Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Trakų pilis persikelia į internetą

Trakų pilis persikelia į internetą

Žymos :

15min.lt straipsnis:

Ar yra vienas atsakymas į du skirtingus klausimus: kaip sudominti moksleivį pažinti krašto istoriją, o turistą pakviesti apsilankyti istoriniame šalies muziejuje? Interaktyvių sprendimų kompanija „MultimediaMark“ Trakų istorijos muziejaus užsakymu sukūrė interaktyvią interneto svetainę kurioje atgimė viduramžių kovos, istoriniai šaltiniai, o klaidžiose Trakų pilies menėse karaliauja valdovas.

Ilgaamžę istoriją už tvirtų mūrų saugantis Trakų muziejus persikėlė į internetą. Svetainėje Trakų salą galima apžiūrėti iš paukščio skrydžio. Ir tai dar ne viskas, nes valdymo pulto-astroliabijos dėka svetainės lankytojas pats nuspręs, kokiu metu – žiemą, vasarą, dieną ar naktį – smagiausia pažinti klaidžius pilies koridorius. Autentiškai viduramžių nuotaikai sukurti pasitelkta speciali technologija: animacijos, video bei garso sintezė. Tam buvo filmuojami riteriai, kiti senoviškais drabužiais apsirengę žmonės.

Mėgstantiems planuoti savo laiką arba tiems, kurie pamilo leisti laisvalaikį Trakuose, patiks jau suplanuotas renginių gidas 2010 metams. Svetainėje rasite muziejaus laikraščio straipsnius, taip pat išsamią informaciją apie vykdomus projektus.

Jaunieji svetainės lankytojai, norintys pajusti viduramžių dvasią, ją patirti galės surėmę kardus su priešais įgyvendinant karaliaus misiją. Nugalėję priešus bus apdovanoti interaktyviais prizais.

Naująją svetainę rasite čia

Trakų pilis internete

Džiugu, kad bent vienas muziejus kokybiškai išnaudoja modernias technologijas savireklamai, ko negalima pasakyti apie daugelį kitų, kurių interneto adresai tokie sudėtingi, kad gali liežuvi nusilaužti ir net jei jį suvedi, tai randi geriausiu atveju vizitinę kortelę su adresu, kontaktais.

Va tokiu pavyzdžiu tikiuosi atsiras ir daugiau ne tik istorijos, bet ir apskritai mokslo, valstybės populiarinimo projektų, patraukliai „užkabinančių” jaunimą, užsieniečius ir visus kitus interesantus pasidomėti pristatomu objektu ir aplankyti ar išbandyti jį realybėje.

  • 265 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti