Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Nors persiplėšk

Nors persiplėšk

Gyvenime taip susiklosto dažnai, kad arba paromis ar net savaitėmis nieko neveikiu… na ta prasme kažką veikiu visada, bet nieko itin svarbaus ar įdomaus, arba persikloja renginiai į vieną savaitę, net vieną dieną. Tai šiek tiek nervina ir varo į neviltį, bet tuo pačiu – juk taip gyventi įdomiau 🙂

Artimiausi du savaitgaliai išpuolė tokie aktyvūs, kad kol kas sunkiai gaunasi suplanuoti ir sugebėti visur suspėti 🙂

Šis penktadienis prasidės bemiege naktimi poligone, šratasvydžio mil-sim žaidime Mission Night. Iškart po jo labai norėtųsi nuvažiuoti savaitgaliui į Pagonija Outdoor Jam ir ten surengti šuolių su virve asociacijos pristatymą, papasakoti apie rekordinius šuolius nuo Shaan Kaya uolos Ukrainoje ir tiesiog pabendrauti su climber`iais ir turistais iš visos Lietuvos. Tik kol kas šis planas labiausiai stringa – busiu nemiegojęs, busiu pavargęs, visi kiti kam siūlau nuvažiuoti turi kitų planų ir t.t.

Dar kitas šeštadienis prasidės ankstyva kelione į Pocius DZ1 – jei tik orai dar bus pakenčiami tai išsiversim iš lėktuvo prasivėdinti. Kas su studentišku atliks pirmą ar ne pirmą šuolį, o kai kas jau planuojasi ir pirmus AFF šuoliukus daryti. Po šuolių ar be jų, iš Pociūnų ~15-16 val reiks judėti link Alytaus, kur superinėje vietoje Šreko pelkėje su šaunia kompanija turėsime Saudom.lt organizuojamą dažasvydį ir vakaronę prie laužo (clap).

Kad tik spėti gyventi 🙂 O dar ne pro šalį ir pinigų visam tam kad būtų 🙂

  • 282 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti