Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
Slinkti žemyn
//Nutylėtas, bet nepamirštas lietuvių B.A.S.E. rekordas

Nutylėtas, bet nepamirštas lietuvių B.A.S.E. rekordas

Penki lietuviai parašiutininkai, dar šių metų birželį Norvegijoje vienu metu atlikę B.A.S.E. šuolius, pasiekė simbolišką šios rūšies parašiutizmo Lietuvos rekordą. Veikiausiai jis taip ir būtų neišlindęs į viešumą, jei ne atsitiktinis Ekstremalas.lt interviu su vienu iš parašiutininkų.

Klaipėdietis Robertas Rezgevičius pokalbio metu netikėtai užsimena apie šių metų vasaros nuotykius Norvegijoje, atliekant svaiginančius B.A.S.E. šuolius. Pasiteiraujame, ar pašnekovas neklysta, kalbėdamas apie šiuos metus, mat keturi Lietuvos parašiutininkai tai atliko dar praėjusiais metais. Tąkart debiutavusių mūsų šalies beiserių šuolius aprašė ir Ekstremalas.lt

„Praėjusiais metais mes keturiese tai atlikome pirmą kartą. Šiemet prie mūsų kompanijos prisijungė dar vienas žmogus ir nutarėme nušokti visi penki vienu metu. Tai yra savotiškas rekordas, nes iki šiol tiek Lietuvos parašiutininkų išsyk nėra nušokę B.A.S.E. stiliumi nuo kokio nors nejudančio objekto. Aišku, kažkam pasirodys, anoks čia rekordas, tačiau mums, dar ne taip seniai pradėjusiems viską nuo nulio, šis pasiekimas tikrai brangus”, – sako parašiutininkas-instruktorius R.Rezgevičius.

Pašnekovas čia pat prisipažįsta, kad tiek jis, tiek ir jo bendražygiai Gytis Skučas, Alvydas Samuolis bei Tadas Šimonis yra pernelyg kuklūs, todėl apie savo pasiekimus papasakojo tik artimiausiems bičiuliams, bet į viešumą šį žinia iki šiol taip ir neišlindo.

Geriau vieną kartą pamatyti, nei daug sykių skaityti, todėl Ekstremalas.lt siūlo trumpą interviu su R.Rezgevičiumi. Parašiutininkas pasakoja apie pasiektą rekordą, B.A.S.E. šuolių Norvegijoje ypatumus ir jų metu patiriamą laisvąjį kritimą. Be to, Robertas neatmeta, kad sparčiai progresuojantys Lietuvos beiseriai kada nors neišmėgins vadinamųjų „chuliganiškų” šuolių nuo aukščiausių pasaulio pastatų ar kitų objektų.

O kol kas reikia pasidžiaugti, kad mūsų šalies parašiutininkų svajonė, kurios link jie ėjo ne vienerius metus, pagaliau įgyvendinta ir netgi su kaupu. Smagaus žiūrėjimo!

Ekstremalas.lt

  • 352 views
  • 1 Komentaras
1 thought on “Nutylėtas, bet nepamirštas lietuvių B.A.S.E. rekordas

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti