Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Mano trispalvė

Mano trispalvė

Šiandieną gerokai nustebino asmeninė žinutė FaceBook`e, pavadinimu „Tavo nuotraukos neša sėkmę :)” tad žmogui leidus ją ir pacituosiu, nes ji geriausiai kalba apie esmę 🙂

Labas. Pameni, kai po ekstremalios akimirkos konkurso šiek tiek diskutavome tavo bloge apie tavo pateiktas nuotraukas ir t.t.
Na ir viena iš jų buvo „Šuolis su trispalve nuo tilto Slovėnijoje”..
Esmė kaip tik tuo metu vyko facebook grupėje, Kovo 11 dienos progai, A.Zuoko iniciuotas konkursas „Mano trispalvė”. Paprasčiausiai visi galėjo dėti įvairias foto su trispalvėmis ir t.t. Nesvarbu jos iš interneto ar kitur. Konkurso prizai nebuvo net skelbiami ir t.t. Atrodė eilinė, paprasčiausiai graži iniciatyva.
Aš žinoma nesusilaikiau neįdėjęs tavo tos nuotraukos su trispalve ir šuoliu. Žinoma parašiau, kad tai tu nuotraukos autorius ir t.t.
Tai tikiuosi dabar gal bent kojom nespardysi, kad be leidimo tai padariau 🙂 Na man ji buvo labai graži ir aš net netaikiau, ten kažką laimėti. Tačiau paskutinėmis dienomis ten sudaryta komisija, rinko 5 – ioms nominacijoms nuotraukas. Ir tavoji, kurią aš įdėjau laimėjo, „Netikėčiausios akimirkos” nominaciją. Aišku mane tai labai nustebino, nes to konkurso nesekiau, ir nelabai ko tikėjausi. Tiesiog patalpinau gražią nuotrauką tarp kitų 500.. 🙂 Nu bet nepatikėsi. Kiekvienai nominacijai prizas fotoaparastas Canon :). Tai man gera žinia, nes manasis kaip tik suskaičiavęs paskutines dienas. Bet tiesą sakant nelabai jaukiai jaučiuosiu, kad be tavo leidimo tai dariau. Aš net neturėjau minties ten kažką laimėti ir t.t. Tik neatsispyriau pagundai įmesti ten tavo neeilinę foto.
Daugiau informacijos apie tai rasi čia: Zuokas.lt/2010/03/16/baigesi-foto-konkursas-mano-trispalve’’/
Vertinimo komisija irgi gana rimta buvo.
1. Rimas Šapauskas
2. Jonas Staselis
3. Svaras
4. Andrius Mamontovas
5. Saulius Paukštys
Paradoksas tame, kad tavo nuotraukos labai linkę laimėti konkursus 🙂 ir tiesiog neša laimę! 😉

Kalba einą apie šią foto:

Na ką aš galiu pasakyti (blush) Galiu tik pritartį (party) Džiugų, kad kažkam patinka ši fotografija, o kažkas, besidomintis mūsų veikla ir mano blog`u, jos dėka prizą gaus (clap) Tikrai negailą (handshake)

Gailą, tai nebent vieno – kad pats nežinojau apie tokį konkursą, bučiau patalpinęs daugiau foto, nes ir tų šuolių su trispalve yra daugiau prifotografuota, ir šiaip mėgstu, mylių tuos patriotinius vaizdelius, tai būčiau radęs kokį 10 ar daugiau foto įdėjimui manau. Na tiek to, kitą kartą 🙂

  • 465 views
  • 1 Komentaras
1 thought on “Mano trispalvė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti