2011 11 05

1968: Informeris vietoj laikrodžio

Norit tikėkit, norit ne, bet tai iškarpa iš 1968 metų laikraščio! Džiugu, kad turime TOKĮ lietuvį mokslininką, savo pritrenkančiomis įžvalgomis prilygstantį Žiuliui Vernui :) Juk mokslo ir apskritai pasaulio pažanga būtent ir yra “varoma” žmonių, drįstančių svajoti atrodytų apie nerealiausius dalykus…


Įdomu ir naudinga, Istorija, archeologija, paveldas, legendos, Mokslas, technologijos, išradimai, pažanga    komentarai 3


komentarai 3

  • Įspūdingai :) Apibūdino internetą, torrentus, išmaniuosius telefonus. Dar turim šešis metus – pažiūrėsim kas po jų, gal jau turėsim ir sveikatos būklę tikrinančius “informerius” :)

  • Nepaprastas įžvalgumas. Dabar net nesusimąstome kiek tuomet sunkiai įsivaizduojamų stebuklų tapo mūsų kasdienybe. Būtų įdomu, jei ir dabar koks mokslininkas paprognozuotų kaip, jo manymu, pasaulis atrodys dar po pusės amžiaus.

  • Nereik ne mokslininku, uztenka pqskaityti George Orwell – “1984-ieji”, ar dar senesne Aldous Huxley “Puikus naujas pasaulis” , kad suprasti kokiame sudetingame – paprastame pasaulyje gyvename.

Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!