2011 04 25

Žygis “eXtreme 2 x 100 km”

Su malonumu skelbu, kad šiandien pradėjome registraciją į atnaujintą ekstremalųjį ištvermės žygį “eXtreme 2 x 100 km”! Toks žygis vyko kelerius metus lygegrečiai su žygiu “Radvilų keliais”, po to buvo nutrauktas dėl sudėtingų organizacinių / aptarnavimo aplinkybių. Gailą, nes tai tikrai geriausias renginys, išbandymas geriausiems!

Pats šį malonumą apturėjau net tris kartus (pirmasis “eXtreme” 2003 metais, 2005 ir 2007), visus sėkmingai (rock). Prieš keliatą metų nebūčiau patikėjęs, kad atsidursiu “kitoje stalo pusėje” – iš aktyvaus žygeivio pavirsiu “biurokratu”, žygio organizatoriu :) Tačiau sumanymas atgaivinti ir dar labiau išvystyti šią Europoje analogų neturinčią ištvermės žygio tradiciją persvėrė asmenines ambicijas ir dabar dėmesį, laiką, pastangas tegaliu skirti registracijos organizavimui, reklamai, rėmėjų paieškai, atributikos kūrimui ir t.t., tad kartu su tuo (pravesti galutinę registraciją, atidarymą) dar ir pačiam startuoti bei sėkmingai praeiti nelabai realu. Bet aš dar apie tai pagalvosiu :D

O Jus kviečiu domėtis, ieškoti bendraminčių “maniakų”, burtis į komandas ir registruotis šiam puikiam savęs išbandymui ;)

Daugiau informacijos, taisyklės, registracija ir t.t.: PesciujuZygiai.lt/lt/extreme/


Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas    komentarai 2


komentarai 2

  • Norėjau paklausti ar galima dalyvauti 17metų – 16 metų su draugais turintiems 18 metų?

    • Teoriskai galima. Praktiskai – net labai nerekomenduociau

Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!