2012 01 12

3 d. kruizas Baltijos jūroje – nuo 160 lt!

Gal kažkam bus naujiena, gal kažkas nustebs, kad skelbiame ne skrydžio, o plaukimo bilietus :) Na tiesiog MES tai keliaujam visaip – lėktuvais, traukiniais, autobusiukais, automobiliais, laivais, dviračiais, pėsčiomis ir tiesiog daugelyje kelionių prisilaikome “bomžturavimo” principų – imam miegmaišius o ne viešbučius, gaminamės maista o ne baruose valgom ir t.t. todėl, išradingumo, sumanumo ir apsukrumo dėka gaunasi ultra pigios, bet labai įdomios, šaunios kelionės ;) Tiesiog dažniausiai fiziškai neįmanomą, laiko nėra apie viską, ką norisi papasakot iš jau buvusių kelionių, surašyt patarimus, pasidalint naujais planais… Na bet kada nors ;)

Žodžiu ir dabar, kai per kelias dienas subūrėmę, kaip visada – absoliučiai ekspromtu, “na ura”, jau virš 30 keliautojų draugiją, prisiminiau papublikuoti pasiūlymą čia :) Iš principo – nieko labai konkretaus. Kitaip pažvelgus, žinant kas per Dalyviai susibūrė draugėn, tai ši kelionė žadą ypatingus nuotykius :D

Ok, gana daugiažodžiaut :) Trumpai, drūtai siūlau, pagal norus ir galimybes, prisijungti:

Vasario 11 d., turbūt 10:00 iš Vilniaus sėdame į autobusą, vežantį į Rygą. Bilieto kaina 38 lt. Rygoje laipinamės į keltą Silja Festival ir per naktį plaukiame į Stokholmą. Bilieto kaina 95 lt žmogui (reikia susiburti į grupeles po 4, nes rezervuoja kajutes, o ne individualiai). O plaukiame – ne tas žodis, žodis ne tas :) Kaip taikliai pastebėjo vienas kolega – tam jie ir dreifuoja per naktį per Baltiją, kad žmonės gerai “pasitūsintu”, ištaiškytų pinigų :D Toje geldoje už tuos 95 lt (pirmyn ir atgal!) yra visko – šokių aikštelė, duty-free parduotuvės, kino teatras, saunos ir baseinas ir t.t. Žodžių žmonėm su fantazija, neapsiribojantiems tiesiog gėrimu kajutėse, ten tikrai yra ką veikti per naktį ;))

Maždaug 11 val sekmadienį ryte išlipame Stokholme. Miestas gražus, bet tikrai ten nėrą ką labai ilgai žiūrėt, jei nepradėt nuodugnią muziejų vizitaciją, tai esmę galimą “apibėgt” per kelias valandas – centrą, krantines, kokį Vazos muziejų ir pan. pagal pomėgius. O 17 val. jau reikia būti grįžus į keltą, kuris taip pat linksmai pargabens per naktį į Rygą, o iš ten už dar 38 lt autobusas į Vilnių.

Kas nebandę tokios “kelionės” – verta. O mes, kas jau bandę, žinome, kad tikrai verta! :D Tad pasigalvokit, prisijunkit ;) Kažkaip ypatingai pažindintis, burtsi prie kelione šiu oatveju nereikia – galite pirkti atskirai bilietus, vykti savo transportu į Rygą ir t.t. Na o jei norėsite susipažinti kelte su legendine Ž999 “šaika” – mus bus nesunku atskir nuo “šiaip turistų” :))


Sindikuoti įrašai    Komentarų: 0


Komentavimas negalimas.