Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Naudokite FireFox 3 naršyklę ;)

Naudokite FireFox 3 naršyklę ;)

<%image(get-firefox.jpg|210|280|Get FireFox)%>

Naujoji populiariosios naršyklės „Mozilla Firefox“ versija paruošta naudoti, praneša „PCworld“.

Tai jau trečioji populiariosios naršyklės versija, programos kūrėjai tikisi, jog prie naujosios naršyklės netruks pereiti visi naudoję ankstesnę versiją „Firefox 2“, išleistą dar 2006m spalio mėnesį. Programos kūrėjai teigia, kad priežasčių pamėgti naująją programą – išties daug. Palyginus su jos pirmtake perpus sumažėjęs atminties naudojimas, padidėjęs stabilumas, naršyklei būdingas nuostabus W3C (World Wide Web Consortium) standartų laikymasis.

Naršyklė „Mozilla Firefox“ šiuo metu yra pagrindinė Microsoft konkurentė interneto naršyklių rinkoje, kadangi daugiau už „Ugninę lapę“ vartotojų turi tik Microsoft produktas „Internet Explorer“ (IE). Milžinišką IE populiarumą lėmė tai, kad į vartotojų rankas programa atkeliauja dar diegiant Windows operacinę sistemą.

Nepaisant IE populiarumo, „Firefox“ naudotojų sparčiai daugėja, nes populiarioji „Internet Explorer“ pasižymi didelėmis saugumo spragomis ir neretai yra ekspertų keikiama už nestabilumą, saugumo skyles bei visišką W3C standartų nepaisymą.

Parsisiųsti lietuvišką versiją Windows aplinkai: Mozzila FireFox 3

  • 373 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti