2010 12 23

Naujametė RJ kelionė į Šveicariją

Jau rytoj, kaip ir anais metais, su RJ komanda išvykstame į kelionę – projektą kurio metu planuojame įrengti šuolių sistemą ir atlikti šuolius nuo šitos gražuolės Lac de Mauvoisin dambos:

Lac de Mauvoisin damba

Lac de Mauvoisin is a lake in the canton of Valais, Switzerland. The reservoir is formed by the Mauvoisin Dam, which is 250 m high. The dam is currently the 13th highest in the world, and the third highest arch dam. It was built in 1951–1957, and raised by 13.5 m in 1991.

Tai bus kažkas panašaus į tai, tik su virvėmis – mes išnaudojam daugiau free fall`o, nes BASE`riams ten reikia skleisti jau po 3 sek, o mes gal ir 10 išspausim (rock)

Kelios dienos ant šio objekto, tuomet prieš pat naujus planuojamės pahikint šiek tiek po aplinkinius kalnus, gal būt pasigrožėti Matterhorn`u ir t.t. tuomet “ramiai” (chuckle) sutikti Naujuoius metus Lauterbrunnen`e – BASE`rių pamėgtame miestelyje ir jei vis dar gyvi būsim – antrą ar trečią kitų metų dieną grįžti į Lietuvą :)

Tad šiandien kaip ir mano paskutinė šių metų diena. T.y. bent Lietuvoje, tad nė neverta sakyti kaip tenka verstis per galvą vis dar tvarkantis kažkokius atidėliotus reikalus, darbus ir pasiruošimus kelionei… Jau vakaras, o dar niekas nekrauta į kuprines ir pan. Visa diena tokia, kaip prajuokinusi akimirka – vienoj rankoj mobilus, kita skuta putomis išteptą veidą, koja stumia kažką iš įrangos į krūvą “visą tai reiks pasiimti” viduryje kambario ir tada dar pasigirsta skambutis į duris :D Na bet nieko. Jau rytoj. Jau vėl KELIONĖJE, t.y. tikrame gyvenime, away iš šitos “matrix`os” (rofl).

Ta proga, kaip bent paskutinio šių metų įrašo, nuoširdžiai sveikinu visus su šventėmis, linkiu jų gražių ir jaukių kur bebūtumėte – namuose su artimaisiais ar kažkur išvykę, taip pat sėkmės Naujaisiais metais! Svajokite, Gyvenkite, Tikėkite, Mylėkite, Darykite, Keliaukite!

Na o jei, vėl, pasiseks grįžti gyvam, tai dar panervinsiu Jus savo publikacijom :D


Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Šuoliai su virve - "RopeJumping"    Komentarų: 1


Komentarų: 1

  • Gražus “skardis”, sėkmės, ir linksmų švenčių ;)

Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!