Pasidalinti
Susisiekite
//1968: Informeris vietoj laikrodžio

1968: Informeris vietoj laikrodžio

Norit tikėkit, norit ne, bet tai iškarpa iš 1968 metų laikraščio! Džiugu, kad turime TOKĮ lietuvį mokslininką, savo pritrenkančiomis įžvalgomis prilygstantį Žiuliui Vernui 🙂 Juk mokslo ir apskritai pasaulio pažanga būtent ir yra “varoma” žmonių, drįstančių svajoti atrodytų apie nerealiausius dalykus…

 • 109 views
 • 3 Komentarai
3 thoughts on “1968: Informeris vietoj laikrodžio
 • Ieva

  Įspūdingai 🙂 Apibūdino internetą, torrentus, išmaniuosius telefonus. Dar turim šešis metus – pažiūrėsim kas po jų, gal jau turėsim ir sveikatos būklę tikrinančius “informerius” 🙂

 • Giedrė

  Nepaprastas įžvalgumas. Dabar net nesusimąstome kiek tuomet sunkiai įsivaizduojamų stebuklų tapo mūsų kasdienybe. Būtų įdomu, jei ir dabar koks mokslininkas paprognozuotų kaip, jo manymu, pasaulis atrodys dar po pusės amžiaus.

 • e2ards

  Nereik ne mokslininku, uztenka pqskaityti George Orwell – “1984-ieji”, ar dar senesne Aldous Huxley “Puikus naujas pasaulis” , kad suprasti kokiame sudetingame – paprastame pasaulyje gyvename.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

About Author 01.

Martin Solonick

Etiam in nulla arcu, ut vehicula velit. Vivamus dapibus rutrum mi ut aliquam. In hac habitasse platea dictumst. Integer sagittis neque a tortor tempor in porta sem vulputate.

Last Posts 02.

2004 – 2021 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt

Susisiekite
Uždaryti