2011 11 17

Šuoliai su virve: ekstremalų treniruotės miške

Rope jumping arba šuolių su virve entuziastai Lietuvoje savo veiklą pradėjo 2004 metais, kai ėmė laipioti dirbtinėmis uolomis, domėtis virvių technologijomis bei leistis nuo įvairių objektų. Atkaklios treniruotės ir sistemų tobulinimas nepraėjo veltui. Po kelerių metų „Vilnius Rope Jumping Team” nariai išgarsėjo nušokę nuo verslo ir prekybos centro „Europa“ apžvalgos aikštelės ir viešbučio „Reval“ stogo.

„Tai yra labai pavojingas sportas neprofesionalams, o mes patirties įgijome per septynerius metus praktikos. Baisu prisiminti, kokia buvo pradžia, tačiau per tą virtuvę praeina dauguma profesionalų. Kadangi mes Lietuvoje buvome pradininkai patirties reikėjo semtis iš užsienio“, – sakė Šuolių su virve asociacijos prezidentas Arvydas Vasiliauskas.

Ekstremalaus sporto gerbėjai pripažįsta, kad jiems reikia adrenalino jausmo, tačiau jie tikina darantys viską, kad šuolis būtų ne tik įspūdingas, bet ir visų pirma saugus.

Šuolių su virve profesionalai pasikvietė Delfi.TV komandą į savo treniruočių bazę, kur parodė kaip yra įrenginėjama virvių sistema, atskleidė savo mėgiamo užsiėmimo ypatumus ir , aišku, atliko keletą šuolių.


Sindikuoti įrašai    Komentarų: 0


Komentavimas negalimas.