Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
Slinkti žemyn
Žymos
Temos
//Jonava @ night

Jonava @ night

Žymos :

Kai namie nenustygsti vietoje o darbai tiesiog nesitvarko taip sklandžiai, kaip norėtusi, tuomet geriausia tiesiog pasivaiksčioti 🙂 Grynas oras, gera muzika, fizinė iškrova gerokai pravalo mintis ir „įkrauna” naujiems darbams. Šyvakar eilinį kartą prasiėjau ratuką apie Jonavą, tik šį kartą dar ir potencialių vietų naktiniam fotografavimui žiūrinėjau ateičiai. Kažkada reiks prisiruošti tą padaryti normaliai, pilnai. Patinka man fotografuot keliones, veiksmą, bet taip pat patinka ir tokie still kadrai, ypač naktiniai, kuriems reikia kailo, susikaupimo, rimties. Žinoma kol kas rezultatai net labai neįtin kokybiški – laukiu atkeliaujančio naujo nuotolinio valdymo pultelio savo naujajam Nikon D3100 nes jam netinka turėtas nuo anksčiau, dairausi įsigyti vėl štatyvą ir t.t. O kol kas, nuo bet kokių turėklų ir t.t. tai toli gražu ne stebuklas gaunasi 🙂 Na bet niekad ir netaikiau į kažkokį fotomeną ar įpatingą profesionalumą 😀 Skaitau geriau tereikia daryti, daryti, ir kažkada kažkas gausis (think)

 • 457 views
 • 3 Komentarai
3 thoughts on “Jonava @ night
 • Paulius

  Pirmas kadras įdomus :).

  Beje, turi būti galima uždėti 2s/10s užlaikymą. O tuomet tvirtai prispaudus arba tiesiog padėjus fotoaparatą ant atramos lauki :).

  http://www.flickr.com/photos/pauliuspeciura/5218208745/in/set-72157625494710546/ @ 1/8s, F/2.8, ISO 800. 🙂

 • Soldier

  Na tas „tvirtai prispaudus” kol kas ir nesigauna be statyvo, nes bandyta statyti tarkim ant gelezinkelio tilto atramos, kuris naturaliai vibruoja nuo vejo ir pan. Perspektyvoje zadu pasistengt labiau 🙂

  • Paulius

   Visada bus laiko, išmoksi :). O štatyvas, jei nebijai svorio ir masyvumo, išeis ir už <100lt (maniškis Linhorf gamintas West Germany). Tie anglies pluošto ar šiaip lengvi ir geri kainuoja ~500lt, o plastmasiniai Velbon ar pn. už 10-200lt vibruos daugiau nei rankos. :))

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti