Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Vandenio pinigai :)

Vandenio pinigai :)

Kaip visad akcentuoju, kad horoskopais – netikiu. Ir… 🙂 Negali netikėti, kai paskaitai ką nors tokio ir pagalvoji, kad lyg tyčia tau parašyta 🙂 Aš apie straipsnį „Kokie Zodiako ženklai traukia pinigus?” (cash) (cash) (cash)

O čia pacituoju sau aktualią dalį apie vandenius:

Aquarius - body art

Vandenis

Požiūris į pinigus. Pragmatiškas. Stengiasi užsidirbti iš to, ką jau moka. Investuoja į nekilnojamąjį turtą, mokslus. Padeda aplinkiniams, jei yra poreikis, bet abejotina ar norės būti ilgalaikiu rėmėju. Kita vertus, gali būti gailestingas, neatlyginamai atiduoti viską.

Asmeninės savybės. Uždirbti pinigus jam ne svarbiausia. Bet veikia ryžtingai, jei to reikia artimųjų naudai. Kartais kantriai laukia, kol pinigai patys pas jį ateis. Turi begales idėjų, kurias su malonumu apsvarsto, bet neskuba realizuoti. Yra meniška asmenybė ir dažnai ieško bei suranda originalių uždarbio šaltinių.

Dėl pinigų pasiryžęs. Stengtis dėl kitų gerovės. Sugalvoti kažką originalaus, tapti nepakartojamo išradimo autoriumi. Gali būti idėjiniu įkvėpėju bet kuriame kolektyve, kantriai mokytis iš savo padarytų klaidų ir jas taisyti.

Teigiamos savybės. Gali tapti projekto, kuris atneš neapsakomą sėkmę ir pinigus, autoriumi. Sugeba gyventi be didelių pinigų (vien iš minimalių pajamų), bet vis tiek užtikrins šeimai pragyvenimo šaltinį. Be galo dosnus. Pasitiki dalykiniais partneriais, stengiasi nieko neslėpti nuo jų.  Atsargiai elgiasi su svetimais pinigais.

Vandeniai – ne tik estetai ir meniškos asmenybės, bet ir žmonės, kuriems šypsosi sėkmė. Jie lengvai randa rėmėjų savo projektų realizavimui. Kartais jie tampa pernelyg taupūs ir net godūs. Bet dažniausiai turi tik menką supratimą apie savo asmeninę  finansinę  ataskaitą. Vandeniai labai atviri su tais, su kuriais bendrauja ir niekada nepaves draugų ar šeimos narių.

  • 337 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti