Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Vandenis

Vandenis

BENDROJI ASMENYBĖS CHARAKTERISTIKA

Ko gero, nerasite žmogaus, kuriam nepatiktų vaivorykštė. Vaikai jai išsako slapčiausius savo norus, dailininkai ją piešia, muzikantai ją apdainuoja… O vandeniai joje gyvena. Taip, taip, nesistebėkite – jie vaivorykštę sugebėjo suskirstyti į jos sudėtines dalis ir kiekvieną iš jų stropiai išstudijuoti. Nepaisant to, šios „papildomos” žinios netrukdo jiems žvelgti į vaivorykštę taip pat, kaip ir į vaikystę.
Urano valdomi žmonės draugiški ir geraširdžiai; jie mėgsta elgtis taip, kaip neįprasta juos supančioje visuomenėje ir šiuo savo elgesiu šokiruoti aplinkinius. Būdami ramūs ir geraširdžiai, jie gali jus apstulbinti visiškai nelogišku savo poelgiu. Vandeniai mėgsta rengtis keistai ir netgi ekstravagantiškai, tuo reikšdami nebylų protestą prieš visuotinai priimtas moralės ir etikos normas. Dėl to nenustebkite, oficialiame priėmime išvydę Vandenį, įsispyrusį į suklypusius sandalus – jam taip patogiau.
Nepaprastai mėgstantys laisvumą ir nesuvaržymą Vandeniai dažniausiai būna sąmojingi, originalūs ir nuo nieko nepriklausomi; tačiau lygiai taip pat jie gali būti drovūs, švelnūs, diplomatiški ir mokantys užjausti.
Vandeniai iš tiesų turi daug draugų – ne vien bičiulių ar pažįstamų. Jie lengvai užmezga naujas pažintis – gali paprastai ir natūraliai susidraugauti ir su universiteto rektoriumi, ir su vietiniu girtuoklėliu arba nuolatos kikenančia „trenkta” moksleive. Vandenis niekuomet nepaliks nelaimėje savo draugų, o buvusiai meilužei arba žmonai skirdamasis pasakys: „Išlikime draugais,a?”.
Vandenius domina visas aplinkinis pasaulis – pradedant jumis ir baigiant kaimynų šunimi. Jie domisi politika, sportu, mezgimu vąšeliu, choriniu dainavimu, arkliais ir dar kitų begale dalykų. Gyvenimas Vandeniui – ištisa mįslė, kurią jis nuolatos stengiasi įminti. Ir jeigu jums reikalingas žmogus, didžiąją dalį savo dėmesio kreipiantis tik į jus, vandenis tam absoliučiai netinka.
Astrologijos dėsnis skelbia, kad tai, apie ką Vandeniai mąsto dabar, visa žmonija pasieks tik po penkiasdešimties metų. Po šiuo ženklu gimsta daugiausia genijų ir vunderkindų. Tačiau tas pats dėsnis sako, kad genialumas labai dažnai pereina į beprotybę, o nustatyti konkrečią ribą tarp šių savybių labai sunku… Ko gero, dėl to šio ženklo žmones dažnai kamuoja psichiniai susirgimai ir nervinis pervargimas.
Vandeniai niekada „piktybiškai” nemeluoja. Jie nemėgsta skolintis ir patys skolinti pinigų. Žmogus, pasiskolinęs iš Vandenio dešimtinę ir negrąžinęs, visiems laikams neteks autoriteto jo akyse. „Uraniečiai” labai sąžiningi ir nepakenčia veidmainystės.

PSICHOSEKSUALINĖ CHARAKTERISTIKA

Vandenius jaudina visa, kas nauja; todėl jie ieško naujų, įdomių žmonių, nori gulėti greta įvairių kūnų ir juos glamonėti. Šiuos žmones stimuliuoja seksualinių partnerių kaita ir įvairumas, tačiau jie tai laiko ne malonumu, o pačiu tikruoju „vandenišku” gyvenimu. Jau pačiame jų ženkle glūdi vidinis konfliktas. Būdamas pastovus ženklas, Vandenis nori įvertinti savo padėtį, bet antra vertus, trokšta permainų; todėl asmeniniuose santykiuose Vandeniai dažnai konfliktuoja. Jie dvejoja, vesti jiems ar ne, ir neveda tol, kol tik įmanoma; tačiau jei jau vis tik išsirenka sutuoktinį, tai visam gyvenimui. Iš visų zodiako ženklų Vandenis anksčiau už kitus stengiasi išsivaduoti nuo visuomenės ir tėvų pamokymų; jie tiesiog mėgaujasi bet kokiu savo pasipriešinimu ir ypač maištu.
Vandeniai – vieni iš žmonių, neteikiančių reikšmės meilės ryšių pastovumui. Tačiau seksualinių partnerių „rolę” jie atlieka tiesiog unikaliai. Nuo pakriko Šaulio, naujuose ryšiuose ieškančio savo idealo, Vandeniai skiriasi tuo, kad jokiais idealiais paprasčiausiai netiki. Juk jeigu jis pats sau pripažintų suradęs idealų partnerį, tai reikštų neišvengiamą galą vis naujoms pažintims; o juk Vandeniui tiesiog būtina mėgautis bendravimu su daugeliu skirtingų žmonių.
Vandenio moterys retai išlaiko tradicinį konservatyvų požiūrį į abiejų lyčių skirtumus ir tampa meilužėmis. Būdamos gerai informuotos apie biznį ir politiką, jos dažnai sukinėjasi tarp vyrų, kurie jas vertina kaip lygiaverčius bičiulius ir dalykinius partnerius; o jos savo ruožtu sekse būna labai tiesmukiškos ir laisvos. Deja, tai turi vieną minusą – tokiu atveju Vandenė vertinama kaip seksualinis objektas, o ne kaip jausminga ir dvasinga moteris, koki ji yra iš tikrųjų.
Vandeniai vyrai, rinkdamiesi seksualinius partnerius, neretai sumenkina savo tikruosius standartus. Kadangi daugeliui atžvilgių jie labai analitiški, seksas jiems dažnai tampa elementariausiu biologiniu poreikiu, todėl Vandeniai renkasi lengvai pasiekiamą partnerį (bull shit…).
Gal Vandenis to ir nežino, tačiau savo abejingu santūrumu dažnai įžeidžia jį įsimylėjusią moterį. Lytiniame gyvenime jis turėtų būti ne tik imantis, bet ir duodantis – juk Vandenis visuomet numalšina kitų troškulį.

NESEKSUALINIAI MANEVRAI

Apskritai, Vandeniai nėra itin išmoningi neseksualiniuose manevruose. Jų tikslai ir troškimai paprastai esti labai nuoširdūs, tačiau dauguma atvejų su šiais žmonėmis elgiamasi neteisingai. Juos lengviausia įveikti, pranokti. Biznyje Vandenis išradingai manipuliuoja, stengdamasis, kad jo partneris gautų ne mažesnę pelno dalį už jį patį; politikoje stengiasi laimėti rinkimus, kad pagerintų socialines sąlygas.
Apie savo asmeninius ketinimus Vandeniai kalba atvirai, ir šis nuoširdumas dažniausiai pakenkia jiems patiems. Tačiau neverta dėl to pernelyg jaudintis, nes Uranas niekados neužmiršta savo globotinių. Vandeniai – dažniausiai laimingi žmonės ir visuomet susilaukia reikiamo atlygio už savo originalumą ir mąstymo neordinarumą, nors kiti juos ir aplenkia.

KAIP PATENKINTI VANDENĮ

Niekada neparodykite, kad negerbiate Vandenio proto ir individualybės; neleiskite jam galvoti, jog jis – paprasčiausias jūsų kūniškų malonumų „instrumentas”, jis to tikrai nepakęs. Taip pat nesiūlykite Vandeniams praleisti kartu visą meilės naktį – atsisakys. Jie turi gerai pažinti savo partnerius. Atminkite – Vandenis valdo Vienuoliktąjį – Draugystės – horoskopo Būstą, ir jis visuomet tiki, kad kiekvieno lytinio akto rezultatas – įgyta nauja draugė (-as).
Urano „vaikai” paprastai labai patrauklios išvaizdos, tačiau kalbant apie asmeninę higieną jiems tinka sena patarlė: „Net geriausias draugas tau tai pasakytų”. Jie taip užsiėmę reikalais, kad dažnai užmiršta save. Žvilgtelėkime ir į daugumą nevalyvų Vandenio ženklo revoliucionierių – kam nekils pirma pasiųsti juos namo apsiprausti ir tik po to leisti įtikinėti pasaulį, kad jų idėjos teisingos?
Kadangi dauguma Vandenių labai smalsūs, jie nori su visais bendrauti, asmeniškai sužinoti ir pajusti visas seksualinių eksperimentų formas ir galimybes. Tad daugelis Vandenių nors ir po kartelį, bet išbandys viską.
Kai jie pagaliau veda, savo seksualinius pageidavimus išsako labai tiesmukiškai, su jiems būdingu nuoširdumu ir atvirumu. Net ir būdamas nepatenkintas savo sutuoktiniu, Vandenis labai retai skiriasi, nes veda ne iš meilės, o iš išskaičiavimo. Bet jis gali tiesiai ir net grubiai pareikšti, kad, jeigu reikės, ieškos malonumų su kitomis moterimis.
Žmonės, artimi bendraujantys su Vandeniu, turi neužmiršti, kad jis mano esąs kitoks, negu visi; beje, iš tikrųjų taip ir yra. Jis netelpa įprastuose rėmuose; pasipriešina, užpyksta, atleidžia ir pasiduoda greičiau , negu kitų ženklų žmonės. Su juo neįmanoma ilgai palaikyti tik seksualinius santykius, nes po pirmųjų intymaus gyvenimo mėnesių Vandenio meilužis neretai tampa geriausiu draugu, o jau paskui mylimuoju(ąja). Bet vandenis retai kada palieka šį draugą sėdintį namie, kai pats traukia ieškoti naujo meilužio. Jie eina kartu, nes Vandenio devizas – humaniškumas visiems.

TEIGIAMI BRUOŽAI

Vandeniai – geri, švelnūs, visuomet pasiruošę padėti žmonės. Jie yra kuklūs ir beveik niekada nesistengia pranokti savo draugų ar bendražygių.
Vandeniai nepaprastai intelektualūs ir lengvai semiasi žinių, įgyja gyvenimiškų ir profesionalių įgūdžių. Tačiau, nors ir būdami labai talentingi, jie retai stengiasi įrodyti savo pranašumą.
Meilėje Vandeniai ištikimi ir atsidavę, bet yra santūrūs ir nemėgsta demonstruoti savo emocijų.
Uranas- geriausias jauno Vandenio draugas ir dažnai daro didelę įtaką šiam renkantis profesiją. Jis valdo visą metafizikos sritį ir pateikia vandeniui platų pasirinkimo spektrą; tačiau šiam geriausiai sekasi aktoriaus, mokytojo, lektoriaus ir ypač politinio veikėjo darbas.
Apskritai Vandeniai labai imlūs įspūdžiams ir optimistiški. Po šiuo ženklu gimė 80 procentų įžymiausių pasaulio žmonių. Tad laimingi ne tik patys Vandeniai, bet ir tie žmonės, su kuriais jie bendrauja ar bendradarbiauja, nes Vandeniai įkvepia jiems vilties ir drąsos.
Kadangi Vandenis valdo Draugystės Būstą, jis – asmeninių santykių meistras. Be to, visų Vandenių atsidavimas beribis.

NEIGIAMI BRUOŽAI

Bene didžiausias pavojus kiekvieno Vandenio sėkmei – jo polinkis eikvoti savo gabumus bandymams užimti svarią padėtį visuomenėje. Vandeniai labai daug kalba apie ateitį, ir ne visada jų idėjos įgyvendinamos. Dėl jų siekio daryti viską, ko tik panori, nepaisant kitų nuomonės, žmonės juos linkę vertinti pagal išvaizdą ir dėl to negali įžvelgti jų nuoširdumo, protingumo bei kitų dorybių. Išmintingajam Vandeniui derėtų suprasti, kad jis kur kas greičiau pasieks savo tikslą, laikydamasis įprastinių normų, net jeigu tai būtų ir laikinas kompromisas. Vandeniui taip pat gresia pavojus tapti itin paviršutinišku.
Vandenis reikalauja iš aplinkinių nepaprastos dorybių kombinacijos, ypač intelekto srityje; bet, to neradęs, gali sumažinti savo reikalavimus ir pasilikti kartu „su banda”. To daryti jam nevertėtų – kur kas geriau veržtis į priekį ir ieškoti kitų žmonių, geriau atitinkančių jo reikalavimus.
Be to, Vandeniai linkę į savigriovą. Aukšto intelekto lemtis – vienatvė.

TINKAMIAUSI PARTNERIAI

Iki 29,5 metų tinkamiausių partnerių Vandeniai turėtų ieškoti tarp dvynių ir svarstyklių. Visi trys – Oro ženklai, ir jų santykiai lankstūs ir nevaržantys. Dvyniai siūlo Vandeniui intelektualinį stimulą ir linksmą draugiją, o Svarstyklės – harmoniją ir pusiausvyrą.
Po 29,5 metų Vandenį ima labiau dominti praktiškas, „žemiškas” gyvenimas, ir tada jis puikiai derinasi su Mergelės ir Avino ženklais. Aštrus mergelės protas ir jos sugebėjimas nenuilstamai padeda vandeniui tapti praktiškesniu. Avinas Vandenį užkrečia liepsninga ambicija ir savuoju „Aš” rodo gerą pavyzdį.
Po 41,5 metų urano pradeda žengti teigiama kryptimi asmeniniame gyvenime ir darbe; jie pasirengę įžengti į aukštesnius visuomenės sluoksnius. Būtent šiuo laikotarpiu Vandenis itin darnus su savo priešingybe – Liūtu, kuris tokiame amžiuje taip pat jau pradėjo žengti ta kryptimi. Jeigu anksčiau Vandenio ryšiai su Liūtu buvo nesėkmingi, subrendę vandeniai vėl gali pamėginti juos atnaujinti, nes tuo laikotarpiu jie jau diplomatiškesni (o to griežtai reikalauja Liūtai) ir žino, ko galima, o ko neįmanoma tikėtis iš Liūto, kuris retai vykdys kieno nors pageidavimus, jeigu pats to nenorės. Dabar šių abiejų ženklų derinys galu būti sėkmingas ir asmeniniuose santykiuose,ir darbe.

IŠTIKIMUMAS

Vandeniai paprastai labai ištikimi visuose tarpasmeniniuose santykiuose. Tai pastovusis ženklas, ir jo žmonės geriausiai jaučiasi, kai aplink mato pažįstamas vietas bei veidus.
Jaunystėje Vandenis – atsidavęs ir pasitikintis draugas, ir savo draugystę jis paprastai išsaugoja iki senatvės.
O santuokoje? Na, visų pirma pabandykite jį priversti vesti. Tačiau kai Vandenis pagaliau veda, jis iki pat gyvenimo galo lieka ištikimas, nors ir savaip; gal ne visada romantiškas, bet nuoseklus, ramus ir gana santūrus.

ASTROLOGO KLAUSIMAI VANDENIAMS

Kodėl jūs, prieš ką nors maištaudami, būnate tokie neorganizuoti ir nestrategiški? Kodėl gi jums neužsimaskavus ir neprasiskverbus į priešo užnugarį, kur, būdami tokie protingi ir išradingi, kur kas greičiau įvykdysite savo reformas, nei blaškydamiesi aplinkui?
Šiuo metu jūs – pirmas ir pagrindinis ženklas; į jus sutelktas visų dėmesys. Dar niekada žmonija taip nepriklausė nuo jūsų. Brėkšta vandenio epochos aušra – neapvilkite žmonijos!

  • 307 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti