Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Google Chrome OS

Google Chrome OS

Google Chrome

Google Chrome OS – nauja operacinė sistema, kuriama Google kompanijos, orientuota į internetinių programų naudojimą.

Tai bus atvirojo kodo sistema, iš pradžių skirta mažiesiems nešiojamiesiems kompiuteriams. Tokie kompiuteriai su Chrome OS turėtų pasirodyti 2010 m. antrojoje pusėje.

Google ketina pradėti bendradarbiavimą su atvirojo kodo bendruomene ir pateikti operacinės sistemos išeitinį kodą.

Chrome OS yra atskiras nuo Android operacinės sistemos projektas. Android buvo kuriama taip, kad veiktų tokiuose įrenginiuose, kaip mobilieji telefonai, televizorių priedėliai, tuo tarpu Chrome OS yra kuriama asmeninių kompiuterių vartotojams, kurie naudojasi įvairaus pajėgumo kompiuteriais.

Kaip pranešta 2009 m. liepos 7 d., Google Chrome OS veiks naršyklės Google Chrome ir Linux branduolio pagrindu. Šią operacinę sistemą planuojama pritaikyti x86 bei ARM architektūroms.

Google OS

Anot Google kompanijos, Chrome OS turės naują grafinę aplinką, skirtingą nuo šiuo metu daugumoje Linux platinamųjų paketų naudojamos X Window System.

Pabrėžiama, jog naujoji operacinė sistema pasižymės sparta, paprastumu ir saugumu. Siekiama, kad Google Chrome OS besinaudojantys vartotojai jau po kelių sekundžių nuo OS užsikrovimo galėtų naudotis internetu, o grafinė sąsaja būtų minimali. Taip pat Google ketina sukurti OS taip, kad vartotojams nereikėtų rūpintis dėl virusų, kenkėjiškų programų ar OS atnaujinimo. Kaip teigiama, sistema tiesiog turi veikti.

Google Chrome OS

  • 391 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti