Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Ieškau darbo

Ieškau darbo

Dėmesio darbdaviai – verslininkai, firmų bosai ir visokio kitokio plauko veikėjai. Tai va – teko girdėti, kad šiuo metu jums žiauriai trūksta darbo jėgos, ir nusprendžiau atsiliepti (juk žmonės turi vieni kitiems padėti, ar ne?)

Žodziu.. šiuo metu kaip tik baiginėju pirmąjį magistratūros kursą, ir nusprendžiau, kad per vasarą reikėtų truputį šlamančių užsikalti, o uždarbiauti Anglijoje jau užkniso juodai, patikėkit… be to, ir vietiniai jau ne tokie arogantiški tapo, patys darbų nesibaido, tai mano savigarba neleidžia jiems sudaryti konkurencijos ir trukdyti gauti darbą savo šalyje, tai kodėl gi man pačiam nepadirbus Lietuvoje?

Pradžiai norėčiau dviems mėnesiams, na tipo per vasaros atostogas (pagalvojau: vietoj to, kad gulėčiau pajūryje, galiu juk ir ofise pagulėti, be to, pajūryje gulint pavalgyt kartais užsimanau), bet jei darbas labai patiks, tai gal dirbsiu ir ilgiau – na čia jau priklausys nuo nuotaikos, o nuotaika savo ruožtu priklauso… na, patys suprantate.

Tai trumpai tariant ir per daug nepilstant iš tuščio į kiaurą, siųskite man e-paštu savo pasiūlymus. CV galite nekabinti – jūsų biografija ir baigtų klasių skaičius man mažiausiai rūpi, bet motyvacinio laiškelio reikėtų. Jame kiek galima išsamiau nušvieskite priežastis, kodėl as turėčiau rinktis dirbti būtent jūsų, o ne konkurento firmoje, kokias lengvatas teikiate, kiek kartų per savaitę personalui organizuojate vakarėlius ir pan., prie to aišku nepamiršdami pridėti ir piniginės darbo patrauklumo išraiškos.

Tikiuosi, kad taupydami savo, o svarbiausia – mano, laiką susiprasite ir laiškelius su vidutinio atlyginimo pasiūlymais man nesiųsite – juk tam yra dviračio šou ir kitokios anekdotais besidominčios kompanijos. Telefono numeriuko kol kas nededu – tingiu atsiliepinėti ir klausytis banalių jūsų klausimų (”ką moki”, “kokia patirtis” ir pan., lyg tai nebūtų įdomesnių temų gyvenime. Esu jau gerokai per 20 m, tad moku daug ką ir esu patyręs daugelyje sričių!).

Tai va tiek, laukiu. Informuosiu tik atrinktus darbdavius 😉

(rofl) (rofl)

 • 553 views
 • 4 Komentarai
4 thoughts on “Ieškau darbo
 • Chiotas

  Ar bent gavai naudos iš šio įrašo? Nes aš pats galvojau tokį rašyti, bet nepasitikėjau, kad bus naudos.

 • Soldier

  Prie ko čia nauda, Chiotai 🙂 Na tu ir naivus. Humoras čia paprasčiausias, dienos prablaškymui ir šiaip, iš principo, filosofijos deklaravimas 🙂

 • nevseremos

  Patikėkit, tikrai pralinksmino :))

 • Marius

  Net per radiją šitą gėrį girdėjau šiandien 😀 😀

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti