Pasidalinti
Susisiekite
Slinkti žemyn
//Verslas, ekonomika, investavimas

Krizė nesibaigė

Bent jau proto krizė. Biurokratų proto krizė… Todėl galiu šiandien drąsiai konstatuoti, kad: 1. Lietuva dar neišbrido iš finansinės krizės, bet desperatiškai bando; 2. Lietuvos muitinė tikrai dirba bandydama ištraukti milijardą iš šešėlio; 3. Kad nejučiom atradau tiesiausią kelią kaip tapti matyt “stambiu importuotoju”, verslininku tiesiog 😀 O jei paeiliui, tai situacijos juokingumas ir graudumas..

Plačiau...
  • 0 views
  • 8 Komentarai

Biurokratijos pūliniai

Žymos :

Lietuvoje veikia 78 ūkio subjektus kontroliuojančios institucijos, jose dirba net 5 tūkst. inspektorių. Likusios iš 152 verslą prižiūrinčių institucijų turi mažiau tiesioginių įgaliojimų vykdyti ūkio subjektų kontrolę, tačiau ir jos gali kontroliuoti. Visos institucijos taiko daugybę reikalavimų ir ant įmonių pečių uždeda nepakeliamą biurokratinę naštą. Mėginta suskaičiuoti tik licencijuojamas veiklas – tokių yra 330, ir..

Plačiau...
  • 0 views
  • 0 Komentaras

About Author 01.

Martin Solonick

Etiam in nulla arcu, ut vehicula velit. Vivamus dapibus rutrum mi ut aliquam. In hac habitasse platea dictumst. Integer sagittis neque a tortor tempor in porta sem vulputate.

Last Posts 02.

2004 – 2021 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt

Susisiekite
Uždaryti