Pasidalinti
Susisiekite
//Tadas Blinda. Pradžia.

Tadas Blinda. Pradžia.

Pagaliau tikrai dėmesio vertos kokybės lietuviškas filmas, jei nesikaičiuoti ZERO II :), pretenduojantis į “holivudinį lygį”:

Tai “Tadas Blinda. Pradžia” – tikrai turėtų būti įdomus scenarijus, taip pat kaip su malonumu žiūrėjome kine naujausią versiją “Robino Hudo”, pateikiančią “kitu kampu” visiems puikiai žinomą istoriją. Taip ir šiame lietuviškame filme ne iš naujo ekranizuojama žinoma istorija, o bandoma pavaizduoti piešistorė to, iš kur ir kaip atsirado tas svieto lygintojas Blinda, kas jį privedė iki tokių desperatiškų žingsnių ir gyvenimo būdo, kaip gimė Legenda.

Filmavimo darbai baigti senokai, montavimai tikiuosi ir jau į pabaigą, nors šiuo metu tylu ramu apie tai. Tačiau viliuosi, kad pristatymas didžiuosiuose ekranuose bus kaip ir suplanuota – iškart po Naujųjų.

Informacinis tinklapis: TadasBlinda.lt – taip pat kokybiškas ir padarytas tokiu pat stiliumi, kaip buvo “Terminator. Salvation” info puslapis – I like it 🙂

Daugiau straipsnių, informacijos ir nuotraukų iš filmavimo aikštelės ir t.t. specialioje 15min.lt rubrikoje: 15min.lt/naujienos/ziniosgyvai/tadas-blinda/

  • 42 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

About Author 01.

Martin Solonick

Etiam in nulla arcu, ut vehicula velit. Vivamus dapibus rutrum mi ut aliquam. In hac habitasse platea dictumst. Integer sagittis neque a tortor tempor in porta sem vulputate.

Last Posts 02.

2004 – 2021 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt

Susisiekite
Uždaryti