Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Laisvės kelias

Laisvės kelias

Laisvės kelias” – tai skulptūra, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui ir kviečianti visus šalies gyventojus bei Lietuvos patriotus tęsti laisvės ir vienybės kelią.

Skulptūra simbolizuoja gyvą žmonių grandinę, daugiau kaip prieš 20 metų sujungusią tris nepriklausomybės siekusias Baltijos valstybes, nusidriekusią 600 kilometrų ir tapusią analogų pasaulyje neturinčia vienybės išraiška.

Pritarus Vilniaus miesto plėtros departamentui, skulptūra iškils Konstitucijos prospekto ir Geležinio vilko gatvių sankirtoje palei transporto žiedą. Projektas „Laisvės kelias” 2010 metų sausio 20 d. Vyriausybės nutarimu yra įtrauktas į Lietuvos valstybės atkūrimo paminėjimo remtinų renginių planą, projektui patronažą suteikė Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

„Laisvės kelią” planuojama atidengti šių metų rugpjūčio 23 dieną minint Baltijos kelio 21-ąsias metines. „Laisvės kelio” skulptūra bus iki 60 metrų ilgio ir ją sudarys iki 20 000 plytų.

Liko tik 8 dienos kai dar bet kas iš Jūsų gali simboliškai paremti šį projektą įdėdami savo vardinę plytą į skulptūrą. Tą galimą atlikti projekto tinklapyje nurodant savo vardą ir pavarde bei banko pavedimu sumokant niekingus 25 lt.

Tikrai nedaug už galimybę prisidėti prie tokio Vienybės ir Patriotizmo simbolio! Bet kokiu atveju 10x geriau nei tuos pačius pinigus išleisti ForumCinemas bilietui ar pravalgant kartą bare 🙂 Jei būtų daugiau tokių iniciatyvų, tai aš ir dalis sąmoningos visuomenės manau mielai prisidėtumėme panašiais įnašais prie pilių atstatymo ir pan 😉

P.S. Kol nepamačiau šio video nebūčiau patikėjęs, kad ten kas rankomis darys tas plytas, įspaudus vardinius… Wow 🙂
Galvojau prigamins plytų kokiam fabrike, o koks kompiuterizuotas presas pagal sąrašą užštampuos įrašus…

  • 369 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti