2010 06 19

Si vis pacem, para bellum!

Šiek tiek foto iš 8 paras Gaižiūnų ir Pabradės poligonuose vykusių Taikos meto užduočių pajėgų treniruočių ir vertinamųjų pratybų “Strong Shield 2010”.

Nuotraukose atsispindi tik vienos būrio iš vienos kuopos (kurių vien savanorių dalyvavo 5-ios…) veiklos fragmentai… Šiaip tai velniškai sunku atlakstyti ir vykdyti savo pareigybines užduotis ir dar spėti kažką pafotografuoti. Tuo labiau įsigudrinti nesudaužyti ar nesušlapinti mirtinai fotoaparato tokiomis nedėkingomis sąlygomis :)

Malonu, kad bent vadai su lyg metais vis blaiviau žiūri į tokį dalyką kaip savotišką fotometraštininką, pradeda suprasti ir įvertinti tokių foto poreikį prisiminimams ir reklamai, bei tolerantiškiau leisti laisviau veikti ir fotografuoti :) Some day tikiuosi išvis įsigudrinti sudalyvauti tokiose pratybose labiau kaip fotografas, o ne kaip pėstininkas, tuomet turėčiau laiko dar plačiau ir objektyviau / kokybiškiau atspindėti veiklą, užduotis ir situacijas, karių nuotaikas :)

Po pratybų girdžiu daug ne kokių atsilėpimų… “nesamonė, trūko veiksmo, trūko aiškumo, daugiau nedalyvausiu ir t.t.” :) Nežinau… nemanau, kad mūsų būriui užteko veiksmo o kiti kažkaip tik laukė ir nieko neveikė. Čia greičiau pasireiškia daugelio nuolatinis poreikis bumbėti ir skųstis :D Ir vis tiek kitą kartą vėl dalyvaus ir vėl skųsis, kad viskas š, visi kvaili :) Vietoj to, kad geriau tą laiką ir jėgas paskirtų tam, kad patys sau susikurtų “action”. Kaip norime taip turime ;) Tad stengiuosi sudėti foto kur matosi šypsenos, geros nuotaikos ir polėkis. Mes savanoriai, mes dirbame ir tarnaujame su fantazija ir atsidavimu, o ne iš reikalo, ne nuo algos iki algos kaip PKT :) Todėl pas mus linksmiau. Bent jau kada laisviau, kada spėjau pafotkinti, nors šiaip tų galimybių per daug nebuvo, nes ir taip užduotys vijo užduotis vos ne paromis, miegant tik po 2-4 val :)


Karyba, tarnyba, misijos, ginklai, taktika    Komentarų: 0


Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!