2007 09 18

Krepšininkų sutikimas!!

MES LAIMĖJOM!!!! OH LEE OH LEE OH LEEEEE!!!!

(lt) (lt) (lt) (lt) (lt) (lt) (lt)

<%image(KrepsininkuSutikimas/IMG_8984.jpg|400|300|Sutikimas prie baltojo tilto)%>

<%image(KrepsininkuSutikimas/IMG_8995.jpg|400|349|Patriotai)%>

Ir aš ten buvau, pergalės dainas dainavau!! :) Apsirūpino šauni kompaniją vėliavomis, susėdo į mašiną ir patraukė portugalijos (oj… atsiprašau – Vilniaus…) link, kad parodyti vietiniams aborigenams, kaip reikia krepšinio dievus sutikti :P

Magistralėje pasirodė, kad tokių pačių visa jūra plaukia į rytus – net marga nuo tautinių kepuraičių ir vėliavėlių. Vėliau, prie baltojo tilto juokavome, kad 2/3 minios su tomis kepurėmis, vadinasi kauniečiai 8)

Buvo visokių nuotykių, visko neišpasakosi. Esmė – atmosfera!!! Tos retos akimirkos, kai iki kaulų smegenų užlieja pagrįstas pasididžiavimas savo šalimi, savo tautiečiais, vienybe, kurios šiaip pilką diena jau labai trūksta :( Kai stovi tokioje minioje, Vilniuje prie baltojo tilto, Kauno santakoje ar Karmėlavoje prie lėktuvo trapo ir iš širdies su tūkstantine minia trauki “Trys milijonai” – nubėga virpuliai per kūną ir apima jausmas, kad dabar nieko nėra neįmanomo :) Važiuokit su tankais, pulkit – atlaikysim. Tokia minia, toks nacionalizmo pakilimas, vienybė gali viską!

Na tas jausmas vis dar trykšta per kraštus, tad galėčiau rašyti ir rašyti, bet geriau pažiūrėkit patys, pavydėkit kas nebuvot :P ir kitą kartą neieškokit pasiaiškinimų patys sau “man ryt į darbą…” ar pan. Mums visiems į darbą. Grįžom 4 ryto, kas 8 kas 10 jau buvom darbuose PILNI energijos ;)

Oki, oki… porą ne itin kokybiškų, bet efektingų video iš fotoaparato:

“Trys milijonai”, fejerverkai!!

“Mes esame gigantai!”


Dosjė, dienoraštis, asmeninės mintys    Komentarų: 0


Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!