Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
Slinkti žemyn
//Marketplace on FaceBook

Marketplace on FaceBook

Kai užsiimi daugeliu veiklų ir įvairių hobių, tai su laiku prisikaupia įvairiausios įrangos, aprangos, faiktų. Su laiku, su patirtimi viskas keičiasi – įsigyjama vis geresnės įrangos, kažkas keičiama, atnaujinama, tobulinama „nuotykių arsenale”, tad natūralu, kad kažkas senesnio, bet pakankamai gero atlieka ir galima realizuoti kažkam, kam irgi reikia analogiškų, bet nebūtinai naujausių daiktų, perleidžiant už mažesnę kainą. Tą ir darau eilę metų, kaip ne dažnas lietuvis, aktyviai daugelį metų (nuo 2005) naudojuosi eBay.co.uk, esu pirkęs ir pardavęs ten šimtus dalykų. Šio, didžiausio pasaulyje, aukciono pranašumas – milžiniška rinka kuriai įmanoma parduoti praktiškai viską. Bet yra ir savų niuansų – dideli skelbimo kaštai ir sėkmingo pardavimo komisiniai, pinigų gavimas ir išgryninimas per PayPal, prekių siuntimas į užsienį ir t.t. Tad tai „apvalgo” nemažą ir taip pigiai parduodamų daiktų kainos dalį 🙁

Bandžiau ir Lietuvoje veikiančius projektus, tokius kaip TukTuk.lt, šį tą pardaviau, kažką nusipirkau. Bet kažkas ne to – perekūpų užverčiami tokie projektai absoliučiu šlamštu, kurį visi, jei kiek pasidomėtų, galėtų patys, be tarpininkų ir antkainių įsigyti iš DealExtreme ar pan. Ir toje jūroje dažnai „paskesta” normalių prekių skelbimai. O ir auditorijos mentalitetui tikrai toli iki Ebay – pasitaiko absoliučiai kretiniškų klausimų, bandymų apgauti ir kitų nacionalinių „vertybių” :))

Ai… prisiminiau dėl ko pradėjau šį įrašą 🙂 Taigi nuo ilgoko įvado, prie reikalo: šiandien kažkaip netyčiom užtikau FaceBook`o platformoje veikiančią „tugavietę” – Marketplace on facebook. Po pirmo pabandymo galiu konstatuoti, kad tikrai neblogai įgyvendintas (pasirinkus, kad mano šalis „Lithuania”, automatiškai susiproti, kad nurodyta kainą yra LTL :)) ir naudingas įrankis, kurio pagalba galima nemokamai ir patogiai paskelbti apie kažką parduodamo. O esminis pranašumas, suteikiamas susiejimo su FB profiliu, kad žmonės žino kas parduoda, gali susisiekti su konkrečiu žmogumi, o ne kokiu „seller_96367” iš neaišku kur, ir juk draugai, bendraminčiai, siejami tų pačių ar panašių veiklų, kaip ir pardavėjas, yra potencialiai geriausi pirkėjai, kuriems reikia būtent tų daiktų, jei kalbame, kaip mano atveju, apie įvairią įrangą hobiams, kelionėms ir pan.

Pabandykit 😉

  • 276 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti