Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Gyvenimėli, kada tu pablogėsi?

Gyvenimėli, kada tu pablogėsi?

Rimtai 🙂 Pastarieji keleri metai, ypatingai anų metų antras pusmetis – toks vaizdas vien tik įspūdingos kelionės, nuotykiai, iššūkiai ir pergalės (rock) Įkopiau į Monblaną, atlikau superinius šuolius nuo 230 m Shaan Kaya uolos Ukrainoje, buvau įvertintas aukso medaliu (nr 1!) už 10-ą sėkmingą žygį „Radvilų keliais”, dalyvavau pėsčiųjų žygyje Austrijoje, EuroTrip`as su nerealia šaika po Italiją ir Vokietiją ir t.t.

Paskutinis 2010 metų mėnuo ir šių metų pradžia tai IŠVIS… daugiau nei nereali RJ naujametė kelionė Šveicarijoje, dabar prieš kelias dienas sudalyvavimas žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais” pajūryje ir vos tragiškai nesibaigusi kelionė namo, tiesiog eilinį kartą patvirtinusi įsitikinimą koks vis tik esu laimės kūdikis (sun)

O jau rytoj anksti ryte keliam sparnus vėl į kelionę, šį kart net į Afriką, tai kas kad savą, artimą pakraštį – Maroką. Ekspromtu buvo rasti labai pigūs bilietai (nuo 96 lt į abi puses (muscle) ir susiorganizavo net 34 linksmų ir įdomių bendrakeliaivių būrys, pasiruošęs eilinį kartą paminti kelionių standartus ir apturėti nerealų laiką ir nuotykius (lietuva)

Tai sėdžiu ir galvoju – kažkaip viskas tiesiog per gerai pastarąjį pusmetį mano gyvenime. Tikint prietarais – reik laukt kažkokio rimto smūgio, nuopolio. Tikint sėkme, ką visada atsidavusiai ir nuoširdžiai darau – tikrai atėjo mūsų – Vandenių era 🙂

Tai tiek tam kartui. Ir tai visai ne gyrimasis ar pan, ponai hater`iai 😀 Džiaugiuosi gyvenimu ir tuo dalinuosi. Jei pavyksta dar kažką įkvėpti patikėti geresniu gyvenimu, sėkme, meile sau ir kitiems – dvigubai džiaugiuosi už juos.

O dabar einu krautis kuprinę pagaliau. Vėl per kokį nesusipratimą jei grįšiu gyvas – bus foto ir gal jau pasakojimų, nes po šios kelionės ruošiuosi šiek tiek „prisėsti uodegą” LT bent keliems mėnesiams, padirbėti ir leisti susigulėti jau esamiems įspūdžiams ir patirtims 🙂

 • 385 views
 • 2 Komentarai
2 thoughts on “Gyvenimėli, kada tu pablogėsi?
 • J.M.

  Noriu su tavim i kelione 🙂

  • Soldier

   Daug kas daug ko nori. Sedi ir nori. Ir tiek 🙂 O mane domina tik tie zmones, kurie DARO, o ne tiesiog nori.
   As noriu jachtos ir apiplaukt pasauli, salos karibuose ir t.t. – daug kas daug ko norime, bet tai nieko nereiskia.
   Svarbu tik tai, ka darome kasdien. Tad kai bus realus veiksmai – aktyvus domejimasisi, perkami bilietai, kraunama kuprine ir skrendama i kelione, tuomet kita kalba :))

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti