Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
Slinkti žemyn
//Garbės pakyla

Garbės pakyla

Pasiekimų viršūnė
Jau vyko 8 žygiai “Radvilų keliais”. Preliminariai juose dalyvavo apie 7000 žmonių! Todėl čia išskirsime pačius aktyviausius, šauniausius iš jų, pasiryžusius ir sėkmingai įveikusius VISUS AŠTUONIS iki šiol vykusius žygius.

Užsirašyti “šiaip sau” į vieną žygį ir iškristi pirmą ar antrą dieną – tai viena, taip sugebėtų bet kas, bet rasti laiko, pasiruošti ir sėkmingai dalyvauti kiekvienais metais – pagarbos vertas ryžtas bei ištvermė!

Trečiajį žygį iš eilės ėjo apie 100 žmonių, ketvirtajį – jau tik apie 35… 2005 metais “sidabro keliuose” su savimi bei kilometrais kovojo tik 29 žmonės, o sėkmingai baigė ir buvo apovanoti sidabriniais medalių komplektais tik 28 dalyviai – mažiau nei 0.5 % nuo bendro dalyvių skaičiaus!

Dėl įvairių priežasčių šeštaisiais ir septintaisiais metais negalėjo dalyvauti arba iškrito dar nemažai atkakliausių žygeivių ir mūsų liko tik 13… Sulaukus 2008 metų žygio vėlgi dėl įvairių priežasčių (misijos, darbai, šeima ar liga), kaip bebūtų gailą, garbės žygeivių gretos dar labiau praretėjo ir šiuo metu garbės lentelėje puikuojasi tik 8 pavardės.

Šie dalyviai – tai elitas bendroje dalyvių masėje – vieni kitus gerai pažįsta, su nekantrumu laukia susitikimo “Radvilų keliuose”. Jie – geriausiai pasirengę fiziškai bei morališkai, nuo pirmojo žygio sukaupę daug patirties ir žinių. Tai žmonės, gebantys įveikti bet kokius sunkumus, bet kokiu oru, išlikti entuziastingi ir visokiariopai pagelbėti kitiems žygeiviams. Jie, kaip niekas kitas, verti, kad jų pavardės puikuotųsi šioje garbės pakyloje!

Lithuania

J. psk. Arūnas Česnakauskas

Olga Firsova

Danutė Gečytė

Vrš. Saulius Laisonas

Gr. Dainius Pilypas

Laurynas Pultinavičius

J. psk. Tomas Skeirys

J. srž. Marius Strašunskas

Atskirai ypatingos pagarbos ir pažymėjimo nusipelno vyr. puskarininkis Vidmantas Genys – šio žygio iniciatorius, kūrėjas ir ilgametis puoselėtojas, pats sėkmingai įveikęs 7 žygius iš kurių net 5-ias eXtreme trasas!!

  • 262 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti