Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Lithuania „The Other Dream Team”

Lithuania „The Other Dream Team”

Stipri patriotizmo dozė ir puikus reklaminis filmukas netrukus pasirodysiančiam filmui „The Other Dream Team”

Vykdoma „Akcija” kurioje kiekvienas Lietuvis privalo prisidėti! Paplatinkime šį anonsą visur kur tik galite tiek Lietuvos tiek užsienio portaluose tegul visi LIETUVĄ gerbia kaip šios NBA žvaigždės!

Kurdami dokumentinį filmą, kūrybinės grupės nariai viešėjo Lietuvoje, kur kalbino tuometinius olimpiados dalyvius ir su krepšiniu susijusius asmenis. Tačiau bene jausmingiausius žodžius apie tuometinę komandą ištarė amerikietis.

„Nemanau, kad kuris nors amerikietis kada nors supras tą momentą, kai Lietuvos vėliava kilo į viršų, prasmę, su ašaromis akyse prisimindamas 1992 metų olimpiados apdovanojimų ceremoniją sakė NBC televizijos sporto komentatorius Lampley.

Anot NBA legendos Bilo Valtono (Bill Walton) ir JAV žurnalisto Džimo Lamplėjaus (Jim Lampley), „Svajonių krepšinio komandą turėjo ne tik Jungtinės Amerikos valstijos. Jų įsitikinimu „Svajonių komanda galima vadinti ir Arvydo Sabonio, Šarūno Marčiulionio bei Rimo Kurtinaičio laikų Lietuvos rinktinę.

Būtent ši komanda, kuri olimpiadoje iškovojo bronzos medalius, vadinama „Kita svajonių komanda.

Lietuvio režisieriaus Mariaus Markevičiaus sukurtą gilius prisiminimus ir pasididžiavimą gimus lietuviu sukeliančio filmo anonsas anglų kalba.

  • 451 views
  • 3 Komentarai
3 thoughts on “Lithuania „The Other Dream Team”

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti