Tinklapis kraunasi...
Pasidalinti
Susisiekite
//Perkūno karys. Afganistanas

Perkūno karys. Afganistanas

Nauja mjr. Alberto Dusevičiaus knyga!

Anot paties autoriaus „Sutinku, kad gal kiek ir naivu bei vaikiška mano amžiuje tikėtis, jog pavyks ką nors pakeisti pasaulyje arba bent jau mūsų lietuvių literatūroje, bet, nu blem, reikia bent jau pasiūlyti Lietuvai naują superdidvyrį, o tai visi tie mūsų tautiečiai iki šiol rašytose knygose yra išvien tik kažkokie nelaimingi, užsidepresavę nupiepėliai 🙂 „, kam aš absoliučiai pritariu ir populiarinu šį reikalą. Jei turite fantaziją, jei turite drąsos svajoti, mylėti, tikėti, kažką branginti, o ne tik suktis kasdienybės rūpesčių rutinoje, tai tokio pobūdžio knyga patiks, palavins fantaziją ir leis įsijaustį į kažką įdomaus, įsisukti į nuotykių sūkurį 😉

Pirmoje knygoje PERKŪNO KARYS Lietuvos kariuomenės kapitonas Bartas Valeikis, klaidžiodamas Babilono griuvėsiuose, prakeikiamas karo dievo PRAKEIKSMU ir aršių kautynių su Irako sukilėliais metu, sprogus granatai po kojomis, ima gyventi XIII amžiaus Lietuvos kario, kunigaikščio Daugiručio gyvenimą. Po daugybės patirtų nuotykių, sutikęs tris fatališkas Moteris ir galiausiai įminęs PRAKEIKSMĄ, jis atgauna savo tapatybę, grįžta namo, tačiau… netikėtai pasiunčiamas į naują misiją Afganistane.

Šioje – antroje – knygoje PERKŪNO KARYS. AFGANISTANAS, Bartas, jau atsidūręs Afganistane, patiria, jog karo dievo PRAKEIKSMAS yra amžina ir nesunaikinama informacija. Panašiomis aplinkybėmis, kai Goro provincijos karo vadas Habibas atakuoja lietuvių koloną netoli Džiam minareto, kapitonas vėl nubloškiamas į kitų karių, gyvenusių antikinėje Makedonijoje ir senovės Lietuvoje, gyvenimus. Kaip ir pirmoje dalyje, Bartas kiekviename žingsnyje turi rinktis tarp Moters Idėjos bei Karo Idėjos ir stengtis įminti PRAKEIKSMĄ. Šįkart tai yra dar sunkesnė užduotis, nes jo žetonas su PRAKEIKSMO RAKTU liko požemyje po Džiam minaretu ir eina iš rankų į rankas. Sugundyti arabų profesoriaus Nasir Al Saladino pažadėto didelio atlygio, į Barto ir jo atpažinimo žetono medžioklę įsitraukia keli Goro provincijos karo vadai. Grėsmė iškilo ir pačiai lietuvių stovyklai Čagčarane, kurią šturmuoti, ieškodami kapitono žetono, rengiasi vietos genčių vyrai. Ne paskutinį vaidmenį atlieka ir amerikiečių slaptosios tarnybos atstovo bandymai „apsaugoti“ lietuvių kapitoną bei gauti jo atpažinimo žetoną…

Pasakojimas paremtas tikrais įvykiais”

  • 354 views
  • 0 Komentaras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

2004 - 2023 © Dainius Pilypas | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt
Susisiekite
Uždaryti