Pasidalinti
Susisiekite
//Armadillo

Armadillo

Per keliones ir darbus kažkaip buvau pražiopsojęs tokį filmą, tad džiaugiuosi, kad bent vakar aptikau netyčiom ir pažiūrėjau:

Tai kaip ir dokumentinis filmas apie danų ISAF-7 misiją Afganistane, Helmundo provincijoje. Filme gerai atskleidžiamos karių emocijos nuo pat pasiruošimo ir išvykimo pusmečiui iš namų į smurto niokojamą šalį, tarnybos rutina priešakinėje operacijų bazėje “Šarvuotis”, patruliavimai ir kontaktai su vietiniais gyventojais, koviniai veiksmai prieš talibano kovotojus, emocijos ir adrenalinas užplūstančios po susišaudymų, netekus ginklo brolių, grįžimas namo ir t.t. Tikrai vertas dėmesio kūrinys besidominiems misijomis, išgyvenimais Afganistane.

Beje Helmundo provincijoje analogiškus patruliavimus ir veiksmus vykdo mūsų spec. pajėgų eskadronai. Žinoma Helmundo provincijos atmosfera ir aplinka skiriasi nuo tarkim Čagčarano, kur tipiškai vyksta reguliarios kariuomenės ir savanorių pajėgų taikdariai, bet vis tik, sumoje, Afganistanas ir 6 mėn tarnyba toli nuo namų visur kažkuo panaši.

  • 89 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

About Author 01.

Martin Solonick

Etiam in nulla arcu, ut vehicula velit. Vivamus dapibus rutrum mi ut aliquam. In hac habitasse platea dictumst. Integer sagittis neque a tortor tempor in porta sem vulputate.

Last Posts 02.

2004 – 2021 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt

Susisiekite
Uždaryti