Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
Slinkti žemyn
//Neteller Net+ MCP kortelė

Neteller Net+ MCP kortelė

Neteller.com – dar viena MCP kortelių serviso teikėja, siūlanti kiek kitokias sąlygas nei MoneyBookers:
– Plastikinė MasterCard Prepaid išduodama nemokamai!
– Papildymas iš susietos ir patvirtintos banko sąskaitos – nemokamai (įskaitymas užtrunka 2-5 d.d.)
– Momentinis papildymas iš  MasterCard / Maestro arba VISA / VISA electron atsieina 1.75% nuo sumos.

Labai patrauklios sąlygos, ane? BET, kaip visad, yra ir savų niuansų – tiek pačiam, tiek pažįstamiems kiek teko susidurti, tai kažkiek labiau komplikuota / priekabi verifikavimosi sistema (iš pradžių atmeta kelis nuskenuotus rimtsu dokumentus, po to patvirtina pagal kokią “nesamonę”, kaip sąskaita už butą lietuviška…), o vėliau ima šiek tiek strigti dėl limitų arba keistų apribojimų (kartą nesuveikus vienai kreditinei kortelei – ji nebeveikia išvis ir neina išsiaiškinti kodėl…).

Na žodžiu surašiau prabėgom niunasus, + ir -, Jums spręsti. Jei apsispręsite išsiimti šią MCP, tai procedūra tokia:

1. Užsiregistruojate Neteller.com (nurodykite el. paštą, šalį ir pasirinkite sąskaitos valiutą. Galima ir litus, bet manau patogiau Eurai – papildant sumokėsite konvertavimo mokestį, bet už daug ką mokant nebereiks vėl mokėti %)
2. Susiejate turimą kortelę, atliekate pirmą depozitą.
3. Susiejate turimą banko sąskaitą (nesvarbu kuriame banke!), Netteler atliks mažos sumos depozitą Jums. Po kelių dienų banko išklotinėjė matysite jį ir Jums reikės Netteler įvesti gautą sumą eurais (tarkim 0.15) ir ši sąskaita bus patvirtinta tolimesniam naudojimui.
4. Nurodytu el. paštu nusiunčiate skenuotą ID kortelę (abi pusės) ar pasą, bei adresą patvirtinantį dokumentą (gyv. vietos deklaracijos pažymą, sąskaitą už butą, banko išklotinę ir pan.). Po kelių dienų gausite el. laišką, kad adresas patvirtintas arba pastabas kas netiko, ką nusiūsti iš naujo.
5. Pabaigę tapatybės patvirtinimą, užsisakote Net+ plastikinę kortelę. Ją pagaminti ir pristatyti turėtų per ~2 savaites.

Viskas. Naudojatės į sveikatą. Kol niekas nestringa :))

  • 388 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti