Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
Slinkti žemyn
//Pagalbos su MasterCard Prepaid “eros pabaiga”?!

Pagalbos su MasterCard Prepaid “eros pabaiga”?!

Jau kuris laikas vis pasitaikė “strigimų” mokant su įvairiom MCP kortelėm už RyanAir bilietus – pirmiausia nustojo veikti Entropay MCP – bandant atsiskaityti vis mesdavo, kad “blogi duomenys ar nepakanka lėšų”, nors šiaip viskas buvo normaliai. Teko atsisakyti tos kortelės, kuriso ir taip sanaudos buvo didžiausios. Kurį laiką preciziškai gerai ir nebrangiai tarpininkavo MoneyBookers MCP, bet ir ji prieš kelias savaites sulaukė RyanAir ribojimų… Bendravau su jų support`u, sakė derisi, sprendžia. Buvo vėl pradėję veikti, dar šiandien pirkau 3 bilietus ir vėl užsiblokavo… Galiausiai esu išsiėmęs dar ir Neteller MCP, su kuria tik vieną kartą pirkau prieš porą savaičių, viskas OK buvo, o šiandien papildžiau ir… šnipštas :/

Pasiaiškinus per aplinkui, iš vieno pažįstamo, užsiimančio tuo pačiu – pagalba kitiems įsigijant skrydžius pigiau, kad jo MoneyBookers sąskaitą išvis blokavo, o aiškinantis su support`u atrašė:

“We have monitored a very high level of transactions with Ryanair on your Moneybookers Prepaid MasterCard. Please note that you should not use your card on behalf of other persons. In particular, we forbid the use of the Moneybookers Prepaid MasterCard for the booking of Ryanair flights by travel agencies on behalf of their customers.

We have frozen your card. If you are purchasing Ryanair flights for yourself only, please contact us to unlock your card.

Best regards, Your Skrill (Moneybookers) team”

Žodžiu, jei kas marijos žemėje nemokate angliškai, kalba apie tai, kad greičiausiai RyanAir`as jei neuždraudė kitiems teikti atsiskaitymo per MCP paslaugų, tai bent išsireikalavo, kad būtų kontroliuojama ir nedaleidžiami masiniai pirkimai. Vadinasi su MCP kaip ir viskas ok, bet tik kol naudojatės bilietams savo ar artimiausių giminaičių vardu! Tad prašinėt ir kabint darbą, atsakomybę amžinai ant kitų nebesigaus 🙂 Teks kiekvienam skraidančiam išsiimti savo MCP.

Aš savotiškai dėl to net patenkintas – atkris daug atsakomybės, nesusipratimų, net nuostolių… padedant kitiems. Kaip ir šiandien – papildžiau 800 lt MB MCP, sumokėjau 16 lt komisinių %, išleidau 350, užsiblokavo, 450 liko “kabėti” – bilietų pirkt neina. Galima išleist prekybso centruose kvailu kursu… Atsižvelgiant į realią grėsmę, kad ir man gali išvis užblokuoti sąskaitą, nutariau atlikt grąžinima į Visa, kas vėl kainavo 7 lt… vadinasi draugams su bilietais nepadėjau, be reikalo sugaišau nemažai laiko ir sumokėjau MB virš 20 lt už nieką…

  • 259 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti