2010 05 05

Vyrų diena

Ne ne šitų “vyrų”… :D

Nors apie šituos irgi negaliu nutylėti porą pastabų po kelių straipsnių perskaitymo…

“…gėjų lygos vadovas Vladimiras Simonko stebėjosi, kad pareigūnai turėdami informacijos apie grėsmes nori uždrausti renginį, o ne siekia pažaboti galimus neramumų sukėlėjus.”

Tai policija būtent tą ir ir turi daryti – pažaboti iškrypėlius kurie vieninteliai yra neramumu sukėlėjai ir provokatoriai! Jei ne jų liguistos fantazijos apie paradus – nei ten kas eitu nei kokiu neramumu būtų. O dabar jei kas ir bus – dėl visko kalti LGL ir turėtų už tai atsakyti ;)

“…jų saugumui užtikrinti gali reikėti 200.000 lt…”

Nafik – iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų??!! Jei organizuojasi sau paradą, sau vakarėlį, tai tegul ir apmoka saugos firmoms uz sauguma, kaip priimta nevisuomeniniu renginiu metu. Ir tik tegul nesako, kad čia – visuomeninis :D Visuomeninis kai visiems reikia, o ne atvirkščiai – saujalei sutrikusios psichikos personų…

– – – –

Tai bent laimė, kad mes tokią gėdos Lietuvai dieną (jei paradas įvyks) nebūsime čia o jau nuo penktadienio dalyvausime tikrų vyrų renginyje Varšuvoje (dance) Šokinėsim nuo kranų, ganysim akis į automobilius ir merginas, visaip kaip kitaip pumpuosim adrenaliną ir alų į kraują kelias dienas (muscle)

Bus “alibi”, kad jokių riaušių neorganizavau ir “tų draugų nepažįstu” :D , nes šiaip tikėtina, kad vieną dieną gali prisireikti kažkam kažką apkaltinti… o Lietuvoje juk vis tik viskas atvirkščiai nei normaliame pasaulyje – kalti lieka patriotai nebijantys deklaruoti meilės Tėvynei, kvaili lieka blaivaus proto žmonės duriantys pirštu į problemas, į idiotizmą…


Šuoliai su virve - "RopeJumping"    Komentarų: 0


Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!