Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Lietuvos žygeivių festivalis

Lietuvos žygeivių festivalis

Sveiki!

Tik ką baigėsi labai sėkmingai pavykęs debiutinis Pėsčiųjų žygių asociacijos projekas – žygis „eXtreme 2 x 100 km”. Pradėjome nuo sunkiausio… Per įtin trumpą laiką, minimaliais resursais, panašu, pavyko padaryti puikų renginį. Visos tos šypsenos, juokas, bendravimas ir pakili dalyvių nuotaika, tiek atidarant, tiek vykstant, tiek ir uždarant renginį parodo, kad mūsų pastangos ne veltui 🙂 Ačiū tiems, kas dalyvavo!

O toliau PŽA taryba irgi nė nesiruošia sėdėti sudėjusi rankų, ir jau pirmąjį rugpjūčio savaitgalį skelbiame „Lietuvos žygeivių festivalį”!

Tai tradicinis dviejų dienų pėsčiųjų žygis visiems ir mažiems, ir dideliems! Pasirenkamos trasos: 2 x 20 km nepilnamečiams, iki 16 m. amžiaus ir 2 x30 km arba 2 x 40 km visiems vyresniems.

Renginio vieta: Jurbarkas, žygiai po etnografines, nuostabaus kraštovaizdžio apylinkes. Apgyvendinimas: Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salėje (yra tualetai, dušai, reikalingi kilimėliai, miegmaišiai) ir/arba lauko stovykla (reikalingos palapinės, miegmaišiai, kilimėliai).

Taisyklės, programa, apdovanojimo pristatymas bus paruošti per artimiausias kelias savaites, laukite info. O kam nebereikia papildomos informacijos, žino tokių renginių („Radvilų keliais” ir pan.) principus ir tinka data – kviečiame registruotis ir laukiame susitikimo!

http://pesciujuzygiai.lt/lt/tema/zygeiviu-festivalis/

  • 277 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti