Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Pėsčiųjų žygių asociacija

Pėsčiųjų žygių asociacija

Tada, prieš beveik 11 metų, niekas nė negalvojome turbūt, o jei ir galvojome, tai nelabai tikėjome, kad kada nors minėsime sėkmingai įveiktą 5-ąjį ar tuo labiau 10-ąjį pėsčiųjų žygį „Radvilų keliais” 🙂 Tuo labiau negalvojome apie žygeivių Asociaciją, išvykas į užsienio žygius ir t.t. Tuomet tiesiog Dalyvavome ir mums tai patiko, užkabino ir niekuomet nebepaleido  (sun)

Ir štai, praėjus dešimtmečiui nuo pirmojo tokio pobūdžio renginio – kelių dienų ištvermės pėsčiųjų žygio, Idėja tiek išaugo ir išplito, kad šiandien vėl sunku patikėti tuo, kad FaceBook bendruomenėje buriame jau ~1800 bendraminčių, kad nuo 2011 m vasario mėn. 28 d., po ilgamečio planavimo ir Svajonės puoselėjimo, esame oficiali Pėsčiųjų žygių asociacija, vienijanti aktyvaus gyvenimo būdo, turizmo pėsčiomis entuziastus, savo krašto ir kitų valstybių pažinimo mylėtojus, tautinių, patriotinių ir moralinių vertybių puoselėtojus ir šiaip tiesiog Šaunius žmones! (dance)

Jūs realiai neisivaizduojate kiek DAUG man asmeniškai TAI reiškia (wasntme)  Nuo 2-3-io sėkmingai sudalyvauto žygio karštai pamilau šias Idėjas, renginio principus. Per eilę metų keitėsi nemažai hobių, aktyviai dalyvauta ir nustota įvairiose visuomeninėse veiklose, organizacijose, bet kaip ne kartą daugeliui sakiau, rašiau, tik pėsčiųjų žygiai tapo tokia svarbia ir neatsiejama gyvenimo dalimi, kad realiai kas met laukdavau renginio labiau nei savo gimtadienio ar Naujų metų 🙂 Nepaisant pareikalautų pastangų ir priemonių, sugebėjau nepraleisti nei vieno vykusio žygio „Radvilų keliais”, ar tai būtų tekę mesti darbą, grįžti iš užsienio specialiai tam ir t.t. Sėkmingai įveikiau visus 10 žygių Lietuvoje, tame tarpe 3 kartus „eXtreme” – 2 paros x 100 km trasas, 4 dienos po 40 km su uniforma ir komanda, 4 dienos po 50 km su uniforma ir kaip civilis ir t.t., 2005 metais be sidabrinio žygio kryžiaus buvau papildomai apdovanotas diplomu „pirmam įveikusiam 1000 km„, o 2010 metais įvertintas auksiniu žygio kryžiumi Nr 1 Lietuvoje (rock) Taip pat jau du kartus dalyvavau analogiško pobūdio žygiuose užsienyje – DanCon march Kosove ir Seefeld`o žygyje Austrijoje. Ir tikrai nesiruošiu sustoti 🙂

Iš pagrindų įsimylėjęs šią Idėją, 2003 metų pradžioje, sėdau ir pradėjau kurti neformalų informacinį tinklalapį, kad skleisti informaciją apie pėsčiųjų žygį „Radvilų keliais”, burti bendraminčius. Per eilę metų projektas pakeitė kelis internetinius adresus (Zygis.info, RadviluZygis.lt ir kt.), bet iš principo išlaikė dizaino, spalvų išraišką ir testinumą, palaipsniui praturtėjo informacija apie daugiau įvairių žygių, subūrė interesantų ir nuolatinių lankytojų bendruomenę, bei tapo pagrindiniu informacijos apie tokį laisvalaikį ir gyvenimo būdą šaltiniu: PesciujuZygiai.lt, tačiau visuomet buvo ir išliks mano mylimiausiu, labiausiai puoselėtu ir dėmesio sulaukusiu nekomerciniu projektu internete (h)

Daugelis draugų, bendraminčių ir pažįstamų gerai žino šią mano aistrą, šiuos žygius. Vieni dalyvauja aktyviai, kiti tiesiog pasidomi, palaiko. Kviečiu ir Jus, jei dar kartais nežinojote ar tiesiog neprisiruošėte išbandyti, būtinai tą padaryti šiemet! Negarantuoju, kad taip stipriai ir taip ilgam „apsirgsite” pėsčiųjų žygių Idėja, kaip tai nutiko mums, bet tikrai garantuoju, kad nesigailėsite – šie renginiai visuomet sutraukia dešimtis ir šimtus šaunių žmonių, išbandančių savę, susirandančių naujų draugų ir tiesiog praleidžiančių gerai, prasmingai laiką. Juk pati esmė ir yra ne įveiktuose kilometruose ar medaliuose. Esmė žmonėse! Ir kai susiburia į vieną vietą tiek daug linksmų / įdomių / aktyvių / draugiškų asmenybių, kartu įveikia sunkumus, kartu verkia ir kartu juokiasi – tą pajutus nebeįmanoma, manau, užmiršti ir nebenorėti sugrįžti, susitikti su bendraminčiais ir bendražygiais bent po metų 😉

  • 333 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti