvo sukurta „Chrome“ naršyklės pagrindu. Iš esmės, ši operacinė sistema ir yra pati naršyklė.

Tai, jog kompiuteryje nėra įdiegtų programų, suteikia jam tam tikrų privalumų, pvz., įjungtas jis pilnai užsikrauna vos per 8 sekundes. Be to, kadangi visi vartotojų dokumentai laikomi „Google“ serveriuose internete, reiškia, kad jie yra saugūs, t. y. pametus kompiuterį ar jį visiškai sugadinus žmonės nepraras savo dokumentų. Iš kitos pusės, jei vartotojas neturi interneto prieigos, jis praktiškai negali dirbti su „Chromebook“.

Tiesa, „Google“ žada tobulinti savo virtualią biuro programinę įrangą „Google Docs“, kalendorių „Google Calendar“ ir el. pašto klientą „Gmail“, taigi ateityje jais bus galima efektyviai dirbti ir neprisijungus prie interneto.

Siūlome pasižiūrėti „Chromebook“ pristatymą:

15min.lt


Internetas, informacinės technologijos, e-Projektai    Komentarų: 1
2010 10 17

„Facebook“ suvienijo jėgas su „Skype“

„Skype“ ir „Facebook“ šią savaitę suvienijo jėgas, leisdamos populiarios interneto telefonijos milžinės vartotojams bendrauti su draugais socialiniame tinkle.

Penktoji versija bus susieta su „Facebook“ ir turės integruotą socialinio tinklo naujienų srautą bei telefonų knygą, sakoma „Skype“ pranešime.

„Skype“ vartotojai galės skambinti „Facebook“ registruotiems draugams į jų mobiliojo arba fiksuoto ryšio telefonus, siųsti trumpuosius pranešimus arba nemokamai skambinti iš „Skype“ į „Skype“.

Jie taip pat galės susieti „Facebook“ pranešimus su „Skype“ „nuotaikomis“ ir komentuoti „Facebook“ publikuotas draugų žinutes.

„Mes dirbame su tokiomis bendrovėmis kaip „Skype“, kad draugus matytumėte kiekvieną kartą kai tik prisijungiate“, – sakė „Facebook Developer Network“ vadovas Ethanas Beardas.

„Skype“ ir „Facebook“ turi po daugiau nei 500 mln. vartotojų.

Alfa.lt


Internetas, informacinės technologijos, e-Projektai    Komentarų: 0
2010 06 07

Atnaujintas Saudom.lt

Nors ir kaip pastaruoju metu trūksta laiko, ypač miego :x , bet kai užkalbino pažįstamas organizuojantis dažasvydžio žaidimus, su mintimi atsinaujinti savo tinklapį – negalėjau atsisakyti :) Tokia mano bėda… Jei manau, kad įdomu, jei manau, kad naudinga, jei man pati ta idėja apie ką tinklapis įdomi, tuomet imuosi darbo bet kokiomis sąlygomis :)

Pastaruoju metu taip perdariau nemažai projektų (tiek savo senesnių, tiek ir išorinių) ir jau tikrai berods neblogai įvaldžiau visus WP varikliuko niuansus, papildinius, išvaizdas ir jų perdarymą ir t.t. Tad nauji projektai kepasi greičiau nei spėčiau apie juos parašyti… perdarytas eBid.lt prieš 2 savaites, GitaFoto.lt fotoblogas – prieš savaitę, Saudom.lt šiandien vakaras…

Žinoma dizaineriu taip ir netapau – neturiu matyt menininko gyslelės todėl kažkokių “stebuklų” nepripaišau ir neprianimuoju, bet perdaryti esamą į kažką geresnio ir gražesnio – mano talentas (muscle) :) Prieš kelias valandas minėtas tinklapis dar atrodė taip:

Ir rezultatas po .vėlyvo vakaro aktyvių pastangų – nauja TVS, nauja – daug spalvingesnė ir dinamiškesnė išvaizda, patogesnis turinio išdėstymas ir žinoma papildiniai, tokie kaip FaceBook`o gerbėjų puslapis ir t.t. ;)

Ech… jei pavertus šitą pomėgį perdarinėti puslapius į darbą, tai galėčiau visai neblogai gyventi :) Bet… Idėjos svarbiau :D Vis dar…


Internetas, informacinės technologijos, e-Projektai    Komentarų: 1
Puslapiai:123456»