Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Apie autorines teises

Apie autorines teises

Gerokai pavėluotai (7 mėn. praėjo…) už akių užkliuvo vienas senas straipsnis apie Radvilų žygį. Tai kpt. D.B. straipsnis „Žygis Radvilų keliais – septintąjį kartą”, publikuotas krašto apsaugos savanorių pajėgų laikraštyje „Savanoris”, 2007 m. rugsėjo 27 d. Nr. 9 (381):

Straipsnis pakankamai paviršutiniškas, praktiškai viena statistinė suvestinė, bet ne apie tai kalba… Užkliuvusi vietą – įrašas „Kpt. K.M. nuotraukos”… Nors pirmoji, kurioje užfiksuotas Draugas gr. A.Ž (beje „rašytojai” net kario – savanorio vardą sumaišė, patikslint nesugebėjo…) eXtreme trasos, pirmos dienos antrame poilsio taške, daryta… mano (roll)

O antroji daryta mano draugės Linos Žukauskaitės, ketvirtąją dieną Ruklos trasoje…

Kažkaip įdomu pasidarė, ar minimas kapitonas (o gal ir kitas – straipsnio autorius) išvis yra buvę Radvilų žygyje 🙂 Viena, kai pažįstamas mūsų rinktinės S-5 skyriaus karininkas paprašė tų foto – daviau, negi gaila. Bet visai kas kita, kai jas „savinasi” kažkokie štabo karininkai 😀 Na aš suprantu, kad nepadoru kažkaip rašyti, kad kažkoks eilinis Pilypas kažką padarė… Ne… viskas, kas blogai – darbas mūsų, kas gerai – štabo karininkų paprastai gaunasi suvestinėse 😀 Nereikėjo ir pavardžių, man pakaktų, kad prie to pačio paminėtų puoselėjamą projektą RadviluZygis.net 😉

Ir išvis nebūčiau šito eskalavęs, jei ne nesenai turėtas, vietomis iki absurdo keistas pokalbis, kai man bandė įrodyti, kaip štabas super duper laikosi visokių heraldikos, simbolikos naudojimo įstatymų, taisyklių ir koks baisus ir smerktinas nusikaltimas yra be leidimo panaudoti… tarkim KASP ženklą arba Lietuvos vėliavėlės simbolį 8)

Tad jei jau verčiasi kam liežuvis ginti mistines simbolikos „autorines teises”, nors tai akivaizdžiai kvailą – Kas gali drausti reklamuoti organizaciją, firmą, Idėją?! Manau Coca-cola man mokėtų, jei dėčiau tiek pastangų reklamuoti ją, kiek dedu reklamuodamas kariuomenę, KASP, o ne draustų 😀 – tuomet ir žaiskime pagal vienodas taisykles (o ne „visi lygūs, bet kai kurie lygesni…”) ir gerbkite mano ar mano Draugės autorines teises 😉 😛

  • 406 views
  • 1 Komentaras
1 thought on “Apie autorines teises
  • Karolis

    Nu Pilypai tu cia jau samokslo teorijas kazkokias izvelgi : ) Straipsni rasiau, nuotraukas daviau, isejo kaip visada – mano straipsnio panaudojo dali, foto maniskiu isvis nepanaudojo : ) Na bet kazkaip niekam jau delto nesiskundziau : ) O ta sito zygio metu ir su tavim ejom ir plepejom (kazkur uz Sirvintu pries pat temstant).

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti