Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Ar žmonijai toli iki „robokopo“?

Ar žmonijai toli iki „robokopo“?

„Akiborgu“ („akis“ ir „kiborgas“) save vadinantis režisierius Robas Spence‘as akies neteko incidento su šaunamuoju ginklu metu. Prieš dvejus metus prarastos akies vieton buvo implantuota dirbtinė akis su vaizdo kamera.

Šioji vaizdą transliuoja ne į smegenis, o į netoliese esantį ekraną. Tačiau to R.Spence‘ui visiškai pakako susukti trumpą, tačiau įspūdingą filmą apie protezuotus likimo brolius.

Vaizdo žaidimus kurianti bendrovė „Square Enix“ mainais už finansinę paramą užsakė naujojo žaidimo „Deux Ex: Human Revolution“ populiarinimui sukurti vaizdo siužetą apie bioninius implantus.

Asmeniniame tinklaraštyje „Eyeborg“ R.Spensas jau patalpino dvylikos minučių trukmės vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotos jo kelionės po pasaulį, aplankant ir pakalbinant žmones, kurių gyvenimai susiklostė taip, kad jiems teko pradėti nešioti implantus ar protezus.

Apie vaizdo siužetą daug pasako ir kultine galinti tapti frazė: „Dabar tavo bioninę ranką filmuoju savąja bionine akimi.“
Ar žmonių sukurtoms technologijoms toli iki mokslinės fantastikos autorių svajonės – žmogaus-roboto? Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą (anglų k.):

15min.lt

  • 253 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti