Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Tautiška giesmė – aplink pasaulį

Tautiška giesmė – aplink pasaulį

Apjuoskime pasaulį ,,Tautiška giesme”!

Ir net visko matęs pasaulis to dar neregėjo.
Ir net galingiausios valstybės to dar nėra patyrę.
Ir net didžiausios tautos nėra to išdrįsę.
BŪSIME PIRMIEJI.

Būsime tauta, kuri pirmą kartą istorijoje visame pasaulyje vienu metu giedos savo šalies himną. Garsiai ir išdidžiai visam pasauliui pranešime, kad Lietuvos vardui – tūkstantis metų!

KADA?
Mindaugo karūnavimo – valstybės dienos išvakarėse, 2009 m. liepos 5-ąją 21 valandą Lietuvos laiku (GMT+3), kai apiplaukę Žemės rutulį ir atlikę savo misiją – pakvietę viso pasaulio lietuvius kartu švęsti Lietuvos vardo tūkstantmečio – sugrįš „Tūkstantmečio odisėjos“ buriuotojai.

KUR?
Visame pasaulyje. Visur, kur tik yra lietuvių. Dideliuose ir mažuose pasaulio miestuose. Svarbiausiuose miestų aikštėse ar savo namų kieme. Kad ir kur būtume – gimtojoje žemėje ar pasklidę po pasaulį, ranką prie širdies pridėję giedosime „Tautišką giesmę“. Kviečiame kiekvieną aktyviai įsijungti – suburkite savo šeimą, giminę, draugus, miesto gyventojus ir giedokite Lietuvos himną toje vietoje, kuri Jums reikšminga, brangi.

KAIP?
Mes, viso pasaulio lietuviai, Lietuvos himną giedosime taip, kaip dar niekada negiedojome. Taip, kad būtume ir jaustumėmės visi kartu. Mintimis, žodžiais ir širdimi. Juk Lietuva – tai jausmas, kad esame kartu.

KODĖL?
Nuo amžių kiekviena „Tautiškos giesmės“ eilutė mus telkė, drąsino, vienijo ir neleido prarasti savasties. Nesvarbu, kiek kilometrų ir valandų mus skiria – Lietuvos 1000-metį švęskime kartu. Kad pasaulis išgirstų: visame pasaulyje mus jungia vienas vardas – Lietuva. Mes didžiuojamės savo šalimi ir tūkstantmete jos istorija. „Tautišką giesmę“ giedame už Lietuvos ateitį.

DIENA, VERTA TŪKSTANČIO METŲ
Surinksime „Tautiškos giesmės“ giedojimo vaizdo įrašus, filmuotus įvairiose šalyse ir miestuose, netikėčiausiuose peizažuose, dieną ar naktį, ir sujungtus į vieną vizualinį kūrinį liepos 6-ąją paskleisime visam pasauliui.

  • 265 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti