Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Geriausias darbas pasaulyje

Geriausias darbas pasaulyje

Žinoma tai tik gerai „prasukta” reklaminė kompanija ir dabar kai visas pasaulis, televizijos ir tinklaraščiai skambia šita „naujiena”, tai jiems grįžtamoji nauda bus kur kas didesne nei įsteigti tokią „darbo” vietą 🙂 Na bet vistiek super idėja, tad paplatinsiu ir aš 🙂

Viena Australijos valstija visame pasaulyje išplatino darbo pasiūlymą: siūlomas „geriausias darbas pasaulyje“ – pusę metų gyventi gražioje tropinėje saloje ir dar gauti už tai atlyginimą, praneša Yahoo.com

Siūlomas 150 tūkst. Australijos dolerių atlyginimas (105 tūkst. JAV dolerių), įskaitant nemokamą lėktuvo bilietą iš laimėtojo šalies į Hamiltono salą Didžiajame barjeriniame rife, antradienį pranešama Kvinslende.

O „salos prižiūrėtojui“ reikėtų vaikštinėti po baltą smėlį, nardyti prie rifo, atlikti dar kelias „nedideles užduotis“ ir informuoti viso pasaulio auditoriją – rašyti interneto dienoraščius, talpinti fotografuotą ir filmuotą medžiagą.

Priimtasis į darbą nemokamai gyventų paplūdimio namelyje su trimis miegamaisiais, baseinu, golfo įranga, turėtų puikiai plaukti, būti komunikabilus bei kalbėti ir rašyti angliškai.

„Tam žmogui tektų pabendrauti su žiniasklaida, papasakoti, ką veikia, taigi žmogus turėtų būti drąsus, mėgti jūrą, saulę ir buvimą gryname ore, – pasakojo valstijos premjeras Paulas Lucas.

Pasak P. Lucaso, šia akcija siekiama apsaugoti turizmo industriją, iš kurios kasmet gaunama 18 mln. Australijos dolerių pelno, sunkiu ekonominio sąstingio metu.

Pageidaujantieji tokio darbo gali užpildyti paraišką interneto svetainėje IslandReefJob.com 😉

  • 249 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti