Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Boss in motion EDT

Boss in motion EDT

Čia ne madų žurnalas. Ir ne reklama 🙂 Paprastai apie tokias buitines smulkmenas ir išvis apie buitį nerašau, bet šitas užkabino asociacijomis ir sutapimais su kitomis publikacijomis, tarkim apie asmenybės horoskopą ar charakterio tipą, kai nemaža dalis to kas rašoma tiesiog beveik tobulai tinka, todėl repostinu pas save 😉

Kalba eina apie Boss in Motion vyriškus kvepalus iš Hugo Boss. Kažkada tokius padovanojo draugė ir jie man labai patiko ir daugelis sakė – geriausiai tiko natūraliai, neieškant jokių asociacijų ar aprašymų 🙂 Tad vėl nusipirkau, bet šį kartą pirkant internetu akys užkliuvo už kvepalų pristatymo – aprašymas tarsi man, tarsi apie manę (chuckle)

Boss in Motion iš Hugo Boss – tai gaivus citrusinis aromatas, sukurtas pagal madingų drabužių liniją Boss Orange. Jis skirtas vyrui, kurio gyvenimo prasmė yra adrenalinas – tik taip jie jaučia, kad gyvena visavertį gyvenimą, išnaudoja savo jėgą ir energiją 100%. Jis tiems, kurie instinktyviai teisingai juda teisingu momentu, atrasdami naujus horizontus ir įveikdami kliūtis.”

„Gaivus geismą žadinantis Hugo Boss Boss In Motion kvepalų vyrams aromatas sukurtas racionaliam, savimi pasitikinčiam ir laimingam vyrui, kuris tiki savo galimybėmis, daug nori ir pasiekia savo tikslus. Aromatas spinduliuoja energiją bei gyvybingumą ir šlovina aktyvų gyvenimo būdą – atspindi visą gyvenimą jam išliekančią aistrą bei neblėstantį atsidavimą.

😎

  • 401 views
  • 2 Komentarai
2 thoughts on “Boss in motion EDT

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti