Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Šalminė veiksmo kamera „Contour HD”

Šalminė veiksmo kamera „Contour HD”

Nors ir pavėluotai savaitgalio renginiui, bet pirmadieni sėkmingai gavau savo naująją šalminę kamerą ContourHD.
Radau pirkti Europoje, Olandijoje. Atsiėjo šiek tiek brangiau nei JAV, tačiau iš ten dabar bėda su siuntimais – dideli transportavimo įkainiai, muitai, amerikietiška garantija ir kitos bėdos, tai geriau šiek tiek permokėti gavosi, bet įsigyti vietoje.

Jau išpakuojant pirkinys sudarė gerą įspūdį – kaip viskas įpakuota ir parengta, kaip išbaigtas dizainas, koks mažas svoris, kaip pagalovota apie visokias detales kaip laikikliai, fiksacijos ir pan.

ContourHD helmet cam review

ContourHD helmet cam review

ContourHD helmet cam review

Komplekte esančią MicroSD kortelę iškart sukeičiau su telefone turėta ir neišnaudotą 4GB kortele, tad dabar galėsiu prifilmuoti iki 4 val į vieną micro kortelę.

Kažkaip už akių užkliuvo baterija – pasirodė į kažką panaši. Palyginu su savo mob. telefono akumuliatoriumi – pasirodo įdentiški 🙂 O aš vos nepirkau iškart antros baterijos į komplektą… už pardavėjo siūlomą ~20 eurų kainą… Pasirodo jei ką turiu 3 tokius akumuliatorius o esant reikalui galima nupirkti tiesiog nuo Nokia telefono ar jo kiniškos kopijos bet kurios 🙂

Išsipakavęs ir apsižiūrėjęs iškart ėmiausi praktinių testų ir bandymų – filmuoti HD (plataus kampo ir didelės raiškos) ir SD (didelės spartos, bet mažesnės raiškos ir vaizdo lauko) rėžimais, filmuoti prieblandoje ir saulės apšvietime, stacionariai ir greitai judinant ir t.t.

Rezultatais esu LABAI patenkintas. Tai tikrai puiki kamerą už ~1100 lt ir tiesiog būtina kiekvienam ekstremalui, mėgstančiam minti kalnų dviračio pedalus, šokinėti su parašiutu, čiuožti snieglente ir pan 😉

P.S. 2010.02.12: Jau galima ContourHD nusipirkti ir Lietuvoje!

  • 487 views
  • 2 Komentarai
2 thoughts on “Šalminė veiksmo kamera „Contour HD”
  • Tomas

    Buciau dekingas jei pasakytum kokios butent Nokia tai baterija ? Gal ir tos noskes baterijos numeriuka dar turetum?

    aciu

    Tomas

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti