Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Generation kill

Generation kill

Naujutėlaitis karinis serialas, kurį mums pristato „HBO films” – tai jau daug, kad ne holivudo projektas 🙂

Generation kill

Serialas paremtas tikrais faktais ir atspindi pirmąsias amerikiečių invazijos į Iraką 2003 metais dienas. Ir parodo viską gana tikroviškai, realistiškai – su savais, tik kariuomenei būdingais juokeliais, keiksmais, nesusipratimais ir niuansais 🙂 Visa tai pateikiama tarsi žurnalisto, lydinčio karius iš pat Kuveito, pasakojimas apie patirtus įspūdžius, faktus, gerus ir/ar blogus poelgius, pasaulėžiūrą.

Šiaip, iš įpratimo žiūrint karinius filmus, tikėjausi daugiau kažkokio veiksmo, didvyriškų poelgių ar mirčių, tiek iš priešiškos tiek iš savų pusės. Bet šįkart režisierius daug labiau akcentuoja tokius dalykus kaip gamtinių reikalų atlikimą viduryje dykumos ar naujosios kartos, jaunų karių besaikį žavėjimąsi ginklų galia ir šaudymą kur papuola, nes jie taip įpratę kompiuteriniuose žaidimuose…

Verta pasižiūrėti visas 7-ias serijas tiems, kas domisi amerikiečių kariuomene, ginklais, technika. Tai parodoma tikrai gausiai, išsamiai. Visi slengai ar komandos, radijo ryšio procedūros tikroviškos, įvairių ginklų (.50 cal sunkusis kulkosvaidis ar MK19 automatinis granatsvaidis ant Hummvve, termovizoriai, Night vision žiūronai ir t.t.) demonstravimas – identiška tam, ką nesenai mačiau, išbandžiau per kursus JAV.

Ir ne tik tai. Vis tik ne muilo opera „garbės kuopa”, tad tikrai verta pasižiūrėti 😉

JAV kariai

  • 742 views
  • 2 Komentarai
2 thoughts on “Generation kill
  • Zhucka

    Jei išgirdus žodį „serialas”, jus nupurto šleikštulys ir pradedate intensyviai purtyti galvą kartodami „nu šitai tai jau tikrai ne man!”, šįkart susilaikykite nuo išankstinio priešiško nusistatymo Visų pirma, ne toks ilgas, kad subanalėtų ir nupopsėtų scenaristai neišsisėmę ir neštampuoja serijų kaip su kokia „Santa Barbara” kadais buvo o tiesmukumas, atskleidžiantis nenušlifuotą ir kreminiu glajumi nepadengtą realybę, priverčia patogiau įsitaisyti ir sekti tai, kas vyksta ekrane. Vertas dėmesio!

  • list

    Miniserialas sukurtas pagal knyga, kuria parase zurnalistas dalyvaves karo veiksmuose kartu su US marines. Daugelis filme rodomu veikeju egzistuoja istikruju. Taip pat ten vaidino ir vienas tikras marine ir butent to dalinio, kuriame kuri laika gyveno ir zurnalistas.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti