Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Įvadas į šiaurietišką vaikščiojimą

Įvadas į šiaurietišką vaikščiojimą

Dažnai ir daug vaikštau nuolat jau bent 10 metų. O apskritai – juk viską gyvenimą 🙂 Bet tik pastaruoju metu pradėjau rimčiau domėtis, kaip tą daryti taisyklingai, sveikai ir naudingai. Tad džiaugiuosi vakar pusdienį praleidęs labai įdomiame ir naudingame LEKI seminare ir šiaurietiško vaikščiojimo treniruotėje Kaune Santakoje.

Pirmiausia viešbučio „Daugirdas” konferencijų salėje vyko Nordic Walking International (NWI) asociacijos ir pačio vaikščiojimo, ALFA metodikos pristatymas, kurį vedė puiki instruktorė iš Vokietijos Katrin Wurster.

Vėliau ėjome pasibandyti metodikos praktiškai į Santaką. Sekėsi įvairiai 🙂 Šiaip superinis dalykas tas taisyklingas vaikščiojimas su lazdomis, bet šiek tiek sunku persiorientuoti nuo visai kitokio, ne tiek taisyklingai sportinio, bet labiau techninio vaikščiojimo su lazdomis, kai jos naudojamos šiek tiek kitokios ir kitaip, tarkim hiking`e, kalnuose, kai lazdos tau padeda laikyti ligsvarą, nuima dali apkrovos, dėl sunkios kuprinės, tenkančios keliams ir stuburui ir t.t.

Na bet atlikinėjome įvairius pratimus, buvo įdomu ir linksmą. Vieni akivaizdžiai darė progresą, kitiems sekėsi sunkiau. Bet ko norėti, juk tai tik valanda. Realiai reikia įsigyti tas lazdas ir vaikščioti, vaikščioti ir vaikščioti. Tuomet bus progresas ir akivaizdi nauda.

Puikiai suprantu šiaurietiško ėjimo privalumus. Tik va – kaip prisiruošti, rasti laiko normaliai išmokti taisyklingos metodikos ir technikos ir ta pritaikyti kasdieniame gyvenime? 🙂 Bet kokiu atveju didelis dėkui LEKI atstovams Lietuvoje už pakvietimą (y)

O čia tiesiog kažkoks video apie Nordic Walking rastas YouTube:

  • 375 views
  • 1 Komentaras
1 thought on “Įvadas į šiaurietišką vaikščiojimą
  • SilverWoof

    Apie šiaurietiška ėjimą man papasakojo viena pažįstama, sakė kad super healthy. Bet taip ir neprisiruošiau išmokti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti